Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan lehetne a kereszténység...

Hogyan lehetne a kereszténységet felszámolni és megszüntetni Magyarországon?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 03:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/125 anonim ***** válasza:
16%
28. szerintem pedig te vagy az aki nem fogta fel az általános iskolai tananyagot.
2023. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/125 anonim ***** válasza:
29%

:))28 Igen, az eddigi megnyilvánulásaid alapján, minden bizonnyal:)

További szép (szellemi) gyerekkort.

2023. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/125 anonim ***** válasza:
82%
Fölösleges lenne erőt, energiát feccölni a kereszténység felszámolásába, mivel a valóban vallásos, hívő keresztények lakosság aránya kevesebb, mint 1%.
2023. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/125 anonim ***** válasza:
5%
Támogatni kell az Ateista Aberrált Egyesült Elembétét. Akkor kiírtjátok a kereszténységet.
2023. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/125 anonim ***** válasza:
2%

#33

De akkor azok meg valójában őrültek, nem?

Hiszen nem maradt egy csepp józan eszük sem.

2023. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/125 anonim ***** válasza:
64%
A keresztyénység magától fog megszünni. Az utolsó majd lekapcsolja a villanyt.
2023. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/125 anonim ***** válasza:
85%

ma 11:52

Köszi, de láttam belülről templomot, nem is egyszer! Fidesz papírzászlócskákat(!) is láttam odabent! És bár nem lett kimondva Orbán vagy a Fidesz neve, de azért CSOK-ról stb. prédikálni hallottam a papot, miközben mondja, hogy mennyire fontos a család... Persze a KATA megszűntetéséről, az ÁFA felemeléséről, a lakáskassza állami támogatásának megszűntetéséről stb. nem hallottam.


De folytathatnám még, csak nem érdekel ennyire a téma.


A kérdés nyilván trollkérdés. Én nem kívánom, hogy a kereszténységet üldözzék, de azt igenis szerintem joggal várhatnám el, hogy az egyházi iskolákban a diákok után az állam annyi "fejpénzt" adjon, amennyit az állami oktatásban adnak. Mint ahogy azt is joggal várnám el szerinem, hogy az egyházak csak úgy kapjanak pénzt, ahogy a civil szervezetek. Ha valamit fenn akarnak tartani, akkor azt fizessék a hívek. Ahogy a stadionoknál is elvárom, hogy azt se az állam finanszírozza, hanem a szurkolók, ill. szponzorok (nem TAO-ból).

2023. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/125 anonim ***** válasza:
5%

37 Hihetetlen milyen arcátlanul vagytok képesek hazudni. Mennyire gerinctelenül, mennyire szánalomra méltón. És nem fogjátok fel, hogy ennek az értéktelenségnek, elvtelenségnek, gerinctelenségnek a vége a bukás újra meg újra.

Szánalmas.

2023. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/125 A kérdező kommentje:
38-as Most mi bajod van?
2023. jan. 2. 15:40
 40/125 anonim ***** válasza:
14%

39. Nem szeretem a hazugságot.

Mint amikor valaki belemondja a kamerába, hogy hetente bérmálkozik.

Vagy amikor számon kéri, hogy az egyház ne politizáljon, de Donáth papa lelkészként MSZP-s, Iványi Gábor a DK-t nyomja.

Közben jönnek a sületlenségeikkel ilyenek, mint a 37-es, mer ő látott fidesz zászlókat a templomba (persze arról nem beszél hol, mikor és ez Donáth meg Iványi után miért baj?)

És még ostoba is.

2023. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!