Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szentháromság támogatok,...

Szentháromság támogatok, miért erőltetitek a háromságot, bibliai alapnélkül?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 11:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
61%
Nem erőltetjük. Nincs is rá szükség, hiszen a Bibliában szépen le van írva.
2016. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
63%
Benne van a Bibliában, nem kell erőltetni.
2016. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
69%
A Szentháromság felől a Biblia tanúskodik, úgy ahogyan a feszültséget, és gyűlöletet keltő kérdéseket feltevő emberekről is, ami egyértelműen nem Istentől való, így elehet azon gondolkozni, hogy aki a kérdés mögött áll, vajon kit szolgál, hiszen a gyűlöletkeltés nem Istentől van, akkor ki a másik aki még szóba jöhet?
2016. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
12%
3#.Ha igazad van nem kell kerezsd az igazadat,de ha nincs igazad,mert sem Jèzus sem az apostolok nem gyakorolták,ès nem is tanitották, ezèrt kezdesz az igazolás helyett szemèlyes támadásban.
2016. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
87%
#4 Személyes támadásba? Kérlek idézd azt a sort, amivel bárkinek is a személyét támadtam.
2016. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
56%

Bibliai alap nélkűl!?:)


Ugye most viccelsz kedves kérdező?

Hadd segítsek,itt van olvasd;


(1Móz 1:1-2---Jel.22:21)


"Kezdetben teremté ISTEN az eget és a földet.

A föld pedig kietlen és puszta vala, és sötétség vala a mélység színén, és az Isten LELKE lebeg vala a vizek felett.

A mi URUNK JÉZUS KRISZTUSNAK kegyelme [legyen] mindnyájan ti veletek. Ámen."


Más kérdés? :)

2016. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 A kérdező kommentje:
A János 17:3-bol,hogy magyarázod, Isten egy háromság tagja?
2016. szept. 3. 14:16
 8/88 anonim ***** válasza:
82%

Miért mentek bele mindig ebbe a partalan vitába? A kérdező is, a négyes is sokszor olvashatta már az igéket, amik világosan mutatják a Háromságot, de őket az őrtorony neveli ilyenné, amilyennek most mutatják magukat. Ti sosem fogjátok tudni őket meggyőzni, mert ti gyengébbek vagytok a sátánnál, aki fogva tartja őket.

De aki benneteket él, annak az ereje mindennél hatalmasabb, bízzátok rá.

Ha pedig vakok akarnak maradni, mert úgy döntenek, hogy ahol most vannak, abban az állapotban jobb nekik, akkor is tessék tiszteletben tartani. Szabad akarat van.

Ha cáfoljátok az ördög tanítását, amit az őrtorony közvetít, akkor úgyis úgy veszik, hogy a személyüket támadjátok, mert egyenlővé teszik magukat az őrtoronnyal.

2016. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:

En nem tartozok sehová,de szorakozok azon,mint a multkor is,hogy véditek azt a nagy semmit.Külömben egy olvasó ember vagyok és a bibliát is kiolvastam,de mivel nem láttam ezt a szót,hogy szentháromság igy várom a további nemlétező bizonyítékokat.

De azért neharagudjatok ha azt mondom nincs igazatok,mert lehet,hogy nekem van igazam.

Azt azért a yutuben olvastam,hogy a bibliában azért nincs benne mert az illetékes isz.400-ban találta ki unalmába.

De azért szeretem,hogy ugy kiálltok mellette mindha igaz volna és még haragusztok is ha valaki ellenetek beszél.

2016. szept. 3. 15:02
 10/88 anonim ***** válasza:
100%

Ja most már értem,hogy mi a te próblémád kérdező! :))


Akkor ha megkérhetnélek meg mutatnád nkem azt a szót a Bibliában (ha már azt mondod,hogy olvastad),hogy "UNIVERZUM"? :)


Pedig hidd el nekem,hogy benne van!-még akkor is benne lesz ha te nem találod a szót. :)


Ha már játszunk akkor játszodjunk egyenlő esélyekkel!


Te lépsz...

2016. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!