Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánisták! A beavatás után...

Sátánisták! A beavatás után milyen érzés töltött el benneteket?

Figyelt kérdés
Olyanoktól várok válaszokat, akik a kereszténységből szabadultak. Esetlegesen szenvedésből mentek át.

2014. márc. 17. 17:19
1 2
 11/15 Enting válasza:
79%

Kedves Kérdező, Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Azért gyűltünk itt egybe, a gyakorikerdesek.hu-n, hogy kérdéseket tegyünk fel és megválaszoljuk őket.

Ez nem tűnt fel nektek?

Elhangzott egy kérdés, de sajnálattal látom, hogy válasz még nem érkezett rá, úgyhogy megejteném a válaszadást, már ha szabad még ezek után.


A beavatás után a biztonság és a nyugalom érzése töltött el. Az angyalok rövid időn belül felhagytak a zaklatásommal. Úgy éreztem, hogy a helyemre kerültem, otthont, közösséget, szeretetteljes társakat és jóakarókat találtam.


Megjegyzés: égesd el azt a papírt, mert ha megtalálják nálad, balhé lesz belőle. Nyár van, senki nem vetheti a szemedre, ha elmész sétálni a legközelebbi erdőbe, ott van lehetőséged kicsit üldögélni, meditálni, gondolatban beszélgetni Sátánnal és elégetni végül a papírt (a tűzzel persze csak óvatosan).

2014. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

# 10/ id.: megmutatva, hogy a drágalátos Jahve miket művelt az emberiséggel:


„Jehovának” (Jahve-nek) nevezett Isten-alak és Jézus Urunk által prédikált „Szerető Mennyei Atya” közötti óriási különbséget.


Az evangéliumi szövegben - amit a kereszténység „Isten szavának” tanít - igen feltűnő és meglepő az, hogy Jézus két Atyáról beszél. Különbséget tesz az Ő mennyei Atyja és a zsidók atyja - Jehova - között, akit nem ismert el Isten¬nek az evangéliumi tudósítás szerint, mert így nyilatkozik róla: „

"Ha Isten volna a ti atyátok, szeretnétek engem: mert én az Istentől származtam és jöttem,,

Jézus ekkor mondja ki a lényeget:

„ Ti az ördög atyától valók vagytok, és a ti atyátok kívánságait akarjátok teljesíteni. Az emberölő volt kezdettől fogva, és nem állott meg az igazságban, mert nincsen őbenne igazság. Mikor hazugságot szól, a sajátjáról szól, mert hazug és a hazugság atyja. ” (János 8:42-44.)


(Ésa. 5,20)

’’Jaj azoknak, a kik a gonoszt jónak mondják és a jót gonosznak; a kik a sötétséget világossággá s a világosságot sötétséggé teszik, és teszik a keserűt édessé, s az édest keserűvé!


Peter J. Horrobin – gyógyulás és szabadulás DÉMONI BELÉPÉSI pontok

BILL SUBRITZKY- SZABADULÁS A DÉMONOKTÓL

Démonikus hadsereg: [link]

Sátán tudja, hogy a Biblia igaz, és ő tudja, hogy mi jön, és ő tudja, hogy ő személyesen fog veszíteni, és ő tudja, mikor.

Máté 19:6

„Neked fogom adni a mennyek királyságának kulcsait, és minden, amit megkötsz a földön, meg lesz kötve a mennyekben, s minden, amit feloldasz a földön, fel lesz oldva a mennyekben!”

Jézus hatalmat adott nekem arra, hogy használjam az Ő nevét. És amit megkötök a

földön, az a mennyekben is meg lesz kötve. És amit feloldok a földön, a mennyekben

is fel lesz oldva. Ezért az Úr Jézus Krisztus nevében megkötözöm a fejedelemségeket,

a hatalmasságokat, a jelenvaló világkorszak sötétségének uralkodóit. Megkötözöm és

lerontom a gonoszság szellemeinek hatalmát a magasságban, és nem árthatnak

nekem semmit Jézus nevében

(Máté 16:19; János 16:23–24; Efézus 6:12).

1 Kor. 6,3

Nem tudjátok-é, hogy angyalokat fogunk ítélni, nemhogy a mindennapi élet dolgait?

2014. júl. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Pál elmondja, hogy egy nap a hívők fogják megítélni a bukott angyalokat, démonokat.

A nagy fehér trón ítélet után jön a második lépés, amikor is a démonok a tűznek tavába

vettetnek, ahol az örökkévalóságot kell tölteniük (Máté 8:29, 25:41,46). Ez lesz a démonok

végső kárhozata.

2014. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12:

Nagyon szépen köszönöm. Jobb, ha nem követem a Sátánt.

2014. júl. 25. 20:23
 15/15 anonim válasza:

Hát te nem tudod miről maradsz le.. Te tudod.

Én már megcsináltam a beavatást és jobban érzem magam mint amilyen voltam. Nem szeretném hogy bármilyen kis pitiáner dolog miatt már menekülj, hogy ez veszélyes meg ilyen.

Ha ezt még elolvasod és esetleg keltettem benned valami halvány "reményt" akkor mindenképpen csináld meg a beavatást.

De mivel Sátán nem térít ezért nem akarom hogy azt hidd rábeszéllek, csak gondoltam jobb ha tudod.

R.

2015. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!