Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek a Pápa Krisztus...

Szerintetek a Pápa Krisztus földi helytartója? (többi lejjebb).

Figyelt kérdés
Mert én ugy hallottam hogy nem...
2012. aug. 20. 22:34
 61/108 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kívül a biblia sehol nem írja, hogy embeeket kell megkülönbözető címekkel tele tűzdelni.

Jézus mondá ti mindnyájan testvérek vagytok.:)

Sehol nincs ilyen kitétel, ezekre.



Nem bibliai tanítás a papi és laikus osztály, és nem kell az öltözködésben sem rituálisan megkülönböztetést tenni.

Mi az hogy az öltözék Az eget jelenti?

Sehol nem olvastam ilyeneket.


Ja és akkor kérlek azoknak az embereknek a nevét is ide írni akik az egyházak miatt haltak meg, de nem rendelkeztek hangzatos címekkel, mint Bíboros, meg kitudja micsoda megkülönböztető címekkel tesznek egy embert naggyá, pedig semmivel sem különb Jézus szemében.


Nem Isten ültette oda, hanem tökéletlen emberek kiválasztottak valakit de Isten nem adta a felkenetésére az áldását.

Mint írtam a Siló az akinek joga van irányítani de még a Pápa meg a többiek nem veszik észre hogy már királyként vezeti azokat akiket felhasznál a céljaira.


Sedékiás volt az utolsó Isten által kinevezett földi király és aztán ez megszakadt, s ezt az a prófécia is szemlélteti, hogy a nagy fát kivágták, és hét lakat alá tették a Siló megérkezéséig.

Ennyi.

2012. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van siló megérkezéséig azaz Jézus megérkezéséig.
2012. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 Hazardteam ***** válasza:
79%
Én olyasmit sem olvastam a bibliában, hogy államot kellene létrehozni külön a pápának és a bíborosainak, kiszolgáló személyzetének, valamint olyanokat sem, hogy róma mellé 30Km-re 10000 helyiséges "rezidenciát" kellene építeni neki és teletömni milliárdokat érő műkincsekkel. Olyat sem olvastam, hogy a pápának kellene ultimátumszerű felszólításokat intéznie különböző európai országok nép által megválasztott, független vezetőihez, a középkorban pedig egyenesen diktátumoknak és pápai rendelkezéseknek kényszerűen alávetni uralkodókat, akár konkurens országok haderejét ráuszítva és háborúkat kirobbantva. Persze lehet, hogy én nem olvastam elég figyelmesen, de ennek a valószínősége elenyészően csekély mértékű:)
2012. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 anonim ***** válasza:
80%
Egyik se szükséges.
2012. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy nem szükséges, hanem nem is tehetné ha Jézus lenne a királya.

A keresztényeknek semmi de semmi közük nincs a világhoz, még ha a világban kell is élniük.


Ezért haragszik Jézus is és nem lesz kegyes azokhoz akik a nevében olyat tettek ami nem egyezik az ő tanításával.

Jézus ezeket az embereket a törvénytelenség emberének nevezi.

Jézus szövetsége helyett a világ politikai, kereskedelmi részével paktált le, így felrúgta Jézus egyetemes tanítását.

A biblia helyett teológiát tanítanak ami nem a biblia szavain alapulnak, hanem különböző szertartásos és hagyományokkal telerakott emberi filozófiával.

Szomorú, és a sok ember meg megy mint a juhok a levágásra utánuk.:(

2012. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
79%

Az Egyházban minden vasárnap ezt énekeljük:


Dicsőség a magasságban Istennek, és a földön békesség a jóakaratú embereknek.


Dicsőítünk téged,

áldunk téged,

imádunk téged,

magasztalunk téged,

hálát adunk neked nagy dicsőségedért,

Urunk és Istenünk, mennyei Király,

mindenható Atyaisten.

Urunk, Jézus Krisztus,

egyszülött Fiú,

Urunk és Istenünk,

Isten Báránya,

az Atyának Fia,

te elveszed a világ bűneit,

irgalmazz nekünk;

te elveszed a világ bűneit,

hallgasd meg könyörgésünket.

Te az Atya jobbján ülsz,

irgalmazz nekünk.

Mert egyedül te vagy a Szent,

te vagy az Úr,

te vagy az egyetlen Fölség,

Jézus Krisztus, a Szentlélekkel együtt, az Atyaisten dicsőségében. Amen.

2012. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
7%

"Nem hogy nem szükséges, hanem nem is tehetné ha Jézus lenne a királya."


Nem a bazilikában lakik a pápa. A pápa egy egyszerű irodában lakik, fehér tunikával.


"A keresztényeknek semmi de semmi közük nincs a világhoz, még ha a világban kell is élniük."


Minden nemzetet tanítvánnyá kell tenni és megkeresztelni, kedves válaszoló. Ez krisztusi parancs.


"Ezért haragszik Jézus is és nem lesz kegyes azokhoz akik a nevében olyat tettek ami nem egyezik az ő tanításával.

Jézus ezeket az embereket a törvénytelenség emberének nevezi."


Jézus


"Jézus szövetsége helyett a világ politikai, kereskedelmi részével paktált le, így felrúgta Jézus egyetemes tanítását."


Egyik se igaz. Egy paktumot kötött a pápa, azt is Olaszországgal.


"A biblia helyett teológiát tanítanak ami nem a biblia szavain alapulnak, hanem különböző szertartásos és hagyományokkal telerakott emberi filozófiával.

Szomorú, és a sok ember meg megy mint a juhok a levágásra utánuk.:("


"Minden írástudó, aki jártas a mennyek országának tanításában, hasonlít a házigazdához, aki kincseiből újat és régit hoz elő. (Mt 13, 52)"

2012. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 anonim ***** válasza:
91%
Azert en megneznem azt a kis egyszeru irodat,na persze engem nyilvan sose engednenek oda be,marcsak azert se mert eszem agaba se lenne csokolgatni a papa labait,meg hodolgatni ott neki,ilyen tisztelet csak Jezusnak jar,szoval az en szemeim elott a papa egy ugyanolyan ember mint barki mas ezen a vilagon,ugyanolyan bunos,kegyelemre szorult ember.
2012. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
68%
Lábcsókot nem kell adni a pápának.
2012. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
(egyébként igazad van.)
2012. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!