Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt az oldalon meleg/le...

Vannak itt az oldalon meleg/leszbikus vallásos emberek?

Figyelt kérdés

Melyik valláshoz tartoztok?

Megélitek a homoszexualitásotokat?

Ha igen, ez nem okoz bennetek bűntudatot, nem hátráltatja a vallásotok gyakorlását?

Az egyházatokban tudják?

Szerintetek Isten hogyan vélekedik a "másságról"?

Illetve bármi más ehez kapcsolódó véleményt, észrevételt, tapasztalatot várok!


Ellenvélemény is jöhet (úgysem bírjátok ki hogy ne írjatok), de mindenkit arra kérek, ne sértegesse a másikat, ne személyeskedjen, senki felett ne törjetek pálcát, hanem szeretettel, kedvesen írjátok meg a véleményeiteket.


A válaszokat pedig előre is köszönöm!



2014. ápr. 30. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
13%

"Mivel egy ilyen terjedelmű szövegelemzést terjedelmi okokból ide nem férne be, vagy amúgy sem olvasná senki, ezért olvasd el például itt: [link] , a 74. oldaltól írják a római levél elemzését."


Te most mások gondolatait idézed. Én saját véleményt kértem, amit elolvasnék. Holnap megírom én is a kommentáromat a Róma 1-hez.

2014. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
amit ott írnak, azzal egyetértek. nem fogok itt oldalakat írni, annyira meg nem leszek felületes, hogy pár mondatban összecsapom az elemzést, mert az úgy is néz ki. te se tedd. za Írás helyes értelmezéséhez ismerni kell az összes körülményt. azért írsz te hülyeségeket, mert nem vagy alapos. látom nem tudsz az érvek ellen mit írni, amik ott le vannak írva.
2014. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 PAL1234 válasza:

Szia, én egy meleg férfi vagyok.

Agnosztikus panteista vagyok, de nem vallásos.

Azt, hogy megélem-e vagy nem, meglehetosen rossz kérdés. "Csak" az vagyok és mindig is az voltam.

Az egyházas kérdés nem illik rám.

Számomra isten egyenlo az univerzummal. Emberi érzelmekkel felruházni, mint az útálat, szeretett és sértodottség, szerintem, degradáló.


Udv,


Pál

2017. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!