Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van még esélyem holnapig?

Van még esélyem holnapig?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgázom, kb 2 könyvet kellene megtanulnom, sehol sem tartok még.. írnátok légyszi pár bíztató sort, mert tök egyedül vagyok és voltam egész héten és most szükségem lenne egy kis bátorításra, mert ezen a tárgyamon elég sok múlik:(

Megyek is tanulni, köszi ha valaki ír:)



2012. júl. 5. 21:16
1 2
 11/15 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg nézz körül, nem készült e az adott könyvekről videó, elemzés, vázlat, stb. Talán erre még van idő. Sok sikert.
2012. júl. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
na, hogy sikerült?
2012. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

kerestem én is, nem volt vázlat, de már mindegy is..

reggel akartam még kicsit aludni, mert egész éjjel fenn voltam, és basszus fél 10kor keltem fel..úgy volt be sem megyek..na de azért csak..szóval kicsit késtem, megkapom a lapot, első kérdésre tudtam csak a választ, a másik 3-ra alig-alig valamit, szóval nagyon kibuktam mikor kijöttem, úgy sétáltam végig haza, hogy nem bírtam a sírást abbahagyni, totál hülyének nézhettek.na hazaérek, itthon megnézem, fel van téve a jegy::2! azt hittem leesek a székről (fotel, mindegy)

azóta még 2x megnéztem, hátha csak elírta, de még mindig ott van:))

2012. júl. 6. 15:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Hála legyen az Úrnak, velem is volt, hogy így segített, sőt a diplomámat is Neki köszönhetem.
2012. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Grat :) Isten megsegített.
2012. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!