Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van még esélyem holnapig?

Van még esélyem holnapig?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgázom, kb 2 könyvet kellene megtanulnom, sehol sem tartok még.. írnátok légyszi pár bíztató sort, mert tök egyedül vagyok és voltam egész héten és most szükségem lenne egy kis bátorításra, mert ezen a tárgyamon elég sok múlik:(

Megyek is tanulni, köszi ha valaki ír:)



2012. júl. 5. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki az internetet.
2012. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem fog sikerülni, rossz lessz a vizsgád törödj bele, 2 könyvet kiolvasni?! Esélyteln vagy. Úgysem sikerül...(tőlem ezek lennének a biztató szavak)
2012. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Imádkozz és kérj, hittel kérj és az Úr megadja. Hittel kérd, hogy melyik tételt húzd, hiszen a Bibliában Jézus azt mondta, ha van egy kis hited és azt akarod, hogy egy fa a tengerben gyökerezzen, meggyökerezik ott. Kérj és légy utána hálás.
2012. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

2 könyvet nem tudsz megtanulni:)

De ha jártál órára, akkor nagy esélyed van a sikerhez.

No meg attól is függ, hogy hogyan lesz a számon kérés. Ha esszét kell írnod, olyan dolgokról, amikről soha nem hallottál, akkor nulla az esélyed.

Ha csak válaszolni kell, karikázni, számolni vagy szóban felelni, akkor több esélyed van.

Én szorítok nagyon:)

Ne feledd! Alvás közben tanul az ember;)

Azokat a részeket tanuld, amik szerinted a legfontosabb, legalapabb dolgok. Legalábbis olvasd el őket! És próbáld megérteni!

Sikeres vizsgát kívánok!!

2012. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha már vallás kategória, kérd meg az istent, hogy küldjön szívrohamot a vizsgáztatóra.
2012. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szó szerint kell megtanulni, akkor van rá esélyed - tapasztalat :P. Nincs valami rövidebb kidolgozásod esetleg? Sok az idő még reggelig, tanulj, amennyit bírsz, lehet, hogy a végén szerencséd lesz ;)
2012. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még egy ötlet a jövőben a tanuláshoz, ami nagyon hasznos. Gondoltam megosztom veled:)

Tegyél fel magadnak kérdéseket tanulás közben!

2012. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

5: a világ legtündéribb tanárnőjénél fogok vizsgázni, inkább legyen egyes, de ne kapjon szívrohamot, nagyon NEM volt vicces ez a hozzászólásod..

persze szigorú, mert mindig belekérdez apróbetűs részbe, de legalább nem szószerint:)

többieknek köszi a tippeket:)

meglesz ez, még csak fél 2 van 10 re megyek..addig kínaiul is megtanulnék:D

úgy csinálom, hogy kijegyzetelem a lényeget, mert vizuális típus vagyok, alszok 1-2 órát és megtanulom, olvasgatom..közbe kizárom a külvilágot..hogy pl mit csinálnak épp a felettem lakók :s :p

2012. júl. 6. 01:31
 9/15 A kérdező kommentje:

3. ilyesmi jellegű választ vártam volna legfőképp, köszönöm.

vallásos vagyok, csak valahogy mostanában amit szeretnék, nem válik valóra, sőt inkább pont fordítva..

én Istentől nem merek kérni semmit, csak hálát adni, ami van

2012. júl. 6. 01:34
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérjél csak nyugodtan:)

Majd én is imádkozom érted!

És rendes vagy nagyon, hogy nem kéred másnak a halálát.

Kérd Istent, hogy segítsen a tanulásban, koncentrálásában, hogy a tanár rendes legyen. Bánd meg bűnied is törekedj mindig a jóra:)

Kérj tőle tudást, bölcsességet, hogy segítsen, hogy a jó úton járj. (viszont tenni is kell valamit. Azért a sült galambot ne várd, szerintem...)

Nyugodtan kérd Istent, a szerető atyád, hogy segítsen neked! Emiatt tényleg ne érezd magad rossznak. És amiatt sem, ha látszólag úgy tűnik, hogy nem segít rajtad.


Legyél, midőn elmúlsz testvérem:P

2012. júl. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!