Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem lépnek fel a valláso...

Miért nem lépnek fel a vallások vezetői a pszichológia káros tevékenységével szemben?

Figyelt kérdés

Miért nincs összefogás? Miért nincs olyan szervezet, amely ellenőrzi a pszichológia tevékenységét?


Látható a világban, hogy a pszichológia hatására a világ teljesen felborult, elzüllött, tisztátalanná vált.


Az átlag és normális ember védtelen a pszichológia káros hatásai, káros társadalmi hatása ellen.



2021. aug. 9. 14:33
 41/100 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertek egyet: egy kereszteny is szorulhat pszichologusra, ha beteg lesz, pl. valamilyen szemelyisegszavar vagy bipolaris zavar lep fel.

Ha a labamat eltorom, akkor sem imadkozom felette, hanem elmegyek orvoshoz.


Az a baj, hogy sok ember azt hiszi, a pszichologus az csak olyan beszelgeto tanacsado, hogy ha bajom van a hazassagommal vagy palyat tevesztettem, akkor megvigasztal es tanacsot ad.


Rengeteg alterulete van a pszichologianak, vannak klinikai pszichologusok, akik a korhazakban dolgoznak, sportpszichologusok, kriminal szakpszichologusok, akik a bunugyek felderiteseben segitenek, igazsagugyi szakertok, ongyilkossag-megelozessel foglalkozo kutatok es millio mas.


Teljesen fuggetlen, hogy az adott pszichologus vagy beteg hivo vagy nem. Vagy majdnem teljesen fuggetlen.

2021. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
61%
Személyiségzavarral a pszichiáter foglalkozik. O orvos. Természetesen azt gondolom hogy orvoshoz kell fordulni ha indokolja a helyzet.
2021. aug. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 A kérdező kommentje:

37-esnek.


Látom, hogy már átestél az angliai szellemi agymosáson. Te az a fajta vagy, aki úgy biztosítja megélhetését, hogy behajol a nagyobb hatalom előtt.


Az a fajta magyar, akit meg nem szeretsz, azok a nem behajlók.


"Teged nagyon zavar ez a vilag, foleg a fejlettebb fele, ahol ha egy no nem akar gyereket szulni, akkor nem kenyszeritik ra mindenfele elavult erkolcsi-vallasi eszmek alapjan."


Fejlettebb fele? Szellemi sötétség jellemzi őket. Csupán körítésekkel díszitik tanaikat, hogy azokat vonzzóvá tegyék az emberek számára.


Meg hogy ismered ezt a fajta magyart....Fentebb már válaszoltam erre. Hát persze, akiket nem tudnak lealacsonyítani, hogy csupán funkcionális élőlények legyenek, azokat nem szeretik.


Megveted a magyart, megveted Európát azért, hogy ezzel is jó mélyen be tudj hajolni az angol szellemi dekadencia képviselőinek, és be is farolsz nekik. Amikor itthon vagy, akkor magyar vagy, amikor Angliában, akkor s...nyaló. Ezzel szégyent hozol a magyar nemzetre! Mert a kegyelőid is látják, hogy ilyen vagy. És azt gondolhatják, hogy ilyenek a magyarok!


Azért elárulom, hogy ha még nem vetted volna észre, hogy az angliai pszichológiai szellemi hordalék az nem csupán Anglia határain belül pusztít, hanem kihat a világra. Tehát sehol sem tetszik az angliai szellemi dekadencia terjedése. Másoknak sem, senkinek sem, aki hisz a tisztaságban.

2021. aug. 16. 09:47
 44/100 A kérdező kommentje:

34-es.


Cinizmus.

2021. aug. 16. 09:50
 45/100 A kérdező kommentje:

35-ös.


Cinizmus.

2021. aug. 16. 09:51
 46/100 A kérdező kommentje:

40-esnek.


Szívemből beszélsz. Én is katolikus vagyok. És ezt kéne felfogniuk a pszichológusoknak, hogy maradjanak távol tőlünk, hiszen sosem lesznek képesek felfogni azt, amit mi tudunk.

-----------------------------------------------------------------


Ja és, mi jogon mernek ők bárkinek az életébe is belepofázni?Nekem úgy tűnik az egész, hogy kialakult az un. pszichológus maffia Angliában. (A maffia erősen profit és nyereségorientált szervezet. Valamint hatalmi szervezet is egyben. Az angol pszichológia abszolute ugyanolyan.) Azt gondolják, hogy ők azok, akik uralhatják az emberek lelkivilágát. (Profitorientált lelki maffia.) És jogot is formálnak hozzá. Ez sátánizmus. Szándékosan elterelnek arról az útról, amit egy keresztény egyedül vagy keresztény társaival együtt akar bejárni. És mindenképpen a pszichológia vészjósló árnyéka nélkül.


Ja, megjegyzem, hogy Angliában kialakult a pszichológiai és az orvosi kettősmérce. Példám is erre utal. De hallottam olyan esetről is, amikor a fiatal lengyel házaspár elvesztette megszületendő gyermekét a szülés lefolytatása közben, mert a szülész brurálisan vezette azt le, mivel lengyelek gyermekéről volt szó. A lengyel házaspár szegény volt, pereskedni nem tudott. Gyermeküket sajnos se így, se úgy nem kaphatták vissza volna már.


Igaz, hogy az alábbi cikk nem ide tartozik, de szemlélteti az angliai kórházak és teljes egészségügyük erkölcsi szintjének színvonalát:


[link]


De minek annyi máj? Nem hallottam olyat, hogy csecsemőknek szükségük lenne májátültetésre. Mi van akkor, hogyha a máj vastartalmára van szükségük, hiszen az eredeti, tehát emberi szervezetből származó anyagok, elemek azok valószínűleg könnyebben beépülnek egy másik ember szervezetébe, és így, hát.... Kezeléshez használják őket? Forog a gyomrom!

2021. aug. 16. 10:24
 47/100 A kérdező kommentje:

Megoldbható lenne-e Keresztény Igazolvány kibocsátása? Amire azért lenne szükség, hogy egy keresztény igazolja vele kereszténységét és azért, hogy ezáltal védve legyen a pszichológusoktól. Illetve pl. az NHS rendszerében ott kéne, hogy legyen az illető adatai között, hogy keresztény, így azzal egy pszichológus sosem foglalkozhtna, se közvetlenül, sem közvetve. Ne feledjük, hogy a közvetett ráhatásnak rendszeres mőódja van és ezt használják is.


Tehát bármely keresztény, függetlenül attól, hogy mely keresztény felekezet tagja, kapna ilyen igazolványt.

2021. aug. 16. 10:59
 48/100 Godaime ***** válasza:
77%

"Szívemből beszélsz. Én is katolikus vagyok. És ezt kéne felfogniuk a pszichológusoknak, hogy maradjanak távol tőlünk, hiszen sosem lesznek képesek felfogni azt, amit mi tudunk."


És mégis mit tudtok ti katolikusok? =D Egy képzeletbeli istenhez imádkoztok és a papjaitok jelentős része pedofil.

2021. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
10%
48 és téged ez miért zavar? Legfeljebb beleraknak meg egy betűt az lmbq+ szervezetek a megnevezesukbe. Gondolom azokat úgyis támogatod, az ilyen nagy humanista ateisták szoktak.
2021. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 Godaime ***** válasza:
87%
Azért zavar, mert úgy tesznek mintha ők lennének a jóság megtestesítői, holott legtöbbször a legbetegebb emberek vallásosok. Szeretetről prédikálnak de közben utálnak mindenkit, aki nem olyan, mint ők.
2021. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!