Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Helyes-e az abortusz a Biblia...

Lsandor kérdése:

Helyes-e az abortusz a Biblia fényében?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 09:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Nos ezeket a különbségeket kell megvizsgálni. De az biztos hogy a történelmi egyházak nem tartoznak ebbe a kategóriába.

A zsidó szokások meg pláne nem.


"Ős szüleink legyőzhették volna Sátán hazugságait. Akkor is, és azóta is tökéletes védelmet kínált és kínál Isten beszéde. Ez mindenkor az egyetlen fegyver a rossz felismerésére és teljes legyőzésére. Jézus Krisztus is azzal győzte le az Ellenség minden kísértését földi életében, hogy azokat egybevetette a Biblia kijelentéseivel. Sátánnak adott visszautasító válaszai mindig így kezdődtek: "Meg van írva". Példája azt mutatja, hogy a hazugság átlátható és legyőzhető a Biblia igéi által."

2012. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:
De a Biblia alapján valójában könnyűszerrel megállapítható, hogy melyik keresztény vallás épül a Bibliára
2012. jan. 23. 17:40
 63/72 anonim ***** válasza:

Ha már szóba jött ez a téma is:

én ugyan (sajnos) nem szűzen mentem férjhez,de 21 éves koromig nem volt semmilyen testi kapcsolatom.


Mielőtt arra gondolnátok,nem vagyok bányarém,vagy ilyesmi. :)


Voltak kapcsolataim,de a testiséggel megvártam a szerelmemet... Az más tészta,hogy a nagy szerelem a másik fél részéről nem tartott örökké,de a lényeg,hogy azért nem lehetetlen VÁRNI.


Férfi szemmel nem tudom milyen lehet,én csak női szemmel látom a dolgokat ;)

2012. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:
Szóval tapasztalat is bizonyítja, hogy lehet várni, ki lehet bírni
2012. jan. 31. 07:53
 65/72 anonim ***** válasza:
Pfff, micsoda megállapítás. MINDENT ki lehet bírni az életben, a kérdés nem is ez, hanem az, hogy érdemes-e!
2012. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:
Nos érdemes-e? Mindenképpen. Fontos azért latba vetni, hogy mi miért előnyös. Az pedig, hogy valaki csak a házasságon belül él nemi életet, az mindenképp nagyon sok előnnyel jár
2012. jan. 31. 09:16
 67/72 A kérdező kommentje:
Valamint az is egy fontos tényező, hogy Jehova ezt várja el!
2012. jan. 31. 09:17
 68/72 anonim ***** válasza:
48%

Sírok.. xD

Na és milyen előnyei vannak?


Amúgy kit érdekel, hogy mit vár el valaki, akit soha senki nem látott, akinek a létezéséről amúgy fogalma sincs senkinek, csak vki mondta hogy van a sok birka meg elhiszi...

2012. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neked csak ennyi bizonyítja Isten létezését, de nekem távolról sem
2012. jan. 31. 14:23
 70/72 anonim ***** válasza:
48%

És milyen előnyei vannak, hogy csak házasságon belül szexeltek? Mert erre nem válaszoltál...


Tudod, azt én is bánom, hogy nem a vőlegényem az első pasi az életemben. De biztosan nem várnék akkor sem házasságig a szexszel. :)

2012. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!