Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » HA létezik Isten, akkor miért...

HA létezik Isten, akkor miért engedi a Gonosz ámokfutását a Földön ? Világháborúk, népirtások, halálos járványok, pszichopaták, tolvajok, erőszaktevők.

Figyelt kérdés
Továbbá, ha ennyire óva int minket a bűntől és az erkölcstelen élettől, akkor TÖKÉLETES, HIBA ÉS BŰN NÉLKÜLI ROBOTOKNAK kellett volna minket beprogramoznia ! Ehelyett szabad akaratot adott nekünk és a Pokolra küld minket. De jó.... Akiket ő teremtett eleve hibásnak, tökéletlennek. Nem túl következetes meg kell hagyni...

2020. dec. 5. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 A kérdező kommentje:
Én lehet feláldozám a szabad akaratomat a tökéletesség oltárán....
2020. dec. 5. 19:42
 2/94 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem beszéld meg Vele. Mi itt a gyikon sajnos nem tudjuk elvenni a szabad akaratodat.
2020. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 A kérdező kommentje:
Ha eleve az úgynevezett Isten, ha létezik, nem hagyott volna teret a bűnnek, most nem lenne miről beszélni.
2020. dec. 5. 19:45
 4/94 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Kell a szabad akarat!, de úgy, hogy csak a jó mellett tudjak dönteni.
2020. dec. 5. 19:46
 5/94 A kérdező kommentje:
Hiszek egy tökéletes világban, ahol mindenki kedves egymással és jóságos.
2020. dec. 5. 19:49
 6/94 A kérdező kommentje:
És én is szeretnék tökéletes lenni, legszívesebben minden hibámat eltörölném. En úgy vagyok magammal, hogyha nem vagyok tökéletes, akkor egy senki vagyok.
2020. dec. 5. 19:50
 7/94 A kérdező kommentje:
Én csak úgy fogadom el ezt az Életet, ha nincsenek benne rossz dolgok.
2020. dec. 5. 19:54
 8/94 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel úgy az életet, ahol minden nap vizsgázhatsz "jóságból" :)
2020. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 A kérdező kommentje:
De miért van rossz a Földön ???? NEKEM NEM KELL ROSSZ !!! Tökéletes világot akarok tökéletes emberekkel (beleértve magam is )
2020. dec. 5. 19:58
 10/94 A kérdező kommentje:
Azt akarom, hogy minden kiszámítható legyen, ne legyenek válságok, problémák, bajok. Nekem nem kell se válság, se probléma. Én csak a "napos oldalt" akarom !! A rossz dolgok mehetnek a kukába.
2020. dec. 5. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!