Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten szerint ez bűnös dolog?

Isten szerint ez bűnös dolog?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 27. 08:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
43%
Ami nem átverés és a szeretet érdekében történik, másoknak nem árt és neked sem, az nem bűn max értelmetlen. A gyógyítás alapból nem bűn, főleg ha tudományt használod hozzá.
2012. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
42%

Luk 9,49-50

"Felelvén pedig János, monda: Mester, láttunk valakit, a ki a te nevedben ördögöket űz; és eltiltók őt, mivelhogy téged nem követ mi velünk.

És monda néki Jézus: Ne tiltsátok el: mert a ki nincs ellenünk, mellettünk van."

2012. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Sághegyi Csaba ***** válasza:
89%

Ezt írják: "Leszületésed előtt megkaptad életfeladatodat az Univerzum feladatokat elosztó központjában, az Orion csillagkép egyik bolygóján. Az Orion a Kabutoreos galaxis közigazgatási központja."

Ez valamiféle idegen kijelentés. A Biblia Istene mást jelent ki. Szóval ez egy másik vallás, ami az én Istenem szerint hazugság, jobb ha kimaradok belőle.

2012. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%

Mindannyian bűnösök vagyunk. Ez a förmedvény egyszerűen undorító. Ez a szó szerintem mindent elmagyaráz erről az ocsmányságról. Ez olyan fajta tanítás, melyet gyűlölök, amiképpen az ilyen hamis tanításokat Krisztus is gyűlöli.

"Így vannak nálad is, a kik a Nikolaiták tanítását tartják, a mit gyűlölök."


Amiképpen Isten is gyűlöl bűnös dolgokat. "Újholdaitokat és ünnepeiteket gyűlöli lelkem; terhemre vannak, elfáradtam viselni."


A sátán talán nem világosság angyalaként részegíti meg az embereket? Nem minden igaz, aki azt hangoztatja, hogy szeretet, szeretet, szeretet. Orion csillagkép? Azt ki teremtette? Minden az Úré! Aki mást hirdet, hazugságot hirdet. Hogy bűn-e? Válaszolj magad...

2012. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%
Igen, bűnös dolog lepontozni Jézus szavait, felér az Istenkáromlással! :)
2012. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

"Az életút - elemzés során busius kagylók, valamint kártyák segítségével adok értékelést életutad állásáról."


Édesanyám is foglalkozott régebben kártyavetéssel mielőtt megtért volna.

A kártyavetés úgy működik hogy ilyenkor egy gonosz lélek által adott információkat ad át a jós az "áldozatnak". Aki az ilyesmit elfogadja az kiszolgáltatja magát a démonnak. Ahogy már valaki írta ekkor kezdődnek a rémálmok, a betegségek és a depresszió.

Tehát a kérdést átfogalmazhatjuk úgy hogy "Démokkal egyezkedni Isten szerint bűnös dolog?".


Másrészt az ilyesmire semmi szükség, ha valaki gyógyulni szeretne akkor menjen el valamelyik karizmatikus keresztény gyülekezetbe és ott megkaphat mindent amire szüksége van. (Gyógyulás, prófétálás, lelki megerősítés, szabadítás)

Én a katolikus karizmatikus közösségeket ismerem, ezeket bátran merem ajánlani. De ha valakinek erős ellenérzése van a katolikusokkal szemben akkor bármely más karizmatikus gyülekezet is jó lehet.

2012. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Kérdező!


Ha nem elvakult vallási fanatikusok gyűlöletbeszédeire vagy kíváncsi, hanem józan gondolkodású emberekére, akkor kérlek, hogy csak az 50% környéki, vagy az az alatt értékelt válaszokat vedd figyelembe.

2012. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kedves 16-os, 19-es!


Ha elemeznéd is az idézetedet, nem csak bemásolnád, akkor láthatnál egy kulcs-kifejezést: "a ki a te nevedben".

Na, hát ennek a társaságnak vajmi kevés köze van szerintem Krisztushoz, viszont az eretnek, okkultizmushoz annál inkább. Ennek a társaságnak a főbb mondanivalója önmagunk gyógyítása legfeljebb, és nem az, hogy ha kell önmagunk feláldozásával, de másokat gyógyítsunk. Semmi köze ezeknek Krisztushoz, amennyire én pillanatnyilag látom.

Az meg már hab a tortán, hogy a hozzászólásod lepontozását egyenértékűvé teszel egy istenkáromlással. A kis zöld és piros kezek alatt nem az van, hogy tetszett-e a hozzászólás, hanem az, hogy hasznos volt-e a hozzászólás. Márpedig a kérdésre adott idézet egyáltalán nem volt hasznos, ha aláadod Krisztus szavai által a lovat a kérdezőnek, hogy részt vegyen egy okkult ocsmányságban. De ha téged ennyire megbotránkoztat ez a röhejes játék itt a honlapon, én adok neked egy zöldet, hogy megnyugodj. Remélem megnyugszol egy kicsit, mert édes tök mindegy, hogy ki milyen színű kezet jelölget. Ez egy kicsit gyerekes dolog szerintem ezen kiakadni. Had döntsem én el, hogy hasznosnak vagy haszontalannak találom-e a válaszod.

2012. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%

Kár, hogy mindenki le lett pontozva, aki nem elvakult hívő.

EMBEREK! A szeretet és a gyógyítás bűn? Mert akkor Jézus volt a legnagyobb bűnös minden ember közül! Gondolkozzatok már egy kicsit!


Nézni az EZOTV-t és elhinni azt a sok baromságot, ami ott elhangzik, tényleg bűn. A bűn fogalmát az ember teremtette meg. A szerető Isten szemében ilyen nem létezik, de ti inkább a haragvó és bünető Istenben hisztek.

2012. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
48%

Elolvasva a fentieket egyre inkább eluralkodik rajtam egy érzés.


Az, hogy ezek miatt az emberek miatt SZÉGYENLEM, hogy annak idején önként felvettem a keresztséget.


Akikben ennyi gyűlölet, vallási sovinizmus, szélsőséges "hit" (vagy minek nevezzem) található, abból inkább nem kérnék.

2012. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!