Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minek ez a nagy muszlimozás?

Minek ez a nagy muszlimozás?

Figyelt kérdés

Felsorolok érveket, amiért értelmetlen hülyeség szidni a muszlimokat (ami sajnos a kormány propagandája miatt divat lett Magyarországon):

- a nagynénimék voltak már Tunéziába és Törökországba, pedig senki se bántotta Őket (pedig a nagynénimék keresztények)


- a barátnőm (de nem csajom, mert csak barátok vagyunk) volt már Boszniában, de senki se bántotta Őt


- az indonéziai muszlim papok a vadvilág mellett vannak: [link]


- a törökök szimpatizálnak a magyarokkal (talán az Orbán-féle uszítások miatt megutáltak minket)


- az iszlám régóta jelen van Európában (a menekültek nélkül is), lásd a bosnyákokat, albánokat (Koszovó népességének 95%-a muszlim), a tatárokat és a csecseneket


- az iszlám öt pillérébe benne van az adakozás, de a robbantás hiányzik onnan


- Malajzia és Dubai népszerű üdülőhelyek (bár a többség muszlim)


- a muszlimok is érzőlények, akárcsak mi


- gazemberek minden vallásban vannak


Ezek után mi bajod a muszlimokkal?



2017. máj. 11. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
14%
Most épp ez a divat. 100 év múlva lehet, hogy épp a buddhistákat vagy a hindukat fogják utálni. Orbánt meg féltsd, hatalmas barátok Erdogannal :D.
2017. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
68%

2004-es madridi terrortámadások

2005-ös londoni terrortámadás

2014. május 24-i brüsszeli terrortámadás

2015. november 13-i párizsi terrortámadás

2016-os ansbachi merénylet

2016-os berlini terrortámadás

2016-os roueni terrortámadás

2016-os würzburgi baltás támadás

2016. július 14-i nizzai terrortámadás

2016. március 22-i brüsszeli terrortámadás

És a megszámolhatatlan nemi erőszak szerte Európa szerte amiről a liberális faszok nem akarnak tudomást venni.

2017. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi erővel fel lehetne sorolni egy ennél sokkal hosszabb listát kizárólag Szíriából, ahol mind muszlimok voltak az áldozatok...
2017. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 A kérdező kommentje:

Azulth666!


Ne általánosítsunk!


Az olaszliszkai lincselést cigányok követték el. Akkor ezután utálni kell a keresztényeket? Pedig az európai cigányok (kivéve a balkáni cigányok egy részét) keresztények.

2017. máj. 11. 14:06
 5/100 anonim ***** válasza:
93%

Turistaként téged jó hogy nem fognak bántani, hisz viszed a pénzt az országukba.

Egyébként már éltél velük? Beszelgettél már velük?

Egy Angliában született muazlim bevádorló már teljesen más, jobb őket kerülni. Én 13 éves korom óta köztük élek, velük járok iskolába, szóval ne úgy döntsd el hogy ezek jók, csak mert egy ismerősöm haverjának a haverjának a nagynénjére rá mosolygott egy...

Vannak kivételek, de több a rossz mint a jó.

2017. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 A kérdező kommentje:
A balkáni cigányok között vannak vegyesen keresztények és muszlimok is.
2017. máj. 11. 14:07
 7/100 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló!


Ez nevelés kérdése.


A Teréz körúti robbantó keresztény volt, akkor utálni kell a keresztényeket?

A robbantónknak szörnyű gyerekkora volt, ezért tudott ilyesmit tenni.

2017. máj. 11. 14:10
 8/100 anonim ***** válasza:
14%
2. válaszoló: A robbantásokat nacionalisták követték. semmi köze nincs a valláshoz vagy bármilyen bullshithez. Ha a nagyhatalmak nem vonulgattak volna be mindenhova akkor nem lenne robbantgatás se.
2017. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
92%

18 éven aluliak ne nézzék meg a linkeket...



Személy szerint nem ismerem őket, de interneten van pár kép:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Értem én, hogy az iszlám a szeretet vallása, és adakoznak meg érzőlények. Nincs is bajom vele. Csak azt nem értem, hogy ha valaki elmegy egy másik országba élni, mert otthon a saját országának a kultúrája/törvényei szerint nem tud vagy nem hagyják, akkor miért akarja az új országába is bevinni azokat a törvényeket/kultúrát?


Ha én menekülök valami elől, akkor nem fogom üvöltve -betontömböket dobálva- követelni a narancslevet, hanem bizony örülök, ha túléltem.


Igaz, nem is megyek olyan országba, ahol egyértelműen utálnak, vagy aminek az alapkultúráját én utálom. Minek is tenném?


Ha nem hiszel a "magyar agymosó médiának", akkor nyugodtan nézegess csak videokat angolul, keresgélj a sharia-ra, vagy a no-go zónákra.


Értem én azt is, hogy "de nem minden muszlim gazember", akkor ehhez hozzátenném azt, hogy nem mindenkinek van baja velük. Engem tökre nem zavar, ha az angoloknál és németeknél elterjed a sharia, csak nekem ne legyen kötelező...


A kettős mérce az, amit kifejezetten utálok.

2017. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
58%

Én nem mondom azt, hogy minden muszlim terrorista, de fogadják el a mi vallásunkat, szokásainkat. Aki menekült az ne követelőzzön. Kérjen. Amúgy meg szerintetek a ezer kilométerekre élő ember aki se olvasni se írni nem tud hogy a fenébe perli be Magyarországot amiről csak annyi tud hogy kidobták mert nem volt papírja. Egy olyan bizottságnál amiről nem is tud hogy létezik.

Ezeknek a szerencsétleneknek a nagy részét rendesen becsapták. Mindenüket eladták, hogy Európába jöjjenek, de itt meg nem tudnak nyelvtudás és szakma nélkül semmit sem tenni. A tömeggel meg jöttek az isis terroristái is akik a csalódott tömegben kiválogatják a befolyásolható személyeket és terroristát csinálnak belőlük.

Hát ezért kellett volna az elejétől kezdve szűrni őket.

Ja amúgy a szomszédom rendőr és a határra jár ügyeletbe. Olyanokat mesél hogy a hátamon feláll a szőr pedig nem vagyok egy ijedős fajta.

2017. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!