Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van aki a vallása miatt...

Van aki a vallása miatt tagadja az evolúció elméletét? Titeket zavarna ha a gyerekeiteket az iskolában evolúcióból tanítanák a biológia órán?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 19:30
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/281 Anahystor ***** válasza:
100%

Kedves Tevenyereggyarto!


Nem tudom, sört érdemel-e a válaszod Pombétól, de gratulációt mindenesetre kapsz érte tőlem!


Igen frappánsan összefoglaltad Mirőlszól fórumtársunk impotenciáját!

2019. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/281 anonim ***** válasza:
31%
Akárhányszor Pombe bekerül egy vitába, a vége mindig az lesz, hogy egy addig hozzá sem szóló olvasó, majdnem 200 hozzászólás után összefoglalja Pombe véleményét az ö szóhasználatával, és mindenki örül. :D Olyan érzés befejezni ezt a beszélgetést, mint szabadon távozni a zártosztályról.
2019. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/281 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében a te "munkásságod" lett összefoglalva, Mirőlszól. Pombe írásaihoz nem sok köze volt annak az összefoglalónak.
2019. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/281 anonim ***** válasza:
100%

Mirőlszól, felfoghatnád végre, hogy 𝐭𝐞 nem érted itt a dolgokat.

Aki idejön, érdekes módon mindenki ért mindent, csak téged nem.

Te meg nem értesz senkit.


Ha értelmes ember lennél, ez már önmagában is gyanús kellene legyen.

(Amúgy ez erre a témára vonatkozik. Más témánál előfordul, hogy te is érted.)

2019. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/281 Tevenyereggyarto ***** válasza:
52%

@mirőlszól

Szóval olyan jó érzés mint kikerülni a zártosztályról, mi ? Tapasztalat ?

2019. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/281 Pombe ***** válasza:

Anahystor(#191): "Nem tudom, sört érdemel-e a válaszod Pombétól, de gratulációt mindenesetre kapsz érte tőlem!"


Gratulálsz? He??? Gratulálsz?


Jah... rázkódik a sörrekesz-izmom...


Halló, halló! Másnak a ...izé... rekesz sörével vered a csalánt??? Szép... mondhatom... bravó! :[

2019. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/281 Pombe ***** válasza:

Tevenyereggyarto(#190): "Had tegyek egy próbát."


Hát tettél is! És mit tettél??? Na mit???


Hazaérek. Otthon a gőzölgő kaja illata csalogat az asztalhoz. Szép napom volt. Sikeres. Engedek a csábításnak, pedig nem is vagyok igazán éhes, de érzem, hogy megérdemeltem.


Finom hangulatfényben úszik a nappali. A TV tompított zümmögése tapintatosan hívja fel magára a figyelmet, de az általa becsent távoli külvilág most inkább csak altatódalt suttogó társammá szegődik.


Kezemben a nap hideg és gyöngyöző koronája. Elégedetten lehuppanok, majd felcsapom a notebook kijelzőjét, miközben a sörnyitót...


Basszus! olvaslak... A hangulatfény hirtelen éles késként vág a szemembe, a TV erőszakosan üvölteni kezd, a kaja utóíze savanyúvá válik, és rájövök, hogy igazándiból csak áltattam magam. Az egész napom szar volt... Dühösen felkiáltok az emeletre, hogy ma a vendégszobában alszom...


Azután felállok, megyek kábultan, és a még szerencsére ki nem nyitott Heinekent visszateszem a hűtőbe, mert akkor csak 39-et kell...


Most éppen rémülten turkálok a fagyasztó fiókjaiban, hátha lesz ott még valami régóta tartalékolt melegre masszírozható kifogás... :(


***********


Hááááát, jóóó, jó, és tényleg frappáns átvilágítás, de azért nem konkrétan a feladataimról szól ...hm.hmhm... Nem? @mirőlszól mondatait azért idézgettem, mert szerinte közérthető, és hát... szóval necces, necces...

2019. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/281 Pombe ***** válasza:
100%

@mirőlszól(#189): "Pombe, többször mondtam már, ezeket nem olvassa más, indíts vlogot!"


Blogot? Aminek a szövegforrása te lennél? Nem gondolod, hogy abba mind a ketten belehalnánk? Én a röhögésbe, te meg az erőlködésbe - már hogy értelmes is legyen...


Amúgy nem mondtad nekem itt soha, hogy senki nem olvas minket, se egyszer, se többször. Talán azért, mert te előrelátó voltál mindig is, mint ahogy ezt a képességed dicséri ez a meglátásod is:


@mirőlszól(#192) "Akárhányszor Pombe bekerül egy vitába, a vége mindig az lesz, hogy egy addig hozzá sem szóló olvasó, majdnem 200 hozzászólás után"


Látod! Ebben végre igazad volt, na de akkor miért kerültél már megint önellentmondásba magaddal?: "Pombe, többször mondtam már, ezeket nem olvassa más..."


Már a saját szöveged szövegértésével is baj van, nem csak a miénkkel? Hogy lesz ebből közös blog?


De mindegy! Olvasnak minket, látod!? Jó lenne ennek örülni, na de 40 sör! - de hátha kapsz, ötöt, hatot... na, na! Ne lógasd már az orrod! Minden rosszban van valami jó is.


Ráadásul olyan népszerű lett a feladatkiírásom, hogy Tevenyereggyarto mellett bejelentkezett Semjén Zsolt is az ő megoldásaival.


Ki gondolta volna, hogy ennyien szomjasak?

[link]


Semjén ezt írja az emberről: "A mennyország, Isten színe látása, a Szentháromság belső életében való részesedés csak a szellemi lények számára valóság"


És az állatokról: "Ezért az, aki egy állat elejtését vagy ételként való felhasználását összekeveri egy ember megölésével vagy megevésével, az elmebeteg"


Puff neki. Itt van az a határozottan konkrét tulajdonságábrázolás, amit hiába kértünk tőled, vagyis ami nincs az állatoknak, de nekünk igen...


És hát Semjén megértett téged is pontosan, amikor ezt írod a #192-ben: "Olyan érzés befejezni ezt a beszélgetést, mint szabadon távozni a zártosztályról."


Láthatod, hogy Semjén is pontosan tudja, és látja, hogy aki nem veled és vele ért egyet, az csak mind-mind elmebeteg lehet. Azért ugye így mégis sokkal könnyebb távozni a zártosztályról, ha van melletted egy Semjén Zsolt is...


Halló! Halló! Ti ketten! Ne arra! Az befelé vezet... :/

2019. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/281 Pombe ***** válasza:
100%

@Tevenyereggyarto(#190)


Az egyik feladat: "Szintén egy negyed rekesz sört kap az, aki ezt is értelmezi @mirőlszóltól: "Az evolúció oktatása helyénvaló, az azonban zavar, ha ebből téves következtetéseket vonnak le, és ez bármilyen módon a tananyag részévé válik."


És a kérdésem ezzel kapcsolatban: "Mi a téves következtetés?"


Háááát, azt mondanám, hogy talán a válaszod végül is erre a részre konkrétummal szolgál.


Na, akkor 2Xnegyed rekesz = 10 üveg sör, de még megrágnám magamban, me' azért nem teljesen egyértelmű, de addig is... A márka? Remélem nem a hagyományos mozambiki sör, a Pombe a kedvenced. :)

2019. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/281 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom hány személyiségeddel jársz fel ide Pombe, de a produkcióid egyre jobban elszabadulnak. Bárkinek is legyen igaza a vitát illetően, az ilyen megnyilvánulásaidból egyértelművé teszed, hogy klinikai eset vagy. Nem először kérlek rá, fordulj szakemberhez!
2019. okt. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!