Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek igaz hogy 1012-ben...

Szerintetek igaz hogy 1012-ben eljő a világvége?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 07:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
56%
Sokszor volt már világvége. De sajnos én mindig lekéstem mert gépeztem. Remélem ezen ottlehetek, mennyi a jegy? Lehet még kapi az első sorba jegyet?
2011. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%

Hát én is véltem a kilencszázas évek végén hogy 1000-ben eljön a világ vége. De nagy ramazuri volt miatta akkor.

De kiderült alaptalan félelem volt. Amúgy is csak időszámításunk szerinti ötödik század végén kezdték el számolni az éveket így, és vissza datálva.

2011. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
80%
elég sokminden szól a 2012 pártján... egyre melegebb van, pár meteort is belőttek távcsövön a tudósok, a maják is ezt mondják ügye, meg a többi környezeti tényező... ha Isten mostanára tervezte a világvégét, akkor ebből észre lehet venni szerintem...
2011. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
94%

Annyi hamis próféta van manapság, hogy Dunát lehet velük rekeszteni. Ellenben mit mondott Jézus?


"Vigyázzatok, hogy meg ne tévesszenek titeket! Mert sokan jönnek majd az én nevemben, és azt mondják: Én vagyok! - meg azt: Az idő közel jött! De ti ne kövessétek őket”

(Lukács 21:8)


"Azt a napot viszont, vagy azt az órát senki sem tudja: sem az ég angyalai, sem a Fiú, hanem csak az Atya egyedül." (Máté 24:36)

2011. szept. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már nagyon sokszor feltették. 2012-ben világvége? Az ostoba amerikai filmek szerint. Aki ezt elhiszi, az nagyon álomvilágban él, és mindent elhisz, amit az amerikaiak mondanak. A leghamarabb nekik fog eljönni a világvége, mert semmit nem tesznek ellene, mert nem írták alá a kyotói egyezményt sem.
2011. szept. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
semmiféle képpen sem lesz világvége még párezer évig az biztos
2011. dec. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Nagyon remélem, hogy lesz világvége, bár ha az isten azt mondta ,hogy nem lesz akk nem lesz. Elvégre ki más is tudhatná ha nem ö. XD
2011. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz világvége, de nagyon ráférne az emberekre egyfajta szemlélet váltás, mert ha így folytatjuk tényleg belátható időn belül vége lesz a világnak.


"Vigyázzatok, hogy meg ne tévesszenek titeket! Mert sokan jönnek majd az én nevemben, és azt mondják: Én vagyok! - meg azt: Az idő közel jött! De ti ne kövessétek őket”

(Lukács 21:8) "

Ezt leggyakrabban Jehova tanúitól hallom, mármint, hogy nagyon közel van az idő, ők gyártanak újabb és újabb világvége dátumokat.


Az ezoterika rajongó és Istenhívő nem értem miért zárja ki egymást. nem azt mondta, hogy keresztény, hanem, hogy hisz Istenben, ez nem ellentmondás. Vannak olyan vallások, melynek tagjai hisznek egy felsőbb intelligenciában és emellett érdeklődnek az ezoterikus tanok iránt.


Változtat valamin, ha tudod, hogy 2012-ben biztosan világvége lesz? Neked vagy bárki másnak már akár holnap véget érhet a világ, hisz nem tudhatod, hogy mikor jár le az időd.Élj mindennap úgy, mintha az volna az utolsó napod. Légy önzetlen, szeresd embertársaidat,örülj minden szépnek, minden apróságnak amit az élettől kapsz.

Béke veled!

2011. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Élj mindennap úgy, mintha az volna az utolsó napod. <=> Légy önzetlen, szeresd embertársaidat,örülj minden szépnek, minden apróságnak amit az élettől kapsz.


Legalábbis a legtöbb embernél. Carpe diem (használd ki az időt, a pillanatot) azaz sokaknál önzés felsőfokon.

2011. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Az apostolok hittek benne hogy az utolsó időkben élnek.


1Pét 1,20 - Őt (Isten) előre, már a világ teremtése előtt kiválasztotta, de csak az utolsó időkben jelent meg, miattatok.

2011. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!