Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A legtöbb vallás szerint bűn...

A legtöbb vallás szerint bűn a házasság előtti szex. De ha valaki nem akar egyáltalán megházasodni, meg családot alapitani, az akkor ne szexeljen egész életében?

Figyelt kérdés
Hogy is van ez?
2011. okt. 23. 20:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 hyper89 válasza:
Szoval ezen a dolgon én a hűség a párkapcsolat/hazassagtores azaz a megcsalas félrelépés, és más kapcsolatának a szetszedese ami bűnös dolog ....
2020. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:

Más házastársával nem azért bajos dolog szeretkezni, mert megsértesz vele valami kitalált istenséget, hanem mert ha megtudja a két megcsalt fél, akkor abból válás lesz, verekedés, gyilkosság, erőszak, pereskedés, a gyerekek élete meg megy a levesbe. Amiket írtam a legszélsőségesebb esetek, ám Murphy törvénye mindig bejöhet és a híradások szerint be is szokott jönni.


Azon gondolkoztak már az önmegtartóztatók, hogy ha nem szexelnek akkor miért álmodnak szexről meg miért van éjszakai magömlésük? Ja nem. Mondjuk ez már tanulás, iskolázottság, meg széles látókör kérdése.


Túl sok a szabály, de amivel a béke megőrizhető, azt tartsuk be, ami pedig a személyiség kicsavarodását okozza, azt meg felejtsük el. Én nem hiszek egyetlen szent emberben sem aki élete végéig nem szexelt és normális maradt. Gondolom a rengeteg homoszexuális és pedofil pap is azért van, mert az önmegtartóztatás egy működő dolog.

2020. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!