Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan lehetne a kereszténység...

Hogyan lehetne a kereszténységet felszámolni és megszüntetni Magyarországon?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 03:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/125 anonim ***** válasza:
4%
20 Bizonyos IQ szint alatt a hit tud vicces lenni. Ezt megértem.
2023. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/125 anonim ***** válasza:
41%
Nagyjából azokkal a módszerekkel tudnád felszámolni a kereszténységet, ahogy a nácik a zsidósággal próbálkoztak. Csak ugye keresztények jóval többen vannak, szóval hatalmas népírtást kéne véghez vinni. Kell egy masszív propaganda is amivel elriasztod a kételkedőket meg a kultúrkeresztényeket is.
2023. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/125 anonim ***** válasza:
27%

Minden hit vicces.

Most nézd meg a muszlimokat.

A semmihez imádkoznak. Mulatságos.

Vagy nézd meg a rómaiakat, azt hitték, hogy Jupiter dobálja a villámot.

Vagy a hinduk azt sem tudják, melyik a főistenük, Brahma, Visnu, vagy Síva?

Egyes vallások - amit szentül hisznek - olyan butaságokat állítanak, hogy az elképesztő, az ember szája tátva marad a döbbenettől.

2023. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/125 anonim ***** válasza:
20%
23 ettől azért nem lettél okosabb. Csak nem érted ugyanúgy. De nincs ezzel baj. Én tolerálom, ha valaki csak addig jut el agyilag, hogy az van amit meg tudok fogni. Sajnálom az ilyet, de elfogadom.
2023. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/125 anonim ***** válasza:
25%

#24

Csak nem valamelyik vallás híve vagy, amit írtam?

Akkor bocsi.

2023. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/125 anonim ***** válasza:
21%
25 A legkevésbé számít melyik vallás híve vagyok. Amit leírtál az is pár milliárd ember. Magadat minősíted, nekem aztán mindegy.
2023. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/125 anonim ***** válasza:
67%
24-es tanuljál már meg összefüggően fogalmazni, mert egy rémálom kisilabizálni azt, hogy mire gondolsz.
2023. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/125 anonim ***** válasza:
29%

27 Írtam, hogy kell némi IQ a másik megértéhez.

Ne reklámozd, hogy van hová fejlődnöd :)

Sajnálom, ha nem sikerül felfognod.

2023. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/125 anonim ***** válasza:
64%

#26

Na de most mond meg, nem mulatságos, hogy az indiánok meg azt hiszik, léteznek az égi vadászmezők, ahol majd haláluk után szarvasra, meg medvére vadászhatnak? Ez szerinted miért minősítene engem? Hogy nem hiszem el? Vagy mert mulattat? Nem tehetek róla, nekem vicces és van még ehhez hasonló dögivel.

2023. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/125 anonim ***** válasza:
26%

29 Szerintem az minősít Téged, hogy bele sem gondolsz egy muszlimban, egy indiánban, egy hinduban egy keresztényben miért és hogyan alakult ki ez a hit, mit ad neki lelkileg, miért fontos? Mi van, ha valamelyiknek igaza van?

Amit csinálsz az egy 3-4. osztályos gyerek értelmi szintje, ha annyi vagy, rendben.

Engem pl. te nem mulattatsz, hanem egyre szánalmasabbnak tartalak.

2023. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!