Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik nyelveken szólank milyen...

Akik nyelveken szólank milyen érzés érezhető valami olyankor a szellemükben? Leírnátok, hogy lehet ezt az ajándékot megkapni és, hogyan zajlik ez le?

Figyelt kérdés
Akik nem beszélnek nyelveken ne válaszoljatok léci.

2013. nov. 13. 18:48
1 2
 11/11 Matt Robin ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!


Látom nem nagyon kaptál választ a kérdésre.


10 évesen kaptam Szent Lelket és kezdtem nyelveken szólni. Otthon imádkoztam a szüleimmel. Nyilvánvaló volt mindenkinek.

Azóta minden nap is használom aktívan (28 éve).


A Bibliát tudom visszaigazolni, hogy nyelveken szóláskor a Szent Lélek vigasztal és békét ad, (János 14,16-26.) erősít (Judás 1,20. I.Kor 14,4.), és elmondja azt amit saját szavaimmal nem tudom kifejezni (Rom 8,26-27.)


Feltölt, tisztít, nyugtat, erősít.


A Szent Lélek ajándékát kell megkapni - nem a nyelveken szólás ajándékát. (Apostolok 2,38.) A nyelveken szólás az első jele annak, hogy valaki feltöltődött Szent Lélekkel (Apostolok 2,4. 10,44-46., 19,6).

Az I. Kor 12-ben olvasható ajándékokat a Szent Lélek adja külön-külön az egyház építésére.


Remélem segíthettem,


Matt

2014. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!