Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova tanúi miért hiszik...

A Jehova tanúi miért hiszik azt, h mindenki felett állnak ?

Figyelt kérdés
Akárhányszor beszélgettem velük, más embereken csak elmosolyodnak, h milyen butácskák és tévelygők. Lenézik őket és magukat nagyobbnak tekintik másoknál.

febr. 22. 19:25
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%
Mert ők a Jehova tanúi. Ők tudnak jól mindent (is).
febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
87%
Én meg rajtuk mosolygok.
febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
35%
Mert csak ők tartanak motoszka estet.
febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
78%
Minden szekta, sőt vallás követői azt hiszik, hogy ők jobbak a többieknél, tulajdonképpen ez a vallásosság lényege, a kiválasztottság érzése...
febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
45%

"Minden szekta, sőt vallás követői azt hiszik, hogy ők jobbak a többieknél, tulajdonképpen ez a vallásosság lényege, a kiválasztottság érzése..."



Hát ez hülyeség. A biblia alapján mindenki kiválasztott mert mindenkit üdvözíteni akar Jézus.

febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
28%

Ez egy újabb lejárató kampány ellenünk. Neked más dolgod nincs?

Miért nem beszélgetsz a Te vallásod hiányosságairól?

Ja mert zavarná a köreidet.


Senkit nem tartunk butának,csak mert nincs valamiről ismerete.

Én is buta vagyok ahhoz, amihez nem értek, vagy nem tanultam.

febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem csak rájuk, hanem minden resztoránus szektára, illetve tagjaikra igaz.
febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
52%

6#

Úgy látszik próbára van téve a hited ... Nem jön át, hogy örülsz neki.


Vajon kősziklára épült?


Mint tudjuk Jézussal történő személyes találkozáskor van a megvàltott ember lába kősziklára állítva. Erre a biztos alapra kellene építkezni Jézussal az Ő Igéje szerint.

febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
37%

8

Bizonyos értelemben "örülök", mert tudom, hogy hamis vádakkal illetnek.

Viszont némelyek azzal érvelnek, hogy minden ilyen esetet úgy veszünk, hogy üldözés, és ezzel bizonyítjuk, hogy valódi keresztények vagyunk.

Ezért teljesen mindegy, hogy "üldözésnek" tartunk valamit, vagy sem, mindenképpen vizes lepedőt akarnak ránk húzni.


Amit pedig írtam, azért írtam, mert a kérdező ha valóban őszinte keresztény lenne, akkor nem tenne fel csak azért olyan kérdéseket, hogy magát kiemelje. Kérdést úgy is fel lehet tenni, ami valóban érdeklődéssel párosul, és nem arra, hogyan lehet bemocskolni valakit.

febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
74%

Igen ezt én is észrevettem, 9-es egy alkalom beszéltem tanúval az utcán amikor kinyitotta a Bibliáját a szájára kihült egy fölényes mosoly ahogy a kerdező írta, kedves 9-es sajnos ez nem hamis vád.....

Ez a hamis küldetés tudat van benne képmutatás, farizeusság stb.....

febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!