Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minek ez a nagy muszlimozás?

Minek ez a nagy muszlimozás?

Figyelt kérdés

Felsorolok érveket, amiért értelmetlen hülyeség szidni a muszlimokat (ami sajnos a kormány propagandája miatt divat lett Magyarországon):

- a nagynénimék voltak már Tunéziába és Törökországba, pedig senki se bántotta Őket (pedig a nagynénimék keresztények)


- a barátnőm (de nem csajom, mert csak barátok vagyunk) volt már Boszniában, de senki se bántotta Őt


- az indonéziai muszlim papok a vadvilág mellett vannak: [link]


- a törökök szimpatizálnak a magyarokkal (talán az Orbán-féle uszítások miatt megutáltak minket)


- az iszlám régóta jelen van Európában (a menekültek nélkül is), lásd a bosnyákokat, albánokat (Koszovó népességének 95%-a muszlim), a tatárokat és a csecseneket


- az iszlám öt pillérébe benne van az adakozás, de a robbantás hiányzik onnan


- Malajzia és Dubai népszerű üdülőhelyek (bár a többség muszlim)


- a muszlimok is érzőlények, akárcsak mi


- gazemberek minden vallásban vannak


Ezek után mi bajod a muszlimokkal?



2017. máj. 11. 13:34
 51/100 imakommandós ***** válasza:
100%

Tisztelt 45. válaszadónak:


" Látjuk hogy a Nyugat mit művel a Közel-Keleten, és aljas módon a muszlimokat állítja be terroristának, miközben muszlimok millióit gyilkolják le."


Ezt értettem úgy, hogy szerinted nincsenek terroristák, hanem csak ártatlan muszlimok akik önvédelmi harcot folytatnak. Nincs kiforgatva, hanem leforditottam a hibás analógiádat, mert ezek szerint nem egészen erre gondoltál, csak rosszul fejezted ki magad. Ennek örülök.:)


Ha ennyire visszatámadással próbálod védeni az iszlámot, az nem lesz szerintem célravezető. Inkább kontraproduktiv. Főleg a magyarok 2 évszázados megszállásának a tükrében, aminek máig kiható súlyos következményei lettek.


Megkérdezhetem, hogy szerinted Szulejmán Mohamed kardjával az oldalán dzsihádista volt-e, vagy békés iszlám hívő? A magyarok vajon agresszorként tekintenek rá, vagy ömvédelmi háborúba keveredett tisztességes uralkodó volt?

Nem csinált mást, csak követte a mesterét. :)

2017. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 anonim ***** válasza:
100%

A norvég muszlim bevándorláspolitika következményei:

https://www.youtube.com/watch?v=19KFRSKhm0M


Svédország:

https://www.youtube.com/watch?v=sIN7PGbUJqU&t=327s

https://www.youtube.com/watch?v=zfCgLmifahc


A nem létező no gó zóna Londonban

https://www.youtube.com/watch?v=z0kTB6JvU48

(az külön jó hogy a migráns mondja az angolnak Londonban " Ez it a mi födünk. Meny haza!)


Franciaország

https://www.youtube.com/watch?v=DnWuuYF2Goc

https://www.youtube.com/watch?v=DqePspD9zMc


Mi kell még hogy felébredjetek? Majd ha a Ti házatokban költöznek be, a lányaitokat használják kedvük szerint akkor majd rájöttök mennyire is békések.

2017. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:

imakommandós


"Ezt értettem úgy, hogy szerinted nincsenek terroristák, hanem csak ártatlan muszlimok akik önvédelmi harcot folytatnak. Nincs kiforgatva, hanem leforditottam a hibás analógiádat, mert ezek szerint nem egészen erre gondoltál, csak rosszul fejezted ki magad. Ennek örülök.:)"


Csakhogy te és a hozzád hasonló mélykeresztények szerint az összes muszlim terrorista :) Kedves tőled hogy te akarod megmondani mi legyen a véleményem. Te azért érted félre mert félre akarod érteni. Ezzel saját magad és a vallásodat járatod le, de hát ez a te dolgod.



"Ha ennyire visszatámadással próbálod védeni az iszlámot, az nem lesz szerintem célravezető. Inkább kontraproduktiv. Főleg a magyarok 2 évszázados megszállásának a tükrében, aminek máig kiható súlyos következményei lettek."


Nem visszatámadás, csak megjegyeztem hogy te vallásod mit ír vagy mit irt elő. Arról meg nem tehetek hogy nem megy a magyar nyelv értő olvasása és hogy úgy beszélsz az iszlámról hogy nem olvastad a Koránt. Az megvan hogy a törökök után voltak itt osztrákok, németek, angolok franciák, amerikaiak, románok, oroszok, akik keresztények?



"Megkérdezhetem, hogy szerinted Szulejmán Mohamed kardjával az oldalán dzsihádista volt-e, vagy békés iszlám hívő? A magyarok vajon agresszorként tekintenek rá, vagy ömvédelmi háborúba keveredett tisztességes uralkodó volt?"



Tanultál történelmet? Mert ha legalább a 8 általánost kijártad akkor tudnod kellene a választ. A törökök hódító birodalom voltak, de nem a vallás terjesztésért tették ezt. Ez elég nagy bukta részedről mert ha igazad lenne akkor most Magyarország és egész Kelet-Európa muszlim lenne, de a valóság nem ez.


Maradjuk annyiban hogy neked még sokat kellene tanulod a történelemről és vallásokról is, köztük a saját vallásodról is.

2017. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
44%

Azulth666


"A 666 azt jelenti én vagyok az ördög. (Amúgy meg csak jól néz ki) "


Hát ha szerinted az ördög neve jól néz ki és ezt használod nagyjából mindent elmond rólad.


Egyébként két különböző dologról beszélünk. Én a vallásról bveszélek te meg arról hogy egyes emberek mit tesznek. A kettő nem ugyanaz. Soroljam fel hogy a keresztények rémtetteit? A migránsok között van mindenféle ember és nem is mind muszlim. Jó példája vagy annak milyen egy agymosott ember.

2017. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
Nyugi neked már bérelt helyed van a pokolban a lelked már az enyém :)
2017. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 anonim ***** válasza:
Bocsánat a részletekbe való belekötéseimbe, de a 666 még közel sem az Ördög jele. :D
2017. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem. De én egy agy mosott nub vagyok nem?

Én szeretek vitázni de azt csak azzal lehet aki ész érveket tud felhozni az állításira de eddig nem sok olyat láttam attól az úriembertől aki még egy nevet sem vállal. Ráadásul ha értelmezné az írásaimat többször kiemeltem hogy nem az összes muszlimról beszélek. Én személy szerint kíváncsi lennék miért védi annyira a muszlimokat. Talán is sz? Vagy csak egy liberális? Esetleg Sorostól kapja a fizetését?

2017. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
Aki a 42 százalékos muszlimmal akar vitázni, az kösse fel a gatyát, mert kemény fába vágja a fejszéjét :) Ritka nagy agymosott fanatikus az illető, pl. itt is őt tisztelhetjük a kérdező személyében: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..
2017. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 imakommandós ***** válasza:

@ István35!


Elég hosszú commentfal, pedig már a #3. válaszoddal teljesen megválaszoltad a kérdést, nincs nagyon mit hozzátenni. :d

2017. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
Istvan35 ha jól emlékszem te még a vallásod alapkérdéseire sem tudtál értelmes választ adni de meg vagy győződve arról hogy igazad van :)
2017. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!