Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Akik a legjobban elítélik a...

Akik a legjobban elítélik a bálványimádást miért egy kő felé "imádkoznak"?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 20:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/385 anonim ***** válasza:
93%

"Araboknàl tapasztaltam milyen tökéletes harmóniában vannak az Iszlàmmal és màs vallàsokkal nem is foglalkoznak."


Persze, mivel az iszlámból kitérésért halálbüntetés jár. Így én is tudnék harmonikus, homogén vallású országot csinálni :D

2021. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/385 A kérdező kommentje:
Na mindegy én inkább járom a saját utam, ha van akinek nem tetszik vitassa meg az istenével, hogy nekem miért engedi.
2021. nov. 24. 15:41
 73/385 anonim ***** válasza:
56%

#71:


Azt mindjàrt gondoltam hogy semmit nem tudsz az Iszlàmról.


Muszáj ugyanazokat a köröket lefutnom veled is mint màr olyan sok emberrel akik ugyanezzel a butasàggal jöttek elő ?

2021. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/385 anonim ***** válasza:
#73: Szóval azt állítod, hogy az iszlámban hitehagyásért nem jár halálbüntetés?
2021. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/385 A kérdező kommentje:
74. Nyilván szélsőséges területeken, de nem lenne ex muszlim, ex muszlim ordodox keresztény és valszeg muszlim származású hiduista szentek sem.
2021. nov. 24. 17:11
 76/385 anonim ***** válasza:
56%

#73: Igen, azt àllítom, hogy önmagában ezért nem jàr érte. És amennyiben ez megtörténik akkor ott félreértik az Iszlám tanítàsàt ilyen téren. Dióhéjban és nagyjàból ennyi.


Persze ezt is màr milliószor elmondtuk itt.

2021. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/385 anonim ***** válasza:
6%

"Nyilván, mivel Mohamed - többek között - onnan koppintott."


Na mit koppintott? A kersztény tanítások közül mit vett át? A Korán is teljesen másképpen épül fel mint a Biblia.



"Valahogy nem is csodálkozom, hogy egy fanatikus muszlim számára a témában legkevésbé hiteles emberek véleménye is automatikusan elfogadható, csak annyi a lényeg hogy a te gyűlölködéseddel egybevágjon..."


Engem nem az érdekel ki mondja hanem azt hogy mit mond.

Ha például egy ateista mondja neked hogy egy meg egy az kettő, nem hiszed el neki? :)

2021. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/385 anonim ***** válasza:

"Na mit koppintott?"

Elég sok karaktert és eseményt a Bibliából. Például a már említett Jézust, ugye.


"Engem nem az érdekel ki mondja hanem azt hogy mit mond."

Meg is látszik azon, mennyi ostobaságot szedsz össze.

Értelmes emberek között ez úgy szokás, hogy autószerelés kérdésében autószerelőkét kérik ki, buddhizmussal kapcsolatban buddhistákét.

Neked lehet hogy elég az, hogy neked adjon igazat, még ha ostobaság is, pláne olyasvalaki szájából akinek semmilyen tényleges tudása nincs az adott témában, de ezzel csak azt éred el hogy minden vitában a saját tudatlanságodon fogsz elhasalni. Hiszen semmilyen ismereted nincs ami hiteles forrásból származna.

2021. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/385 A kérdező kommentje:
77. ne, egyértelmű hogy az egy ateista rajztanár és ott 3 az eredmény :o
2021. nov. 24. 18:18
 80/385 anonim ***** válasza:
3%

"Nem olvastam. Te olvastad az Avesztát? Gondolom nem. Viszont sok ember olvasta a Koránt is, a Bibliát is, de nem gondolja hogy a Korán bármivel jobb lenne."


Hány ember olvasta a Koránt és maradt kersztény? Szerintem nem sok.



"Mohamed sem látta Jézust soha, miért kellene akkor Mohamednek elhinni amit Jézusról mondott, nevezetesen, hogy nem támadt fel, mert nem halt meg a kereszten?"


Ezért mondtam hogy el kell olvasni a Bibliát és a Koránt mit ír Jézusról és össze kell hasonlítani. Egyébként még a 4 Evangélium is eltérően írja le Jézus történetét. Szóval a Korán szerinti Jézus teljesen egyértelmű, érthető, tudjuk ki ő és mit mond és sokkal logikusabb mint a Bibliai szerint Jézus.



"Olvastad azokat az apokrifokat? Nem csak a 4 kanonikus evangéliumnak mondanak egyet, de egymásnak is. Péter evangéliuma szerint Heródes a felelős Jézus kereszthaláláért nem pedig Pilátus. Barnabás evangéliuma szerint nem Jézus halt meg a kereszten hanem Júdás Iskáriótes. Júdás evangéliuma szerint Jézus kérte meg Júdást, hogy árulja el őt."


De honnan tudod hogy nem ezek egyike a valós? Miért pont az a 4 evangélium? Ilyen alapon bármelyik másik 4 is lehetne.

2021. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!