Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztények, mit tennétek,...

Keresztények, mit tennétek, ha kiderülne, hogy minden amiben eddig hittetek, hazugság volt ? Ha halálotok után nem lenne Túlvilág, csak a semmi, Isten nem létezne, nem lenne feltámadás, és kiderülne, hogy megvezettek benneteket a Bibliára hivatkozva.

Figyelt kérdés
Még mielőtt bárki nekem esne, ez NEM SAJÁT VÉLEMÉNY !!, puszta konspiráció, mi lenne, ha típusú gondolat, elmélkedés !!!

2020. jún. 13. 23:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
43%

"A régészet már nagyon sok történelmi tényt igazolt a Bibliából."

Ja.

A kettős falú várost, meg még néhányat. Egy-két személyt.

Aztán kész. Ez a Bibliának olyan 3-4%-a?

Se Jézust nem igazolták, a fáraót sem (melyiket amúgy?) - az istent már végképp nem - de pl. még a létező személyek sem azt csinálták, amit a Biblia ír róluk.


Szóval 3%-os igazoltság, amúgy elég lényegtelen dolgokban - nem valami nagy.

2020. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem hogy Istent azért találták ki hogy az embereket meglehessen védeni a másiktól. Mert milyenek az emberek, irígyek egymásra, mindenki a másik életébe beleakar szólni, hogy a másik ember majd hogy éljen!

És szerintem Istent pont ezért találták ki meg a mennyországot és a poklot is, hogy az embereket meglehessen védeni egymástól, mert különben az emberek egymástól is félnek még. Mert mindenki a másik dolgaira pályáznak, hogy a másik hogy éljen, mit hogy csináljon.

Ahelyett hogy inkább minden ember a földön rövid vagy hosszú életén belül minden ember magával foglalkozna, nem pedig a másikkal.

máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!