Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Maradnátok a közösség tagjai?

Maradnátok a közösség tagjai?

Figyelt kérdés
Keresztény emberek ti járnátok olyan közösségbe, Ami kezdetben jò ùton indult el, de mára alantas politikai játszmák kiszolgálò egysége lett? Hìvek megzakkanva, lelkileg manipulálva, érzelmileg, anyagilag kifosztva. Maradnátok tagjai bìzva, hogy egyszer jobb lesz vagy lelépnétek békével?

2015. máj. 26. 19:22
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
És számomra a legborzasztobb, h a csodákat tagadják holott egy Baptists rokonom ima által egyik napról a másikra áttétes mellrákból gyógyult fel.erre a válasz-AZ ördög is tud gyógyîtani......nem gondolom, ha Jézus nevében van az ima, akkor ott az ördög szòrakozik
2015. máj. 27. 11:47
 12/28 A kérdező kommentje:
Mitôl lehetne jobb a gyüli??? Mondjuk beismerni, h sok teològiai látás tévuton van plusz elfogadni Szent Szellemet. Pénzügyeket átláthatóvá tenni és a szeretetet nem csak hirdetni,hanem meg is élni. Környezetemben rengeteg sok Tanú depressziòs, vajon miért?
2015. máj. 27. 11:52
 13/28 A kérdező kommentje:
Hát gondolom erre nem lehet mit ìrni vagy nem mertek, meet helyettetek is kimondom AZT, amiket ti is gondoltok?
2015. máj. 27. 19:54
 14/28 anonim ***** válasza:

Ez az ember NEM Tanú.


Provokál, a Tanúk igy nem keverik a szezont a fazonnal. Ez olyan mint a komu rendszer alatt némely országban megtörtént esetek, amikor a titkos rendörök be akartak férközni egyes családok bizalmába, elmentek látogatóba hozzájuk. Majd akaratuk ellenére elárulták magukat, amikor belekeverték az imába szüzmáriát meg a szenteket.

2015. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Háát..pont errôl beszéltem, de fel tetted pontot az i-re. Látom mit kell tennem megfogadni Zitus tanácsát a Jelenések könyvébôl.
2015. máj. 27. 20:52
 16/28 A kérdező kommentje:

Grkaty,


Ha Te valòban tanú vagy, akkor nem beszélhetsz ilyen rágalmazó stìlusban. Értelmes viták kellenek, nem kell ez a belôled áradó szeretetlen ítélkezés. Nem veszem fel a kesztyût veled, mert nincs értelme

2015. máj. 27. 20:55
 17/28 anonim ***** válasza:

En punkosdi felekezetbe jartam. Nagyon akartam szolgalni az urat friss megterokent. A gyulire jellemzo volt, hogy mukodott egy pletykafeszek, akik kozel voltak a tuzhoz, es ha valaki nem tetszett nekik, akkor a pasztort hasznalva ellehetetlenitrettek. Rengeteg gonoszsagot tettek velem, amit sokaig turtem, mert azt gondoltam, a szent szellemre fognak hallgatni es megternek. De mivel !ar nagyon benne voltak, nem alltak le es nem volt mas lehetosegem. A vegen mar bezartak elottem az ajtot.

Van az a pont amikor mar nincs ertelme remenykedni, mert javithatatlan a helyzet.

Azt hogy ne hagjatok el a magatok gyulekezetet, azt ugy kell erteni, hogy azzal az eletvitellel ne hagyj fel, mert nagyon eltavolodhatsz istentol es akkor belathatatlan kovetkezmenyie lehetnek.

Ezt a szent szellem jelentette nekem ki, de pasztortol is hallottam. Szoval erdemes jol megvalasztani egy gyulit. Nem baj, ha nem a legjobb a tanitas, csak erezheto legyen a szeretet a kozossegbe es ne legyen kepmutato muanyag szaga az egesznek. Ez a lenyeg, tapasztalatbol mondom.

2015. máj. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

17/17,


Igazad van. A rendszer megreformálhatatlan. Most már látom

2015. máj. 28. 08:17
 19/28 anonim ***** válasza:

17 en is ezt tapasztaltam a gyuliben

vannak eleg rendessen kepmutatok vasarnapi keresztenyek

a nok elnyomasban elnek nem dolgoznak nincs sajat penzuk fuggosegben vannak a ferjuktol a nevuk csond nem donthetnek egyetlen egy igeversre hivatkozva.

A ferfiak feketen dolgoznak es adot nem fizetik be

megszuletett a fejemben a kerdes ilyen gyulihez akarok en tartozni??

2015. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

18-s


Nehéz kérdés. Elhagyni egy ilyen rendszert vagy megpróbálni megreformálni a nekünk adatott világosság által. Az a baj, h a JT között jól működik a besúgó hálozat. ha valamit másképp gondolsz a Szellem által, akkor már megy a vének felé a mószerolás, így hamar kitutddodna a te "akna " munkád vagyis pillanatok alatt kiközösítenének, holtt Jézus ilyet soha nem tett. A fekete munkával amúgy nincs bajom, mert ez egy ilyen ország. Sok ember nem teheti meg, hogy addig várjon míg bejelentik, mert addig felkopna az álla.

2015. máj. 28. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!