Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nőként megkérhetem a római...

Nőként megkérhetem a római katolikus papot, hogy beszélgessünk?

Figyelt kérdés
Olyan problémàm van, amit úgy érzem, hogy vele kellene megbeszélnem, viszont nem szeretném, ha félre értené. Nem gyónàst szeretnék, hanem lelki dolgokról való beszélgetést. Úgy érzem, hogy mostanàban nagyon elvesztettem a kapcsolatot ezzel a vilàggal :(
márc. 27. 08:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen. De az ördögöt is hallgasd meg előtte...
márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
14%

9!


Amúgy tudtad, hogy vannak szükségek amiket nem tölt be semmilyen ideig-óráig tartó gyönyör?

márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
34%

Nyugodtan keress fel egy papot, de ilyenkor húsvéti időben nagyon sok dolguk van, érdemes inkább később. Ilyenkor járnak ki betegekhez is gyóntatni, áldoztatni, korházi szolgálat, ünnepi szertartások és misék, utána pedig lehet pár napot pihennek is rokonságuk körében.


Természetesen nem kell egyházadót fizetned ehhez és katolizáláshoz keresztelkedned se kell, hiszen már megkereszteltek, ellentétben egyik hozzászóló állításaival.

márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!