Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem lépnek fel a valláso...

Miért nem lépnek fel a vallások vezetői a pszichológia káros tevékenységével szemben?

Figyelt kérdés

Miért nincs összefogás? Miért nincs olyan szervezet, amely ellenőrzi a pszichológia tevékenységét?


Látható a világban, hogy a pszichológia hatására a világ teljesen felborult, elzüllött, tisztátalanná vált.


Az átlag és normális ember védtelen a pszichológia káros hatásai, káros társadalmi hatása ellen.



2021. aug. 9. 14:33
 51/100 anonim ***** válasza:
0%

Te burokban élsz? Mindenki úgy tesz, azt hiszi milyen jó lelkű mert vegán/ kirakta a szivárványos keretet Facebookon/ mosható pelenkat használ. Közben meg utalnak mindenkit akik nem így tesznek.

A katolikusoknal legalább újra és újra felhívják a figyelmet arra, hogy ez így nem helyes. Aztán van aki nem tudja ezt teljesíteni, de nem azért rossz ember mert katolikus. Szerintem neked valami személyes érintettseged van, azt vetited ki a keresztényekre.

2021. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 Godaime ***** válasza:
89%

De pont erről beszélek. Szerintük nem helyes az embereket egyenrangúként kezelni, mivel a kétezer éves mesekönyvük szerint bűn homoszexuálisnak lenni. Néhány száz évvel ezelőtt a nőkkel bántak ugyan így. A vallás miatt alig voltak jogaik és gyakorlatilag a férjeik tulajdonát képezték.


Persze nem csak attól lesz valaki jó lelkű ha támogatja mások jogait, de még mindig jobb amit egyes keresztények művelnek.

2021. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
16%

És te mit foglalkozol azzal hogy a katolikusok szerint bűn a homoszexualitás? Komolyan érdekel. Hiszen nem vagy katolikus, tehát nem kell foglalkoznod vele. Vagy szerettél volna megterni, de homoszexuális vagy és nem fogadtak be?

Az meg hogy szerinted minden jobb, mint amit "egyes katolikusok művelnek" az csak a saját szurod termeke. Biztos sok radikalis merénylő keresztenyrol hallhattal.

Egyébként amiket a nők múltbéli sorsáról allitasz az annyira mesterseges... Voltunk nemrég egy Skanzenben, néztük a régi kis, sötét paraszthazakat, amiben volt 2 ágy, és azon gondolkoztam: hol aludt itt három generáció? (Nyilvan a szalman a földön) régen nem a nőknek volt rossz, hanem ridegebb szabályoknak kellett megfelelni: a természetnek kiszolgáltatva éltek. Gépek hijan a férfi ereje volt a tuleles kulcsa. és ma sem azért jobb a nőknek mert szekularizalt a társadalom, hanem mert nagy a jólét, a kényelem. Aminek mi most a jó részét éljük, aztán mivel fenntarthatatlan majd valakik utanunk előbb utobb megszivjak.

2021. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 A kérdező kommentje:

Nem akarunk senkit sem bántani. Egyetlen keresztény sem akar bántani senkit sem. De nagyon zavar engemet pl. az, hogy olyan világban, környezetben kell élnem, amelyet olyan hibbant és önmagukat pszichológus zseninek kikiáltó egyének munkásságának és hatásának köszönhetünk, akinek halvány fogalma sincs arról, hogy egy keresztény ember mit gondol, hogyan érez, mi a célja. Azaz azt gondolják, hogy ők kiagyalták a pszichológiát - persze azért (is), hogy a tudomány történelemkönyvébe befirkantsák a nevüket -, hogy majd mindenki ezek után hozzájuk és az ő fennköltnek vélt ideológiáikhoz fog igazodni ezentúl. Feltételezem, hogy még azt is gondolták magukról, hogy megoldották az emberiség nagy problémáit. Nekem meg az a véleményem, a meglátásom, az érzésem, a félelmem, hogy nincs az a gázmaszk, amely biztosítani tudná nekem azt hogy képes legyek élni sokáig abban bűzös mocsárban, amelyet ezek a pszichológiai szellemi csodalények ráárasztottak a világra. Elmész egy munkahelyre és közelednek hozzád azok, akiket nem igazán kívánsz, de ez a pszichológia szerint normális. De ott van egy csomó szabados dolog. Ja, tulajdonképpen a pszichológus képzés alkalmazása nyugaton, nem írom le az országot, az azt a célt szolgálja, hogy kevesebb legyen a munkanélküli. Szerintem legalábbis ez az egyik oka annak, hogy az adott ország egyetemei hányják magukból a szellemi deformáltjaikat. Szükség van azokra az egyénekre, akik majd későbbiekben, munkájuk folyamán megfelelő kordában tartják az embereket. Ezért is kell nekik ennyi civil társadadalmi felügyelő. Na meg jól meg is vannak ám fizetve! Irdatlan jó üzlet pszichológusnak lenni! Egy konzultáciért elkérheti egy ez országbeli pszichológus a félrekezeltjének a félnapi, de akár az egész napi fizetését is! Sőt! Na meg elkurjantja magát at államnak, hogy rendelőt akar nyitni és olyan támogatást és hitelt kap, hogy azt a magyarországi pénzügyi szakemberek el sem hinnék! A hitelrészt ráér szerintem 20-30 év alatt visszafizetni. Ezt csak gondolom, de nem hinném, hogy sokat tévedek, mert néha figyelgetem a pénzügyi dolgokat. Na meg hát tényleg meg van könnyítve az életük! Egy korábbi hozzászóllásomban belinkeltem ezt:


[link]


Csak kapásból írjatok be egy várost. Pl. London, vagy legyen London egy kerülete, pl. Cricklewood, vagy Hendon, vagy Harrow, vagy Greenford, vagy Edgware, stb. És nézzétek meg a talált személyek adataiban, hivatkozott oldalain azt, hogy hogyan lehet az oldalán fizetni PayPal-val, hitelkártyával, betétikártyával, bankiátutalássas, azért mert online foglalkozik veled. Cirka 30-80 fontért is meg lehet ezt tenni. Nem rossz szakma. És nem orvosi. Kérdezzétek meg már egy belgyógyász véleményét erről, hogy mit gondol? Én sem vagyok hülye. Én is tudok Skype-on bárkinek tanácsokat osztogatni forintban kifejezve 12-24 ezer forintért!

2021. aug. 16. 14:14
 55/100 A kérdező kommentje:
80 font egy beszélgetésért? Vicc. Legalább 32E Ft. Ja, és ezek emberbaráti szeretetből választották e szakmát. Inkább pénz szeretetből és azért, mert vonzódnak a pszichológia szellemiségéhez, ideológiájához.
2021. aug. 16. 14:26
 56/100 A kérdező kommentje:
Azért zavarja az ateistákat, a pszichológia követőit, a kereszténység és annak Könyve, a Biblia, mert a pszichológia már olyan egót fejlesztett ki bennük, amely eleve elutasítja az isteni értékrendeket. Tehát, én a magam részéről sajnálom a legtöbb pszichológia hívőt, mert maga a pszichológia tette őket vakká. Akkor itt most felmerül a kérdés, hogy hogyan nevezzük Sátán vallását? A pszichológia hívők azok áldozatok. Hitrendszerüket adó, pszichológiának nevezett ateista vallásuknak a foglyai, áldozatai. Már rég elestek, csupán a pszichológia lelketlen mankói segítik őket abban, hogy járhassanak. Kérdés, hogy merre mennek... Jó kérdés, nincs rá válaszuk. Ellenben mi keresztyének tudjuk, hogy hová megyünk.
2021. aug. 16. 14:41
 57/100 Godaime ***** válasza:
89%
Ember, neked nagyon beteg az agyad.
2021. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 A kérdező kommentje:
Nem a tiéd az? Hol van?
2021. aug. 16. 16:36
 59/100 anonim ***** válasza:
79%
te már nem vagy normális, sajnos
2021. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 A kérdező kommentje:

Biztos? És ha igazad van, akkor miért engem hibáztatsz? Nem látod, hogy milyen világott teremtett körénk a "modern" nyugati pszichológia? Ne az áldozatot hibáztasd, hanem a helyzet teremtőjét. Hová tetted a racionális érzékedet?


(Modern pszichológia, korszerű? Hát a korához - korhoz - nem szerű.)


Egyébként is te írtad: "Te... már... nem... vagy... normális,... sajnos.


Én meg azt válaszolom neked, hogy: Te sajnos nem vagy normális.

2021. aug. 16. 23:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!