Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az igazi keresztény lányok,...

Az igazi keresztény lányok, akik hisznek a Biblia minden szavában, és megőrzik a szüzességüket a házasságig, hogy bírják ki pl 20 felett is szex nélkül?

Figyelt kérdés
Ők szoktak önkielégíteni, vagy nekik nincs szükségük rá, mert nők? Vagy megoldják annyival, hogy a petting és az orál nem szex?

2013. febr. 1. 16:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
72%

8as válaszolónak.

Én nem sajnálom.

Szeretem a barátnőmet, ateistaként pedig értelmetlen lenne a "teremtőt" tisztelnem.

Halálraítéltként? Nem tudom, hallottál róla, hogy mindenki halandó?

Érdekesek a kérdésben szereplő lányok mindenesetre. Olyanról nyilatkoznak, amiben nem volt részük.

Egyébként én egy ilyen lányt ismertem összesen. Ő úgy oldotta meg a problémát, hogy csak a vaginális szexet kerülte. A többivel(orál, anál és társai) nem volt baja.

2013. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
52%
Mondani mindent lehet. Attól,hogy azt állítják,hogy nem fekszenek le senkivel házasságig, az igazságot bizony senki sem tudhatja.
2013. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
22%
Igen,sok pár mutatja kifelé,hogy ők milyen erkölcsösek, közben meg...
2013. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
82%

3-asnak:

1.Nem bántam meg.

2.Tudtam,hogy eddig hány lánnyal volt,de mivel viszonylag hosszú és komoly párkapcsolatban élt vele, úgy volt rendjén,hogy szeretkezzenek...ez természetes.

3.A barátom az együttlét után nem keresett mást,pedig elég béna voltam. Ő is volt már együtt szűzként nemszűzzel, tudja milyen helyzet ez. Miért keresett volna mást? Hiszen szeret.

4. Nem használt ki. 5 hónap után volt az elsőnk,azóta másfél év telt el,és nagyon szeretjük egymást még mindig.


Mindketten erkölcsösek vagyunk. Nem csaljuk egymást. Nem járunk bulizni, egyáltalán nem piálunk. Céljaink vannak az életre. Mi vagyunk azok,akiket úgy hívnak,hogy "régimódi". 22/L

2013. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
63%

"A házasság előtti nemi életnek sok káros hatása van.Következmények:

1. ROSSZ ÉRZÉSEK. A legtöbb fiatal, aki házasságkötés előtt szexuális kapcsolatot létesített, azt mondta, hogy megbánta, amit tett."


a legtöbb? és ezt most higgyük is el?


"2. BIZALMATLANSÁG. A szexuális együttlét után mindkét fél gyanakodni kezd: „Vajon még kivel feküdt le?” "


ha velem nem csinálta, akkor mással sem csinálhatja, igaz?


"3. SZAKÍTÁS. Az együttlét után nagyobb a valószínűsége, hogy a fiú szakít a barátnőjével, és mást keres magának. "


inkább annak nagyobb a valószínűsége, hogy megunja az időhúzást


"A fentiek mellett még gondold át ezt is: Sok fiú azt mondja, hogy soha nem venné feleségül azt a lányt, akivel már lefeküdt."


sok? mennyire sok?

--

komolyan, hogy lehet ennyi sületlenséget összehordani?

2013. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

14-es. De jó ezt olvasni, olyan aranyosak vagytok :)

Én is lány vagyok, és vallásos, de már kételkedem egy normális fiúban.

2013. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
73%
A legnagyobb keresztények a legnagyobb ribancok. A képmutatás meg nem szép dolog....
2013. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hogy Isten segít nekik... Aki tényleg elkötelezi magát, nincs olyan, hogy ne kapna erőt hozzá..
2013. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
0%
Ja, a biblia a dugást tiltja, de a szopást engedi helyette. Ezzel kezdődik. Mindenki olvasta.
2013. febr. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő, kifejtenéd hogy mit értesz ez a hülyeség alatt? o.O
2013. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!