Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Más is gondolja úgy, hogy...

Más is gondolja úgy, hogy Ferenc Pápa a kereszténység nagy árulója?

Figyelt kérdés
Sok keresztény ember tett nagyon rosszat a kereszténység nevében, és mészárolt le más felekzethez, vagy más hithez tartozókat. De Ferenc Pápa képes a saját egyházának híveit veszélynek kitenni azzal, hogy migránsok befogadására buzdít, olyan migránsokéra, akik nem tisztelik a keresztényeket. Más is egyetért ezzel?

2017. dec. 1. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
58%
Akkor most a papa a soros gyuri bacsi?
2017. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
70%

Felekezeten kívüli hívő vagyok. A Pápa véleményem szerint nem az eredeti Krisztus féle kereszténység pontos képviselője, hanem inkább a kultúr-kereszténység vezetője. Értem úgy, hogy SZERINTEM a katolikusok legtöbbje sem feltétlen hívő, hanem kultúr-keresztény.

Én, mint hívő nem szoktam a pápa és a katolikusok dolgaival foglalkozni, pláne, hogy ők sem kiabálnak rám kígyót-békát, hogy nem katolikus keresztény vagyok. Ezt ne vedd magadra, nem célzás volt!

Mindenesetre nem lehet egyszerű dolga szerintem a migráns kérdésben nyilatkozni. Már ha tiszta szívvel és biblikusan akar dönteni

2017. dec. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Én is evangélikus vagyok. Azt, hogy a szeretet hirdeti azt megértem, azt, hogy a veszélyes dolgoktól nem fél. És nem próbálja a saját nyáját védeni, azt nem pártolom benne.
2017. dec. 1. 12:07
 4/69 anonim ***** válasza:
38%

hát mindenképp történt itt egy-két furcsaság... nem szokott egy pápa nyugdíjba vonulni- a mély, filozofikus gondolkodású Benedeket eltávolították... János Pál már olyan beteg volt, hogy székben tolták ide-oda, de nem "vonult nyugdíjba"... Működik a keresztény-ellenes gennyesség titokban sajnos... Egy nagyon jó riport: a lengyel újságírónő válasza, arra, hogy ájáj a katolikus Lengyelo.- miért nem hallgat az egyházara

(értsd: miért nem vágódik hasra a nemzet- és keresztényellenes erők előtt,miért nem hagyja elpusztítani az országot, hitét)

mikor az lenne a dolga, hogy befogadjon mindenkit

(értsd: minden ellenőrizetlen tömeget)

egyébként is ragyogó beszélgetés, érdemes:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=biHdMDjK9OE

2017. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 hollófernyiges ***** válasza:
50%

Ki is mondta ezt, nem jut eszembe :)


"a ki arczul üt téged jobb felől, fordítsd felé a másik orczádat is."

2017. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
62%
5 aha.. és Szent Ágoston pedig azt mondta,ha akkor is pofon vág akkor nem kell többet "odatartani" mert Krisztusnak ezzel a példázattal az volt a célja, hogy leállítsa ezeket a duális, tükrözött folyamatokat, kocsmai ("szidod az anyámat- nesze"), nem az volt a célja, hogy laposra verjék a követőit...
2017. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
64%

Katolikusként úgy gondolom,hogy igen van benne valami.Nekem a teológián az egyik tanárom,aki egyébként pap és elég nagy szaktekintély kijelentette az egyik előadáson,hogy a pápa irgalmasságtól csöpögő egyházat akar.Olyan irgalmasságot ami nem kedvez az igazságnak.Ez az irgalmasság karikatúrája ami a gonoszságnak kedvez(azt takarja el).Továbbá azt állította a pápa inkább a humanizmus eszméit követi,és sok esetben Krisztusról a lényeg áttevődik az emberre.

Nekem személy szerint Benedek szimpatikusabb volt.

2017. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 imakommandós ***** válasza:
28%

Benne van az újszövetségben, hogy az utolsó időkben lesznek árulók.

Tudja nagyon jól Ferenc pápa, hogy az idegen etnikumú tömeg hozza az ideológiailag idegen és ellenséges vallást is.

Csak szerintem meg van zsarolva a Katolikus egyház.

2017. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Vajon már az utolsó időket élnénkk?
2017. dec. 1. 13:20
 10/69 Dongaben ***** válasza:
30%

"Banyek!!!!"

Aztán melyik Evangélium tudta, hogy manapság olyan okos telefonok lesznek a hívők zsebében, amivel azonnal megtudnak mindent...?

Ha őszintén kellene válaszolni, akkor a mai, pápaságra jogosultak közül, hányan vállalnák el?

Ez, megint túl mutat a "Vallási" kérdésen... És, ezen gondolkodhat mindenki.

2017. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!