Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kezdték el kiárusitani...

Miért kezdték el kiárusitani a királyság termeket? Megszűnik a jehova tanui szervezet?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 21:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/144 anonim ***** válasza:
0%

20

Igen,biztos nagyon be van szűkülve 😂

Egyelőre te vagy az, aki az éves világstatisztikákat egyenesen arányosnak tekinted az egyes települések, városok, esetleg országok éves statisztikájával.

2020. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/144 A kérdező kommentje:

---Nincsenek luxusvilláik. Ha meg vannak, azokhoz semmi közöd, s senkinek nincs köze.


Amit állítasz, eleve gyalázatos. Pl a mi városunkban az egyik gyülekezet Királyságtermének épületét eladták 4 éve. Az összeg a gyülekezeté maradt, nem küldték el New Yorkba valkinek a villájának a finanszírozására, hanem abból az összegből építették fel az új épületet (ez már 3 szintes épület) és rendezték be az udvarát is.


Felesleges gyűlölködni vagy vádaskodni.---



Egy kérdés van itt,te ezt tudod biztos forrásból,vagy ezt csak mondották neked? Na ez a nem mindegy!

2020. okt. 10. 18:26
 23/144 anonim ***** válasza:
0%
Igen, tudom biztos forrásból.
2020. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/144 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért már első osztályban megtanítják, hogy ha valami csökken, akkor az nem növekszik. Nem tudtam, hogy nálatok ez nem így van. :)

Tényleg még azt is meg tudták veled etetni, hogy bár csökken a taglétszám, ez azt jelenti, hogy tulajdonképpen növekszik és ezért kell új királyság terem, míg a régit el kell adni? :)))))

2020. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/144 anonim ***** válasza:
100%
Még a fehérre is azt mondják, hogy fekete, ha szerintük ez vet jó fényt az őrtorony szervezetre.
2020. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/144 anonim ***** válasza:
0%

Azt viszont úgy 5-ik osztály körül tanítják,ha jól tudom, hogy nem minden egyenes arán, ban van. A mi városunkban speciel növekedőben van a szám. De millió más helyen nem. Mit olyan nehéz ezen felfogni?

Van tíz hordó félig töltve. 9-ből elkezdik eleereszteni a bort, míg a tizediket elkezdik feltölteni. Olyan nehéz ezt felfogni, vagy mi?

Én nem azt állítom, hogy világviszonylatban megugtott a számunk, csak azt, hogy a mi városunkban, meg jónéhány településen megnövekedett a hívek száma.

Semmit nem etetnek meg, lelkem, hanem a számok magukért beszélnek. Volt egy 70 embert befogadó Királyságterem és épült egy 200 embert befogadó, 3 szintes Királyságterem, amely rendszerint tele is van. Ennyi.

2020. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/144 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon sötét vagy. Ha világ szinten csökkennek a számok, akkor szerinted miből lehetne általánosítani, ha nem ebből? Igen, néhány helyen biztos növekszik, ez csak azt mutatja, hogy néhány helyen sokkal rohamosabban csökken. Nekem elhiheted, egyetemen is tanultam matematikát és statisztikát, nem csak általánosban, mint te (ha már az 5. osztályra hivatkoztál).
2020. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/144 anonim ***** válasza:
48%

28

Köszönöm a megállapításod! Nem érzem magam annak, de ha az akarok majd lenni, elmegyek egy jó szoláriumba.

Én nem tanultam az egyetemen matematikát, de gratula neked, ha te igen. És? Ezen felül mivel bírt ez az információ?

Itt nem arról volt eleve szó, hogy hogyan állnak a statisztikák, hanem arról, hogy miért adtak el egyes Királyságtermeket, erre pedig válaszoltam, szerintem elég tisztességesen

2020. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/144 anonim ***** válasza:
100%
Látom legalább már elfogadod, hogy a világszintű adatokból bizony lehet általánosítani. Az okokra pedig mások is adtak magyarázatot. Nem mondom, hogy bármelyik ok kizárólagos lenne, de ha a legtöbb gyülekezet csökken, akkor biztos nem azért adják el az összes erre a sorsra jutó ingatlant, mert kinőtték.
2020. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/144 anonim ***** válasza:
100%
29# hagyd. Mindig tudnak még nekem is újat mutatni, hogy mennyire meg tudják őket vezetni.
2020. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!