Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isz.400-ig miért nem létezett...

Isz.400-ig miért nem létezett a Szentháromság?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 20:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/1387 anonim ***** válasza:
15%
Azèrt mert azután találták ki,a háromság kutatok a dèmonok segitsègèvel.
2016. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/1387 anonim ***** válasza:
38%

Kedves 61-es!


Minősíthetetlen a válaszod és nem is igazán értem.


Bizony a Szentháromságot nem a démonok ihlették, de viszont az unitárius hitet már annál inkább.


Javaslom nézz bele Johannes Greber "Kapcsolat a Szellemvilággal" című könyvébe. A fickó egy médium segítségével kapcsolatba került a démonokkal és azok a Jehova Tanúi-éval sokban egyező tanokat hirdettek neki.


Itt van néhány idézet, ami össze van vetve az Őrtorony irodalmával és a Bibliával:

[link]

2016. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/1387 A kérdező kommentje:

Kedves Apexsus,én az előbbit humorbol irtam.De most azon csodálkozok,hogy jobban ismered az Unitáriusokat mint a magadét a Baptizmust.Vagy pld.a Jehova Tanúit,küldted a linket(szeny linket),minden vallásra van a yuotoben és a googlen,hagondolod egy párat küldök.

Vannak Olyanok mint pld.Hollandiában fele maradt a katolikusoknak.A templomokban múzeumok stb vannak.

Az én falumban 3000 katolikus van és a látogatottság 30-50 személy.

2016. szept. 26. 12:41
 64/1387 anonim ***** válasza:
80%

Tudod kedves kérdező én nem a vallási felekezetekben látom a megmentést mint te, hanem Krisztusban. Szóval hidegen hagy, ha valaki a baptistákat vagy bármelyik protestáns felekezetet piszkálja.

De ha Krisztusról van szó, akkor azt már mint láthattad is nem hagyom annyiban.


És hiába vagy előítéletes az általam linkelt oldallal szemben, az ott leírtak hitelesek, ellenőrizd csak le!


Ja vagy neked azt tilos! Ahhaaa...

2016. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/1387 A kérdező kommentje:
A sznylapokat is nézhetem a tetanulmányaidat is nézhetem senki nem áll a hátamnál.De Pál azt mondta"mindent szabad de nem minden hasznos"Tehát nekem sem a gyülekezetben sem kívülről még a GYIK-ről sem mondhatja senki,hogy mit irok mit olvasok, csak a Szentirás.
2016. szept. 26. 16:27
 66/1387 anonim ***** válasza:
87%

"A sznylapokat"


Mégis mitől szennylap, áruld már el légyszíves! Azt az oldalt is olyan emberek készítik, mint amilyen te vagy én vagyunk. Semmilyen ártó szándék nincs bennünk, csupán segíteni akarnak neked, hogy kiszabadulj végre onnan. Ha maradt még benned valamennyi kritikaérzék a szervezeted iránt, akkor lehetne rajtad segíteni, de sajnos úgy néz ki, hogy az Őrtorony mindet kiölte belőled, ha csak ennyire fekete-fehérben vagy képes látni a dolgokat...

2016. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/1387 anonim ***** válasza:
19%

Te foglalkozz magaddal ès a tèvtanitásoddal,ne piszkáld az emberek nyugalmát a beteges sèrtegetèsekkel.

Meg ha megmondod a vallásodat az jò mert tudom,hogy reagáljak.Titkozodoval nem tárgyalok.

2016. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/1387 anonim ***** válasza:
80%
Minek kéne ahhoz ismerd a vallását hogy reagálj? Ha már írsz, akkor arra kéne válaszolni amit az előtted kommentelők írtak. Ehhez semmi köze hogy az illető melyik vallás vagy felekezet követője.
2016. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/1387 anonim ***** válasza:
73%
Akkor meg kérek minden fikázót, hogy mondja meg milyen vallású :D
2016. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/1387 A kérdező kommentje:

68*Te ha meg szégyeled a vallásodat,miért hirdeted a tanát.

Külömben jogom van,hogy én döntsem el kivel állok le.Aki a vallását szégyeli azzal nem.

2016. szept. 26. 17:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!