Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehet ez? Vallás/ Boszork...

Hogy lehet ez? Vallás/ Boszorkányság

Figyelt kérdés

Én meg vagyok keresztelkedve.

Szüleim soha nem neveltek vallásosan de nem is tiltottak el tőle.De én kicsi korom óta hiszek Istenbe teljesen magamtól viszont nem olvastam a bibliát, este imádkozom de csak a mi atyánkat szoktam meg a saját hálálkodásomat/kéréseimet.

Szóval tudom hiszem hogy létezik ugyan akkor hiszek a boszorkányságban( nagymamám boszi volt és a saját szememmel láttam hogy az volt: asztal táncoltatott,gyógyított, megálmodta a dolgokat stb).

Most az a helyzet,hogy a kezemmel én is tudom enyhíteni a fájdalmat és egyszer egy boszorkány is mondta,hogy az vagyok.

A kettő megfér egymás mellett?

Mondjuk ha nem én akkor is továbbiakban is hinni fogok Istenbe és továbbra is hinni fogok az ezotériában is.

De ez nem fura? Vagy a kettő együtt nem fér meg?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2010. febr. 1. 07:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2010. szept. 5. 18:31
 82/84 anonim ***** válasza:
Én is minkettöben hiszek egyszere! ez olyan szörnyü?
2010. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 Zolush válasza:

Szerintem meg fér egymás mellet én is Keresztény vagyok sőt én Egyházi alapiskolába jártam.Ugyan úgy hiszek, mindkettőben Engem nagyon érdekelne az Istennem,Jézussal megtörtént dolgok, mint a varázslással,mágiával,boszorkánysággal kapcsolatosan...

én szeretnék veled erről a témáról beszéln,mert néha nekem is felvillannak ilyen kérdések és nem tudom rá a megfelelő választ.Ha van facebook-od Jelölj be Csonka Zoltánnak hívnak,vagy vegyél fel mns-re itt a címem:zoluka745@hotmail.com....

2011. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 Zolush válasza:
Nem értem miért számít annyira nagy "bűnnek"....Szerintem ez egy természetes dolgog ha valaki hisz az ilyesmiben akinek nem tetszik az a saját privát ügye!!!!
2011. márc. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!