Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mekkora bűnnek számít, ha...

Mekkora bűnnek számít, ha házasság előtt lefekszem egy nővel (mert nem bírom ki)?

Figyelt kérdés

önkielégíteni is szoktam naponta 1-2-szer, azt se tudom betartani, viszont járok templomba minden héten


római katolikus keresztény vagyok



2012. aug. 5. 19:19
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
73%
Ne azt kérdezd,hogy mekkora bün hanem azt hogy bün e?Ha valaki azt mondja,hogy az kisbün akkor megszabad tenni?A bün az bün ha kicsi ha nagy.
2012. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
65%
Bűn, meggyónod, és megfogadod, hogy nem fogsz félrelépni. Talán a menyasszonyodnak is be kell róla számolnod, hogy megcsaltad. Bírd ki a házasságig!
2012. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
93%
A Batman filmbe is megmondták: Van,hogy a szabályok csak béklyók. Döntsd el melyik a tied.
2012. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
51%

Ezt nem értem?

Nem a menyasszonyoddal élsz szexuális életet, hanem egy másik nővel?

2012. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
85%
nem nagy bűn ,csak egyenlő az emberőllèssel, meg Isten ellenségévé teszed magad, amugy semmi extra.
2012. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
még nem nősültem meg, és barátnőm sincs, csak eljátszottam a gondolattal, h mi lenne, ha lefeküdnénk házasság előtt
2012. aug. 5. 21:11
 17/44 anonim ***** válasza:
50%

Hát ez egy jó kis bibliai: mi lenne ha... játék.

Most majdnem úgy érzem be lettem csapva.

Inkább nem mondok semmit:)

2012. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki kísértetik, amikor vonja és édesgeti a tulajdon kívánsága. Azután a kívánság megfoganván bűnt szül, a bűn pedig teljességre jutván halált nemz. Jakab 1:14,15.
2012. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
bocsánat, de az önkielégítések tényleg megtörténtek! :D
2012. aug. 5. 21:20
 20/44 anonim ***** válasza:
74%
Ahoz hogy egy bünt igazán megbánj fel kell hogy ismerd annak sulyosságát,Istennel nem lehet játszani,hogy ez kisbün,az meg nagybün,Isten utálja a bünt de szereti a bünöst,ezt megmutatta az Ö egyetlen fiában,Jézusban.Ha Isten jelenlétébe megálsz öszintén akkor felismered a bünt,Isten segitsen téged hogy eljuss az igazi bünbánatra.
2012. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!