Mi az a "hitgyüli"?

Figyelt kérdés
Ez milyen vallás? Valaki írna róla bővebben?

2021. márc. 24. 16:22
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
76%
A Hit Gyülekezete egy amerikai mintára működő magyarországi karizmatikus keresztény felekezet. Alapítója és vezető lelkésze Németh Sándor. Egy szekta amely azt vallja, hogy a Hit Gyülekezetén kívül nem lehet üdvözülni, hiába vagy te keresztény, ha nem vagyis hitgyülis akkor mész a Pokolba, így jártál.
2021. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
dejóóó, világ életemben a pokolban akartam szärrä égni :)
2021. márc. 24. 16:32
 3/59 anonim ***** válasza:
78%

Az #1 hozzászóló jól írta, annyival kiegészíteném, hogy itt elég erősen a pénzre mentek rá. A vezetője lényegében nincstelenből milliárdos lett, néhány éve zsebből megvásárolta az ATV-t is, több száz milliós forintot érő villában lakik és testőrök kísérik, mint a kormány- és államfőket. Elvileg a tized nem kötelező, de megvannak a körmönfont módszereik, hogy leadd havonta a fizetésed 10%-át.

A szekta életében mindig erősen jelen volt a politikai szál is, korábban az SZDSZ-el állt rendkívül szoros viszonyba, majd a pár bukása utána a Fideszhez simultak, amit meg is háláltak állami milliárdokkal.

2021. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
84%

[link]

Ezt írták Róla.

2021. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
32%
Ha tudni akarod küldök linket privatban amiket az előttem levők irtak azon röhögnöm kell egyebkent Google beírod es mindent kiírnak hitvallást mindent ja és annyit ki irhattal volna hogy hozzá értők válaszait várod!!
2021. márc. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
5: nem érdekelsz
2021. márc. 25. 08:28
 7/59 anonim ***** válasza:
72%

"annyit ki irhattal volna hogy hozzá értők válaszait várod"

Hozzáértők válaszát vagy agy mosott szektások válaszát? Hatalmas különbség.

2021. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
42%
Bár nem vagyok hitgyülis, de szerintem ez a kérdés szándékos provoáció. Egy hitgyülis beszámolója miért nem érdekel? Miért csak azokon élvezkedsz, amelyikek szidják?
2021. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Akkor legyen provokáció, nem érdekel. Amit akartam megtudtam róla.

Másik kérdésben már írta valaki, hogy beszippantotta, engem az érdekelt, hogy mi ez. Ezt most megtudtam, szóval a kotekedesed nem izgat továbbá.

2021. márc. 25. 10:32
 10/59 anonim ***** válasza:
25%
Egyelőre te kötekedsz undorító módon. De sejtem, hogy már megint az az elmebeteg vagy, aki naponta ír ki húsz kérdést, különböző hazugságokkal.
2021. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!