Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért mondják az újvilág...

Miért mondják az újvilág forditású bibliára a jehova tanui,hogy ugyanaz mint a többi fórditás,csak közérthetőbben van fogalmazva,holott teljesen más,mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Direkt hazudják hogy ugyanaz, vagy ők maguk annyira rossz szövegértők,annyira felületesek, hogy ugyanannak hiszik.

Mint tudjuk semmi köze egyik biblia forditáshoz,ez egy alternativ kiadás az egyház tanaihoz "hamisitva",az érdekelne hogy szándékosan hazudják másoknak hogy ugyanaz pl,mint a Károli vagy ők maguk is ennyire rossz szövegértők és felületesek ezen a téren.



2020. okt. 23. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 A kérdező kommentje:
ha nem vagy jehovista akkor minek pártolod őket ennyire.
2020. okt. 28. 11:26
 72/89 A kérdező kommentje:

---Fiad a drága jó keresztanyád térdkalácsa!---


akkor ez mi? miért nem irtad azt hogy az apád @-át? fogalomzavarod van? iq bajnok.

2020. okt. 28. 11:27
 73/89 anonim ***** válasza:
0%

71

Jehova tanúija vagyok, nem jehovista. És azért, mert egyet értek velük. Mert én ebben hiszek. És nert nem habzik a szám a gyűlölettől, mint neked, ha szóba jönnek. Látszik, hogy egész nap csak mások bajával foglalkozol...

72

Nem káromkodás. Itt a káromkodás jelentése" Istent gyalázó, átkozódó vagy személyes sértést kifejező szó vagy szóhasználat". Én nem sértettelek, csak leírtam neked, hogy mit nevezz a fiadnak. Nem húztunk együtt gatyát, ezért ne is gondold, hogy bármit megengedhetsz magadnak.

2020. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 A kérdező kommentje:
Rendben akkor te ezt kijelentetted magadról! Hamis Tanu! De a kérdés nem neked szólt igy ne rontsd tovább itt a levegőt! Térj át egy hamis jehovista tanu oldalra! thanks. Mit erölködsz itt? még a végén becsinálsz!
2020. okt. 28. 11:54
 75/89 anonim ***** válasza:
0%

De, a tanúkról kérdeztél és én az vagyok. Ezért rám is tartozik.

Nem vagyok hamis.

Te vagy az, ember, aki szarja össze magát habzó szájjal😂😂úgy gyűlölöd a tanúkat, hogy eszeveszettül kapálózol, szana-szét nyálazva mindent, hogy eláshasd őket 😂

2020. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 A kérdező kommentje:
75-ös mit szivtál? nem téged kérdeztelek,gumifejű,te nem vagy hiteles,normális emberekhez szólt a kérdés,ne eröszakoskodj itt,tűz innen a jehovista oldalatokra.
2020. okt. 28. 15:18
 77/89 anonim ***** válasza:

76

Azt se tudod mikor kinek beszélsz. Neked a fontos hogy szapulni tudd a tanúkat, mert erre izgulsz fel... Szánalmas...

Gumifejűnek a kedves családod nevezd, ezt már megmondtam. Mert engem nem ismersz, így nem is minősíthetsz. Én sem mondtam rád még hasonló jelzőket.

Jehovista oldal? Te miről beszélsz? Tanúkról írtál ki kérdést, tehát rám is vonatkozik. Ha nem tetszik, ne írj ki kérdést.

2020. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 A kérdező kommentje:

---Tanúkról írtál ki kérdést, tehát rám is vonatkozik. Ha nem tetszik, ne írj ki kérdést.---



Tévedsz! Ha a nácik gonoszságáról irok ki, nem a náciktól várom a választ. Jó eröszakosok vagytok! Ezt a motivációs tréningen külön oktatják? Minden jehovista ugy bevanmosva agyilag hogy borzadály,de mondtam hogy hiába vagy értelmetlen,nem neked szólt a kérdés! Nem osztottam lapot! Felfogtad?

2020. okt. 28. 16:21
 79/89 A kérdező kommentje:
majd ha nektek irok ki vagy valaki más akkor irják hogy kedves jehovisták hozzátok szól a kérdés,felfogtad piciny agyacskáddal.(balga)
2020. okt. 28. 16:22
 80/89 anonim ***** válasza:

78

Csakhogy nem nagyon él még náci aki tudna is írni neked.

És itt nem gonoszságokról kérdeztél, hanem a hitünkről. Amit többnyire csak mi tudunk megválaszolni.


Milyen tréningekről beszélsz? Ittál? Ezeket honnan szeded, csak jönnek a gondolatok?

Te osztod a lapokat? Ki a fene vagy te? 😂 Röhej... Kinek képzeled magad, hogy bárkit minősíts vagy becsmérelj?


És nem jehovisták, hanem Jehova tanúi. Ezt még az analfabéták is megértik. Piciny agyacska? Remélem a sajátodról beszéltél 😂 s ő akar másokat (totál idegeneket) minősíteni. Szégyen troll...

2020. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!