Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minek ez a nagy muszlimozás?

Minek ez a nagy muszlimozás?

Figyelt kérdés

Felsorolok érveket, amiért értelmetlen hülyeség szidni a muszlimokat (ami sajnos a kormány propagandája miatt divat lett Magyarországon):

- a nagynénimék voltak már Tunéziába és Törökországba, pedig senki se bántotta Őket (pedig a nagynénimék keresztények)


- a barátnőm (de nem csajom, mert csak barátok vagyunk) volt már Boszniában, de senki se bántotta Őt


- az indonéziai muszlim papok a vadvilág mellett vannak: [link]


- a törökök szimpatizálnak a magyarokkal (talán az Orbán-féle uszítások miatt megutáltak minket)


- az iszlám régóta jelen van Európában (a menekültek nélkül is), lásd a bosnyákokat, albánokat (Koszovó népességének 95%-a muszlim), a tatárokat és a csecseneket


- az iszlám öt pillérébe benne van az adakozás, de a robbantás hiányzik onnan


- Malajzia és Dubai népszerű üdülőhelyek (bár a többség muszlim)


- a muszlimok is érzőlények, akárcsak mi


- gazemberek minden vallásban vannak


Ezek után mi bajod a muszlimokkal?



2017. máj. 11. 13:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:

Mivel nehezedre esik az igazmondás, nem, nem hinném el. Márcsak azért sem mert a Szaharában nem él király kobra :)


És szerinted azon van a hangsúly? Nagy a baj, ha neked ez számít nem a bejegyzésem lényege. Már értem mért tartunk már a személyeskedésnél. Egyébként, akkor most megint miről is beszélünk? Úgy se hiszed el, akkor mért írsz még mindig nekem? Amúgy, nem értelek komolyan, mért kérdezel, ha úgy se érdekel a válasz? :D


"Látom még paranoiás is vagy :) Nem uszítok rád senki. Kérdés annyi volt hogy István, szerint elképzelhető-e hogy beléd költözött a szentszellem. Mi a problémád ezzel a kérdéssel?"


Nekem aztán semmi, úgy tünt neked van bajod velem. Hát bár mindenki annyira lenne paranoiás mint én, nem lenne szükség pszchilógusokra. De lássuk be semmi értelme írnod se neked se nekem. Nekem pláne nincs, mert abszolút nem érdekel téged az amit írok. Teljesen abnormális ez az egész, amit csinálsz. xD

2017. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:

Megmagyaráznám, mielőtt még félreértenéd ezt: "Nekem aztán semmi, úgy tünt neked van bajod velem."


Mivel rólam teszel fel egymásik embernek kérdést úgy, hogy még ráadásúl hazugnak állítasz be neki. úgy gondolom velem van bajod, mert "hazudok", holott csak te általánosítasz, de ez a te véleményed, nekem meg az, hogy a korán hazudik de biblia nem. Mohamed pedofil volt, a Keresztény katolikus papok akikben ott a Szent Szellem azok nem, Krisztus Isten volt, te ezt sem hiszed el, hozunk (Istvánnal együtt) mindketten igéket, alátámasztásokat, te pedig csak annyit mondasz: "hazudtok" ez teljesen nevetséges és röhejes és szánalmas. tudja mindenki, hogy mi tudjuk mit mondunk, mert ezeknek utána lehet járni utána lehet olvasni stb... István hozott egy WIKIPÉDIA alátámasztást, de ő persze hazudik állításod szerint. Mi ez, ha nem teljesen megcáfolhatatlan ellen érv. :D Azulth666 elég jó érveket hozott, te meg a Miniszter elnők (az ország miniszterelnöke kiderült, hogy csak egy emberé lehet ezt se tudtuk) kereszténységével jöttél. Tehát, már megint keresztényezel alaptalúl, na most akkor kérlek írd már le, hogy miről is beszélünk, mert nem tudom fel fogni, az egy másik dolog, hogy már 1-2 napja nagyon nem érdekel, hogy mit akarsz, ez az 1hét elég volt, hogy csak én írtam MINDEN elképzelhető dologgal alátámasztottam MINDENT, amit kérdezel (István35 is ugyan így tett), de ha ez téged nem érdekel, akkor mért kérdezel? :D

2017. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
Balinhun sajnálom hogy nem vagy képes az egyenes beszédre. Erre mondják hogy akkor is hazudsz mikor kérdezel. Most is hazudsz, folyamatosan ezt teszed. Úgy mondasz véleményt a Koránról hogy mégcsak nem is olvastad, de biztos vagy benne hogy egy vers alapján a keresztények kiirtására ad utasítást :) Állításod szerint a keresztény papok között legfeljebb 1-2 pedofil lehet miközben a Vatikán több ezer esetet ismert el. Ja és semmit nem támasztottál alá :) Még a másik kérdésnél is mikor Jézus megváltó szerepéről volt szó végig magnak mondtál ellent.
2017. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
És itt jött el a pont, hogy megkérdezzem, mivel kapcsolatban hazudtam? Írd le kérlek, szépen egymás alá tételesen, hogy pontosan melyik az a rész, amiben hazudtam neked. :) Ha Szent Szellemes dologra gondolsz, akkor azt fogom mondani, hogy a Bibliában írva van, hogy a Szent Szellem miket ad. Valóban, ott van az is, amit már szinte a szívedbe véstél és az enyémbe is, hogy ha meg mar egy kígyó abba nem halok meg, illetve gyógyítok. De viszont az is írva van, amit már egyszer ide bemásoltam neked: "Ne kísértsd Uradat a te Istenedet!" és az is írva van, méghozzá Pál írja, hogy a Szent Szellem ajándékai lehet a Tanítás ajándéka, a Evangélizálás ajándéka, nyelveken szólás ajándéka, stb... (Írja ezt részletesen a Biblia: 1Korintus 12-ben). Tehát, valóban érdemes ezzel foglalkozni tovább? Nem, tehát ahogyan eddig is mondtam: Nem, nem óhajtok többet erről írni már neked, mert 10x leírtam már ezt. :)
2017. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:

Még kérdezed? :) Az állítod beléd költözött a szentszellem amit nem tudtál bizonyítani. A Biblia leírja mire vagy képes ha megszállt, amiket te nem tudsz. A tanításra sem vagy képes. A másik kérdésnél ez kiderült. Azt mondtad a keresztény vallásnál csak az számít elfogadod-e Jézust mint megváltó és a tettek nem számítanak. Aztán hoztam neked verseket amikből kiderül hogy fontosak a tettek. Erre finomítottál rajta és azt mondtad kicsit számítanak a tettek, majd mikor mikor felhívtam a figyelmedet erre elkezdtél hazudozni az iszlámról majd leléptél.


A pedofil papokkal kapcsolatban is hazudoztál. Szerinted 1-2 eset, miközben az egyház is elismert többezer esetet.


Egyetlen kiragadott vers alapján állítasz hazugságot az iszlámról miközben a másik kérdésnél több verset is hoztam a Koránbol amikre nem is reagáltál:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..



Ahogy mondtam, a Bibliából is ki lehet ragadni verseket ugyanígy:


Mózes 4. könyve,31:17 Most azért öljetek meg minden fiúgyermeket, és öljetek meg minden nőt is, aki úgy ismert férfit, hogy vele hált.


Mózes 4. könyve 31:18 De hagyjatok életben minden leánygyermeket, aki még nem ismeri a férfival való hálást.



Itt azt írja meg kell ölni minden fiúgyermeket és nőt, kivéve a szüzeket. Őket gondolom megtarthatják. Ez valami szexrabszolgaságot is jelenthet, vagy akár pedofíliát is nem? Lehet ez a vers motiválja a pedofil papokat?

2017. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
Bólogat és integet. :)
2017. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:

"Orvosok nyilatkoztak úgy hogy senki nem születik melegnek vagy pedofilnak. Külső tényezők miatt lesznek azok."


És hol vannak ezek az orvosok, akik ilyet nyilatkoztak? Én ismerek több olyan személyt is, akik teljesen normális életet élhettek, de amikor elkezdődött a nemi érés, elkezdtek a saját nemükhöz vonzódni. Én oltári marhaságnak tartom, hogy valaki azért lesz meleg, vagy pedofil, mert nem lehet nővel. Ez inkább genetika, vagyis születéssel eldöntetett. Persze száz százalékban még nem sikerült bizonyítani ezt sem, sokféle különböző elmélet létezik, amikről itt olvashatsz: [link]


Mindenesetre sokkal valószínűbbek a genetikai okok, lévén egyáltalán nem csak papok között vannak ilyenek, hanem tanároknál, edzőknél stb. sajnos még családon belül is. Sőt, ha hihetünk a wikis cikknek, akkor éppen a papok között van kevesebb, csak épp ha történik egy ilyen, azt előszeretettel kapja fel a média.


"Egyébként te egyet értesz a papi nőtlenséggel mint katolikus? Van Bibliai alapja? Szerintem totál értelmetlen és ilyen szörnyűségekhez vezet."


Nem vagyok katolikus, de a cölibátus náluk nem dogma, hanem egy egyházi rendelkezés Pál apostol ajánlására. Elvileg bármikor el lehetne törölni, és mellesleg ez csak a római rítusnál van, a görög katolikusoknál nincs. És ha már a véleményemet kérdezted, én eltöröltetném, szerintem teljesen értelmetlen. Ha valaki meg akarja tartóztani magát, csinálja önkét és ne azért, mert csak így lehet pap.


"Balinhun úgy nyilatkozott hogy benne lakozik a szentszellem. Te hogy látod?"


Én nem ismerem Balinhun-t és egyáltalán nem is akarok ítélkezni felette. Amit elmondhatok, az az hogy a Szentlélekkel betöltekezett ember nem feltétlenül tesz csodákat, vagy lesz bűntelen. Isten szelleme többféleképpen is megnyilvánulhat egy emberben, és persze lehet hogy valakit jobban, valakit kevésbé tölt be. Ez attól is függ, hogy az illető milyen életet él.

2017. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:

Istvan35


Nem azt mondtam hogy csak papok között fordul elő. Egy tanár esetében is felkapják mégsem hallani annyiszor mint papoknál. Különösen a katolikus egyház esetében ahol egyértelmű ok a nőtlenség.



"Nem vagyok katolikus, de a cölibátus náluk nem dogma, hanem egy egyházi rendelkezés Pál apostol ajánlására. Elvileg bármikor el lehetne törölni, és mellesleg ez csak a római rítusnál van, a görög katolikusoknál nincs. És ha már a véleményemet kérdezted, én eltöröltetném, szerintem teljesen értelmetlen. Ha valaki meg akarja tartóztani magát, csinálja önkét és ne azért, mert csak így lehet pap."


Azt gondolatom erre is rávágod hogy megvan az oka, mint eddig mindenre a keresztény vallással kapcsolatban. Lehet mégsem vagy totál reménytelen.



"Én nem ismerem Balinhun-t és egyáltalán nem is akarok ítélkezni felette. Amit elmondhatok, az az hogy a Szentlélekkel betöltekezett ember nem feltétlenül tesz csodákat, vagy lesz bűntelen. Isten szelleme többféleképpen is megnyilvánulhat egy emberben, és persze lehet hogy valakit jobban, valakit kevésbé tölt be. Ez attól is függ, hogy az illető milyen életet él."


Nem kell hogy megismerd. Az eddigi hozzászólásai szerintem elegendőek. Akit megtölt a szentszellem hazudik mint a vízfolyás? Amúgy miből lehet megállapítani hogy valakibe beleköltözött vagy sem? A bibliai vers szerint képesnek kellene lennie ezekre a csodákra.

2017. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
undorodom toluk meg fizikailag is. alantas es undorito nepseg.
2017. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 A kérdező kommentje:

Minek ez a nagy felhajtás a mostani muszlim menekültek miatt?

Pedig Magyarország a 90-es években dugig volt a muszlim menekültektől (Ők bosnyákok voltak), de nem robbantgattak, nem erőszakoltak meg sok nőt, nem gyilkolták a keresztény magyarokat és nem terjesztették az iszlámot Magyarországon.


Akkor ezek után miért általánosítjátok a muszlimokat?

2017. júl. 2. 19:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!