Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti hogyan szabadultok meg a...

Ti hogyan szabadultok meg a bűntől? (Hit gyülekezete válaszát várom)

Figyelt kérdés

Először is leszögezném,hogy azért itt teszem fel ezt a kérdést mert már megpróbáltam a lelkészek által felsorolt módszert és csak minimálisan illetve rövid ideig sikerült.


Sajnos van 1 bűn az életemben ,ami újból és újból felfedi önmagát.. hiába megyek el bűnvallásra ,hiába vallok meg zsoltárokat ,hiába imádkozom szabadulásért ,mindig vágyódom e-felé a bűn iránt és újból elkövetem.Nagyon lehangolja az egész napom ,mikor végre 1 hónapig nem követtem el aztán újból és kezdődik az "egész" előröl..Szerintetek mit tegyek ,hogy valahogy a bűn felé emelkedjem és sose kövessem el újra?


Első sorban a Hit gyülekezete válaszát várom,de szívesen meghallgatom más véleményét is.



2017. dec. 13. 10:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Hit gyülekezetes. Viszont ez egy olyan cikk, amit szerintem biztosan hasznosnak fogsz találni:

[link]

2018. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Milyen bűnöd van?Add fel magad a rendőrségen.Vagy sokat recskázol vagy mi?
2018. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg a kereszténységtől
2019. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!