Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek igaz hogy 1012-ben...

Szerintetek igaz hogy 1012-ben eljő a világvége?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 07:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A 2012-es világvégét elszámolták, és elvileg idén májusban volt a világvége.

[link]

2011. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek benne, és nem is izgatom magam ilyen gondolatokkal.

Meg olvastam valahol egy jó idézetet: "Nem értem, miért ez a nagy mizéria, mert véget ér a maja naptár... a mi naptárunk minden évben véget ér!" :P

2011. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
97%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:56


Te max gammasugár-kitörésre gondoltál, ugyanis gamma sugárzás minden nap van Fukushimában és Csernobilban.

2011. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

kb. minden évre jósolnak egy világvégét... vagy többet is.

am lehet h rosszul tudom, de nem azért mondják, h 2012. 12. 21-én lesz a világvége, mert akkor ér véget a maja naptár?


apám, ez a bizonyíték... és ha azért akkor ér véget, mert nem volt kedvük tovább csinálni? ha elkezdenék írni egy naptárt, 1000 év után már én is unnám :P


egyébként, ha figyelembe vesszük a maják civilizáltságát, lehetséges, h lehetséges. de nem valószínű.

2011. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
81%
Amíg minden napot úgy élsz meg, mintha az utolsó lenne, kit érdekel, mikor lesz világváge?
2011. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

"nagy ezoterika rajongó és szintén Isten félő ember"


Üzenem neki hogy döntse el hogy mit szeretne mert a kettő együtt (ezo rajongás és Isten) nem fog menni.


"Ő azt mondta nem lesz világvége, csak egy új kezdet, kicsit megváltozik a világ, de nem pusztul el az emberiség. Nem tudom ezt hogy értette."


Én sejtem hogy mire gondolt, ha elolvasod ezeket a próféciákat akkor abból kiderül:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__2..


Ez alapján egyébként a világvége még sokára lesz, előbb a nagy figyelmeztetés jön, aztán egy rövid időszak amikor az antikrisztus uralkodik, aztán Jézus második eljövetele, azután pedig egy hosszabb földi paradicsom szerű állapot.

2011. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, elírtad, 2012-t akartzál írni sztem.

Azt én sem hiszem, hogy 2012-ben világvége lesz, de anyukám volt egy tudományos előadáson, és egy fizikus ott azt mondta, hogy 2012-ben a Földön óriási változások várhatók, de hogy mik lesznek ezek, azt nem lehet még tudni, de a világvégejóslat szerinte hatalmas baromság.


Nem tudom, globálisan mi lesz 2012-ben, de az biztos, hogy az én életem gyökeresen meg fog változni, nem azért, mert 2012 lesz, hanem azért, mert én teszek érte, és addigra fog nálam beérni a változás, hogy a tiszta szívből jövő szándékot tettekké formáljam.

Kár is ezen agyalni szerintem, hogy mi lesz 2012-ben. Ha azonban igaz az, hogy az időt gyorsabbnak fogjuk érezni, akkor kérdéses számomra, hogy ezt hogyan bírja majd ki az emberi agy, nem fogunk-e ebbe beleőrülni, stb.

Üdv: Napirai

2011. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 orion80 ***** válasza:
2012-es világvége.. A Maja naptár 2012-ben ért véget.. és mivel a maják igen pontos naptárat készítettek (fene tudja hogyan) erre alapozva egy nem túl okos valaki kitalálta, hogy világvége, és mára egész kultusz nőtt köré. Valójában ez a maja naptár teljes félreértelmezése. Egy cikket olvastam valahol, mely leírja, hogy a maja naptár 7 ciklusból áll, amelyek több százezer vagy akár millió év hosszúak. 2012-ben a 7-ből az 5. ciklus ér véget.
2011. aug. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
89%

Különben is, istenfélő.Mert ez egy jelző, ezért kisbetű, Isten is így akarja......:)


A kérések kérdésére pedig:nem.

2011. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!