Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem lépnek fel a valláso...

Miért nem lépnek fel a vallások vezetői a pszichológia káros tevékenységével szemben?

Figyelt kérdés

Miért nincs összefogás? Miért nincs olyan szervezet, amely ellenőrzi a pszichológia tevékenységét?


Látható a világban, hogy a pszichológia hatására a világ teljesen felborult, elzüllött, tisztátalanná vált.


Az átlag és normális ember védtelen a pszichológia káros hatásai, káros társadalmi hatása ellen.



2021. aug. 9. 14:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
100%
Milyen káros tevékenység ellen és hogyan kéne fellépni?
2021. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 A kérdező kommentje:

Belefoglaltam a kérésbe a választ, pontosabban azt, amire gondolok, azaz a pszichológia káros hatására. Nézzem körül. Túlzott szexualitás. A nők nem szülnek. Nemi instabilitás támogatása, egocentrikusság, szabadosság, erkölcsi felelőtlenség, Istentől való elfordulás, anyagiak túlzott előtérbe helyezése, erkölcsi öntudatlanság. Stb.


A pszichológia egy fundamentális szellemi áramlat. Gyakorlatilag éppúgy egy veszélyes társadalmi áramlat, mint pl. a szélsőséges kommunizmus vagy más politikai áramlat, csupán orvosi fehér köpenybe van bújtatva. Tehát valójában a pszichológia az nem igazán a gyógyítás egy tudománya, hanem éppen ellenkezőleg, avagy egy burkolt társadaqlmi szellemi áramlat hatékony szellemi eszközrendszere, mely célja a korábbi egészséges és stabil társadalmi szokások, rétegek, családmodellek felbomlasztása.


A pszichológia ügyesen, de a teljes tekintélyelvűségre törekszik. Tehát, amit egy pszichológus mondd, az a mérvadó, azt az egyénnek el kell fogadni.

2021. aug. 9. 16:10
 3/100 anonim ***** válasza:
87%
Kedves Kérdező, nyugtass meg, hogy te egy időutazó vagy. A leírásod szerint az ókorból. Jól tippeltem?
2021. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező. Inkább ülj le egy fotelbe, fejezd be a fejed csapkodását a billentyűzetbe, és ahelyett, hogy egy héten 10 ilyen kérdést kiírsz, tedd el az elektronikus eszközt ami épp a kezedben van, és vedd elő a bibliát. Szerintem mindenki jobban jár
2021. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
74%
miért nem lépnek fel a pszichológusok a vallás káros hatásai ellen?
2021. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
81%
Ne igyál gyógyszerre, kérdező.
2021. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 A kérdező kommentje:
Hát igen, a válaszok, az azokból kiszerümlő cinikus árnyalatok, amelyek a válaszolók lelki attitűdjét és a rájuk vetült pszichológia árnyékának a groteszk leli játékának tükröződését vetíti a világ elé, magukért beszélnek. Nincs mit hozzáfűznöm. A pszichológia ópiumával átitatott, pácolt elmékkel már nem érdemes beszélgetni, vitatkozni, hiszen agyvelejük már rég elveszítette eredeti fehér színét. Egyfajta zöldes, barnás, lilás árnyalatban poshadnak továbbra is a pszichológia poshadt, fűlledt, bugyogó mocsaras tavában.
2021. aug. 9. 17:42
 8/100 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező. Inkább ülj le egy fotelbe, fejezd be a fejed csapkodását a billentyűzetbe, és ahelyett, hogy egy héten 10 ilyen kérdést kiírsz, tedd el az elektronikus eszközt ami épp a kezedben van, és vedd elő a bibliát. Szerintem mindenki jobban jár"


Ön csapkod.


Na és ott van egy látens gondolatot takaró megjegyzés. "... és vedd elő a bibliát. Szerintem mindenki jobban jár."


Itt, ez rejtett vallásellenességről szól. Szívesen kifejtem, ha kell. "Szerintem mindenki jobban jár." Kik? Ön? Önök? Azok, akik szeretik pl. az egészséges konzervativizmust lejáratni? Mert az útban van azoknak, akik nem örülnek azoknak, akiknek szilárd erkölcsrendszerük van, mert azokat nehezebb befolyásolni. Ezért van a pszichológia, hogy felbomlassza a hagyományos nemzeti értékrendhez ragaszkodó családokat, embereket. A pszichológus, mint jótevő, mint segítő elmagyarázza a páciensének, hogy nincs abban semmi rossz, ha elválik, ha kipróbál más partnert, azért, hogy amelyik neki jobb így vagy úgy, akkor azt válassza. Azt is elmagyarázza pszichológus neki, ha nem akar, akor ne szüljön. Ő döntse el a szülés jogát, ne a társadalom. Azt is elmagyarázza a kedves aranyos pszichológus, ha úgy gondolja, akkor holnaptól akár másnemű is lehet. Stb. Hát, többek között azért van ott Magyarország ahol, mert a modern pszichológia a mindenkori magyar állam pénzén ezeket követte el a magyar társadalommal szemben.

2021. aug. 9. 17:55
 9/100 anonim ***** válasza:
87%
A kérdező nyilván szcientológus, és a szokásos térítő körútján van.
2021. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
100%

"Belefoglaltam a kérésbe a választ, pontosabban azt, amire gondolok, azaz a pszichológia káros hatására. Nézzem körül. Túlzott szexualitás. A nők nem szülnek. Nemi instabilitás támogatása, egocentrikusság, szabadosság, erkölcsi felelőtlenség, Istentől való elfordulás, anyagiak túlzott előtérbe helyezése, erkölcsi öntudatlanság. Stb."

Kár, hogy ezek egyikének sincs semmi köze a pszichológiához.

2021. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!