Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért kell hinni az evolúcióba...

Gusztos Zoli kérdése:

Miért kell hinni az evolúcióban ami egy nagy hazugság, és miért nem lehet hinni egy olyan könyvben, ami Jehova Isten iratot, és teljes igazságon alapszik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 19:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/219 anonim ***** válasza:
9%

Kedves 59. Egy irracionalitásnak mindegy, hogy halkan, vagy üdvöltve mantrázzuk, hogy "az evó igaz, te meg stoba vagy". Semmit nem jelent:)


"De a Te vallási butaságodat, akkor is csak egy VALLÁSI BUTASÁG MARAD, csak valamelyik teljesen más másik vallási butaság formájában MERT ILYEN AZ EMBER."

Személyeskedés. Hát szépen bebizonyítottad az evolúciót:)

Mitől félsz, ha ennyire biztos vagy az evolúcióban?

2019. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/219 anonim ***** válasza:
10%

"Én törvénybe venném, hogy hamis információ terjesztésért pénzbüntetés jár.

Mert a vallás egy dolog... de az evolúció az tény."

Hűűű, egyre jobb. Sőt, járjon halálbüntetés az evó tagadásáért, ugye?:)

A híres liberális tolerancia:)

2019. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/219 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Igaza volt egy korábbi hozzászólónak: aki tagadja az evolúciót az azt sem tudja mi az (ezt én is rendszeresen tapasztalom).

Sokan keverik a mechanizmust az élővilág történetével. A mechanizmus ennyi: replikáció, variáció, szelekció. Ebben nincs mit tagadni. Az élőlények szaborodnak -> az utódok különböznek (csíravonal mutáció, teljesen random változások) -> az adott környezetben a legelőnyösebb tulajdonságú szaporodik a legtöbbet (szelekció, ez környezetfüggő). Ennyi. Persze, lehet mondani ,hogy “ez csak mikroevolúció” de a mikro makró szétszedés a kreacionisták műve nem a tudományé. Ennek annyi értelme van mint a gravitációt szétszedni (ami még jogosabb is lenne mert az nincs annyira bizonyítva mint az evo). Sőt, a szétszedés alapján az összes emberszabású és az ember egy faj.

Az élővilág történetében persze ,hogy lesznek foltok hisz ki tudja hány faj tűnt el nyomtalanúl. Nem lesz mindegyikből fosszilia.

Darwint felemlegetni felesleges. Senkit nem érdekel ,hogy ő mit mondott 160 éve.

Hinni hihet bárki bármit de az evolúcióhoz kicsi ész és természettudományi ismeret kell nem hit. Aki szerint nincs evolúció az szóljon az összes mai háziállatnak, londoni metrószúnyognak, nejlonevő baktériumnak, gyógyszer rezisztens kórokozóknak stb ,hogy szűnjön meg létezni.

2019. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/219 anonim ***** válasza:
0%
kedves...hozzászóló , Honnan vetted azt a hülyeséget, hogy én az evolúciót akartam bizonyítani ???? pont azt írtam mindenütt hogy az tudomány kategória ami fejlődik változik egyre pontosabb lesz, a tudomány az NEM EGY BEKÉPZELT BUTA GYEREK A HOMOKOZÓBAN ÁLMODOZVA. De a te vallási elképzelésed róla az sehol nem állja meg a helyét,tehát kezdetektől ZÉRÓ.
2019. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/219 anonim ***** válasza:
10%

"józsef attila


Lehunyja kék szemét az ég"


Akkor mondhatjuk, hogy megőrültél, HG? :)

2019. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/219 anonim ***** válasza:
14%

"kedves...hozzászóló , Honnan vetted azt a hülyeséget, hogy én az evolúciót akartam bizonyítani ???? pont azt írtam mindenütt hogy az tudomány kategória ami fejlődik változik egyre pontosabb lesz, a tudomány az NEM EGY BEKÉPZELT BUTA GYEREK A HOMOKOZÓBAN ÁLMODOZVA. De a te vallási elképzelésed róla az sehol nem állja meg a helyét,tehát kezdetektől ZÉRÓ."

ok, de ezt már vagy harmadszor mantrázod, én meg tételesen cáfoltam a bizonyítékaidat. Most mit vársz tőlem, hogy elsírom magam?

Felőlem hihetsz az evóban, az unikornisban, a spagettiszörnyben, a lapos Földben, nem izgat. Ahogy téged sem kellene, h én miben hiszek. A GYAK-on meg szólás és véleményszabadság van. Ez van, fogadd el.

2019. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/219 anonim ***** válasza:
90%
Itt most elég lenne az is, ha egy adott témakörben adott % -alattira értékelt felhasználók bizonyos számú hozzászólás után már ne szólhassanak hozzá semmihez..
2019. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/219 anonim ***** válasza:
9%

"Itt most elég lenne az is, ha egy adott témakörben adott % -alattira értékelt felhasználók bizonyos számú hozzászólás után már ne szólhassanak hozzá semmihez.."


Tűzzel vassal az igazság ellen, mi? :) Örülök a válaszaitoknak. A tételes cáfolásomra csak személyeskedés és ellehetetlenítési vágyaitok közlése következett. Tehát tudjátok, h igazam van, ezért kívánjátok, bárcsak el tudnátok némítani. Éljen a liberalizmus!

2019. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/219 anonim ***** válasza:
85%

Egy halom érvelési hibát elkövetsz, az már csak hab a tortán, hogy sajátos értelmezés szerint fogadsz el valamit tényként mást csak feltételezésnek.


Ugyan ezt az érvelési rendszert használod a teremtés elmélettel kapcsolatosan is? Ha igen akkor ott, hogy tudsz bármit is tényként kezelni?

2019. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/219 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez a 34%-os nem hülye.

Tartok tőle, hogy szándékosan viselkedik így.

2019. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!