Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikus vagyok.21 éves....

Katolikus vagyok.21 éves. Leszeretnék feküdni jóval házasság előtt a barátommal. Ez bűn?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 22:52
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
50%

8#nak

Ez a zsidóknak írt levél!

Ezt egy katolikus elvileg nem is olvashatja, mert levéltitok is van a világon!

2012. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
42%
nem kellene mások lelkiismeretével viccelödni.mindenki irja meg a gondolatait de a döntés jogát hagyjuk már meg a kérdezönek nem kellene tömeg hipnozist csinálni azért mert divatot csináltak a házasság elötti nemi életböl.te akarod tenni ő nem ! nem biztos hogy a tömeg után kellene menni
2012. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Természetesen bűn.Meleged lesz.
2012. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim válasza:
52%
Teologiat vegzett tanarom mondta hogy Isten adta ajandek a szexualis elvezet.Ha tenyleg hiszel Istenben,tudni fogod mit kell tenned. Ne kisertsd az Urat de tudnod kell hogy Ő megbocsat!
2012. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
15%

Nyugodtan feküdjetek le! :) Most vagy fiatal, élvezzétek ki az életet! Ez ma már 2012, nem pedig a sötét középkor... Isten meg fogja bocsájtani, mert látja, mennyire fontos ez neked.


A szex az élet ajándéka. És piszkosul élvezetes, főleg, ha szerelemből teszitek. Lazulj el és ÉLVEZD! :)

2012. jún. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
26%
Nehogy!!! Meteoresőt küld rátok!!!
2012. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Nos, sok mindent írhatnék, hogy miért ne tedd, de a döntés a Tiéd. Saját tapasztalatom az, hogy én nagyon megbántam. Erre persze mondhatnánk, hogy szubjektív stbstb...


Igazából ez a blog mindent elmond, ha katolikus vagy és hívő, ne a félelem tartson vissza, hanem a szeretet. Olvasd, nagyon jó, nem lehet abbahagyni: [link]

2012. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
27%
Én is hiszek Istenben, 22 éves lány vagyok. Lefeküdtem a barátommal és nem bántam meg, nem is fogom, mert szeretem! Isten nem fog ezért megbüntetni.
2012. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
54%
Nem bűn.Isten szeret Téged,Isten nem bűntet.
2012. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
37%
szomoruan olvasom a válaszokat. ez a teremtö törvényeinek megcsufolása. Megbocsát? persze. ha véletlenül tettél valamit megbánod, és nem teszed többé. akik irtak elöre eltervezték, hogy isten törvényét semmibe véve tesznek, majd megbocsát. ádám ugyan ezt tette azért tartunk itt. neki sem lett megbocsájtva. lett figyelmeztetve, és semmibe vette a teremtö akaratát. ez világi felfogás:egyszer élsz, most vagy fiatal. tedd amit akarsz, nemondja meg senki mit tegyél,(a teremtö sem)meddig lehet ezzel takarozni?:"megbocsát. valahol ezt irja:ha valaki szándékosan vétkezik tudván mit nem szabd és még is teszi annak nincs bünbocsánat, hanem az itélet valami rettenetes várása. Zsidokhoz irt levél 8:26-27. mi ez ha nem lázitás, és a függetlenség szelleme. sátán is függetlenitette magát és mint olvasom sokan csatlakoznak csatlakoztak hozzá. boccs a kenmény szavakért, de nem lehet a bibliát felhigitani, meg a megbocsátás mögé bujni. nézz körbe ezért tartunk itt. köszönöm
2012. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!