Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van aki a vallása miatt...

Van aki a vallása miatt tagadja az evolúció elméletét? Titeket zavarna ha a gyerekeiteket az iskolában evolúcióból tanítanák a biológia órán?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 19:30
 241/281 A kérdező kommentje:

"Te kis agyatlan.

Tán nem azért mert ti nem tudjátok???

Befogod azt a kis szádat, nem írsz be ide hülyeségeket, nem bántasz meg senkit, nem sértegetsz, és a dolog magától befejeződik.

Ilyen egyszerű.

Olvasd csak el, hogy hogyan gyakorolják a majmok a szerintetek nem létező majom-morált. Szerintem van mit tanulni az embereknek tőlük. Tán, még nektek is."



Erre nem fogok semmit se reagálni, és azt javaslom, hogy a többiek se reagáljanak rá. Ignoráljuk együtt ezt a provokátort!

2019. okt. 17. 20:28
 242/281 A kérdező kommentje:
Az előbb idézett válasz szerzője Pombe egyébként. Azok kedvéért írom le, akik nem akarnak az előző oldalra visszalapozni emiatt.
2019. okt. 17. 20:30
 243/281 anonim ***** válasza:
58%
És azt ki mondta, hogy kivételeznie kellene Pombe?
2019. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/281 Pombe ***** válasza:
89%

Én is ideírom a Kérdező provokációját:


Kérdező@: "Nagy kár, hogy Pombe nem akarja befogni"


Így szólított meg. Ezzel kezdte...


És még ő beszél...:D


Javaslom, hogy együtt ignoráljuk a provokátor @Kérdezőt!


:D


Ignoráljatok amúgy. Az nagyon jó lenne, csak nem tudtok, mert betegesen állandóan előjöttök valamivel...


Idemásolom még ezt is a @Kérdezőtől(#165): "Elképesztő hogy olyan szélsőséges ateisták mint például Pombe azzal töltik a napjaikat hogy minden erejükkel küzdenek a vallásos emberek ellen és próbálják a hitüket gyengíteni. Ugyanolyan betegek ezek az emberek mint a szektások (jehova, szcientológia)."


A @kérdező, aki nem provokátor... Így néha megjelenik gyűlölködve, néhány alaptalan vádat a nyakamba nyom. Aztán veszi a sátorfáját..

2019. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/281 Pombe ***** válasza:
84%

mirőlszól: "És azt ki mondta, hogy kivételeznie kellene Pombe?"


Most kaptad meg a szellemi vezetődtől a parancsot, hogy ignorálj!


Hát nem megy???


Szegény @Kérdezőt így semmibe venni... brühühühü


****


Most komolyan. Tehát mindegyik lényre lehet azt mondani, hogy az csak biológiai értelemben állat? A növény meg csak biológiailag növény? A gomba az csak biológiailag gomba?


Bár, így meg az a kérdés merül fel, hogy akkor olyan nincs, hogy csak állat? És ha van, akkor miben különbözik a biológiai állattól?


Tényleg akarod ezt a vitát még folytatni?

2019. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/281 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta neked, hogy a kérdező az én szellemi vezetőm? Miért írsz ilyeneket? Mert kijavítom a tévedéseidet?

Igen Pombe, van a köznyelv, meg van az etikus oktatási forma, amitől elvárható, sőt megkövetelhető a fogalmak pontos meghatározása. Ez volt a véleményem a kérdésről. Ezt támadtátok. Ezért sértegették többen a hitemet és a vallásomat. A tudomány nevében.

2019. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/281 A kérdező kommentje:
Én nem tudok már haragudni rád, Pombe. Egyszerre van benned gyűlölet az embertársaid iránt és bizonyítási kényszer. Téged a gyerekkorodban, vagy kamaszkorodban valamilyen tragédia ért és ezzel magyarázhatók a viselkedési zavaraid. Normális ember így nem viselkedik, mint te. Én sajnálom, hogy beteg vagy. A kezelés hiányával viszont csak rontasz a helyzeteden és a társadalomba való beilleszkedésed esélyein sem segítesz.
2019. okt. 17. 21:12
 248/281 Pombe ***** válasza:

@mirőlszól: "Ez volt a véleményem a kérdésről. Ezt támadtátok. Ezért sértegették többen a hitemet és a vallásomat. A tudomány nevében."


Az isten szerelmére. Mondom, hogy a szellemi vezetőd a @Kérdező!


Mutass már egyetlen egy példát arra tőlem, ahol a vallásodat támadtam? Ezt csak a @Kérdező provokálja, és te felülsz neki..


Semmilyen vitám, vagy megjegyzésem nem volt a vallásodról.


Éppen azt mondtam tgt-nek, hogy olyan jó lett volna, hogy ha te azért tartottad volna az embert nem állatnak, mert az Isten képére lett teremtve, mert azonnal vettem volna a kalapom, ugyanis a hitedet tiszteletben tartom. Nincs vele semmi bajom. Én sem az a tuti nincs Isten fajta vagyok.


De várj! Még mindig nem értelek. Mi a köznyelvi állat és a biológiai állat között a különbség?


Mitől lesz etikusabb az oktatás attól, ha én azt mondom, hogy biológiai állat, a szimpla állat helyett?


Szerintem az állat az kizárólag biológiai lehet, tehát semmi jelentősége, hogy használjuk ezt a kitételt vagy sem.


[link]


Csak állat szó van. Még csak nincs is sehol hozzájuk fűzve a biológiai...


Nem! Nincs semmiféle olyan szabatossági követelmény, hogy az állat szó elé oda kellene rakni a biológiai kitételt, mert az állat szóba ez "benne" van.


És nincs olyan, hogy köznyelvi állat, és nem köznyelvi. Te ezeket csak úgy kiszopod az ujjacskádból.

2019. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/281 Pombe ***** válasza:

" Én sajnálom, hogy beteg vagy. A kezelés hiányával viszont csak rontasz a helyzeteden és a társadalomba való beilleszkedésed esélyein sem segítesz."


Hát persze persze...


:D


Azért itt a többség téged nézett, hááát...


Ne áltasd magad.


Tudod, szerintem inkább azzal van baj, aki ilyeneket kitalál kínjában, hogy köznyelvi-, meg szabatos biológiai állat.


Aki betegesen támadja az oktatási rendszert teljesen értelmetlenül. Aki olyanokat ad a számba, hogy támadtam a vallását...


Aki állandó kényszert érez arra, hogy az értelmes vita helyett, hogy a másikat minősítgesse, és a magánéletében turkáljon.


Na! Szóval! Mi is a különbség a köznyelvi-, meg a biológiai állat között?


Erre tudnál válaszolni a kényszeres diagnosztizálási mániád helyett?

2019. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/281 Pombe ***** válasza:
84%

"Téged a gyerekkorodban, vagy kamaszkorodban valamilyen tragédia ért"


Hát, volt ilyen, de semmiképpen sem akkora, mint amikor veled találkoztam...

2019. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!