Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehetnék így önmagam?

Hogy lehetnék így önmagam?

Figyelt kérdés
Vallásosan neveltek, de ez kicsi koromban még nem jelentett semmi problémát mivel még nem igazán értettem a dolgokat. De később egyre több problémát okozott ez nekem. Mindig azt hittem hogy én látom jól a dolgokat, azért küzdöttem hogy jobb ember lehessek. De rengeteg negatív tapasztalatot szereztem...sok pofont kaptam. Egy nem evilági, boldog élet reményében feladtam szinte mindent. Egyáltalán nem érzem magam boldognak, nincs kapcsolatom, elveszett vagyok, nem találom a közös hangot a világgal. Elbizonytalanodtam. Ebben a testben, most, csak ez az egy életem van, miért ne élvezzem, és miért ne tegyem azt amit akarok? Olyan mintha élőhalott lennék, nem tudom legyőzni a gátakat, amiket magamnak építettem fel..

2012. szept. 30. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező,a 17:03-as kommenteddel kapcsolatban:


Azért nem találsz,mert keresel.Ne keress semmit! Mit is kellene keresni? ott van minden az orrod előtt,csak túl egyszerűnek látszik,ahhoz,hogy elfogadd,és ezért másfelé fordulsz.éld meg azt,aki vagy,ott ahol vagy.Hiszen ez az élet,a te életed! ekkor leszel az,aki vagy.Ne várj semmilyen kinyilatkoztatásra,mert maga az élet a kinyilatkoztatás.A vallások arról szólnak,hogy más emberek elképzeléseit fogadod el a sajátodénak,holott ők is csak a saját fejük után mennek,vagy öntudatlanul másokat szajkóznak.Sokszor még ők maguk sem hisznek abban,amit tanítanak,de elvárják,hogy fogadd el a jóról és rosszról alkotott elképzeléseiket.

2012. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Azt hiszem pont ide kötöttem ki én is, hogy ne keressek. Lehet hogy már mindent megtaláltam, vagy mindvégig itt volt bennem amit kerestem, csak nem akartam észrevenni! Megpróbálok odafigyelni erre. A vallásomhoz már egyébként se tudnék visszamenni, mert szinte teljesen más utat diktál a lelkem!

2012. okt. 1. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!