Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Maradnátok a közösség tagjai?

Maradnátok a közösség tagjai?

Figyelt kérdés
Keresztény emberek ti járnátok olyan közösségbe, Ami kezdetben jò ùton indult el, de mára alantas politikai játszmák kiszolgálò egysége lett? Hìvek megzakkanva, lelkileg manipulálva, érzelmileg, anyagilag kifosztva. Maradnátok tagjai bìzva, hogy egyszer jobb lesz vagy lelépnétek békével?

2015. máj. 26. 19:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Igen is nagy gond a fekete munka Jezus arra tanit ne legyunk olyan mint a vilag ahol lopnak csalnak adot csalnak sikkasztanak feketen dolgoznak es hazudnak.

Inkabb halj ehen kopjon fel az allad mint hogy torvenyt szegj.

ha ezt nem erted nem koveted Jezust nem vagy igaz hivo csak vasarnapi kereszteny.

PS nem JT gyulibe tartozom

2015. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Atya ég....te nem vagy épelméjû...mond ezt borsodba AZ éhezô gyerekeknek Te képmutató, álszent, köpönyegforgató
2015. máj. 28. 18:36
 23/28 anonim ***** válasza:

Alszent???

Aha aki betartja az iget az alszent oke akkor alszent vagyok de adot csalni feketen dolgozni nem fogok es soha nem is tettem.

Aki hivo ezt soha nem teszi pont ennyi erovel minden bibliai torveny atlephetsz hivatkozva barmire.

2015. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Dolgoztál, segìtettél már másoknak tátsadalmi munkában? IGEN?? Na barátom, tudd meg adót csaltál. A NAV ugyanis nem értelmezi ezt a kategórìát....NE bonylodj bele ilyen marhaságokba...nincs értelme
2015. máj. 28. 19:28
 25/28 anonim ***** válasza:

Mivel nem morszagon elek nem ismerem a torvenyt tot

Egy biztos ahol elek az adotorveny Minden szavat betartom ,,adjatok meg a csaszarnak ami....

2015. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Perrsze majd befizetek minden adót és gyerekre már nem jut vagy gyógyszerre. Tudod te, ha MO-n valaki minden fillért bevall ( vállalkozó ) akkor 100 ft-ból 73 az államé? Na itt fizesd be oszt utána is gondolkodj hasonlóképpen
2015. máj. 28. 20:46
 27/28 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező!


Azt már leírtad hogy mi a problémád a gyülekezeteddel.

Most írd le azt hogy milyen pozitívumai lennének annak ha elhagynád a gyülekezetet/szervezetet!


A másik dolog meg az hogy én nem vagyok tanú de igazából még engem sem győztél meg arról hogy te Jehova tanúja vagy! Persze ennek lehet hogy nincs jelentősége de a stílusod kételyeket ébreszt és így hiteltelenné válsz s még az sem segítene neked aki amúgy megtenné.

Javaslom gondold át hogy anno miért is lettél a szervezet tagja.

Mert ugye a tanúk nem a gyülekezet tagjai lesznek hanem a szervezeté.

- Ugye jól mondom?

S írhatnál a személyes tapasztalataidról is. De ne olyan stílusban mint eddig. Hanem mond el tényszerűen hogy miket éltél meg! Minden féle személyeskedés nélkül.

2015. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

latod kibujt a szog a zsakbol

Hivonek mondod magad de az alap torvenyeket nem tartod be mindenfele foldi dologra hivatkozol.

Elhiszem hogy a gyulid jobban jar ha elhagyod oket hited nem eleg eros.

Mt 7.21

Nem jut be mindenki a mennyek országába, aki mondja nekem: – Uram, Uram! Csak az, aki teljesíti mennyei Atyám akaratát

Ez azt jelenti szaddal vallod hivo vagy de cselekedetben nem latszik.

Adot pedig fizetni kell barhol is elsz ez a torveny a vilage es Isten is ezt keri toled.

csalni feketezni adot elmulasztani nem kereszteny viselkedes barmilyen kifogasod is van ra.

Egy nagyon jo osszefoglalo arrol mit tanit a biblia a penzrol es a penzugyekrol

[link]

2015. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!