Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateisták többsége liberális?

Az ateisták többsége liberális?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 12:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez sokszor benne volt a fejemben énnekem is, hogy mivan, hogy ha ez az Isten és Jézus tényleg egy tévhit és egyáltalán nincs semmi a halál után és hogy mivan akkor is, ha az is egy súlyos téves álomhit, hogy Isten teremtette meg ezt az egész világot és hogy Istennek köszönhetjük az életünket és nem-e máshogy keletkezett az emberi nép a földre.
2023. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
75%

Sziasztok!

Egy ideig hittem lélekvándorlásban, mennyországba és pokolba, de már nem hiszek benne és szerintem nincs a halál után semmi. Aki meghalt, az már meghalt, nem tud visszajönni már a halálból, hogy újból folytathassa és csinálja a dolgait, úgy mint azelőtt.

Én szerintem még az is lehet, hogy nem Isten van felettünk, csak egy mitológia, valakik ezt kitalálták, hogy az embereket lehessen befolyásolni és irányítani, hogy ne legyen teljes káosz a földkerekségeken, hanem civilizáció és rendfenntartás lehessen a földön. De már énszerintem halál után nincs semmi, csak egy üres sötét űr, úgyhogy merjetek élni, merjen mindenki élni a maga módján.

De nem akarok senkit se befolyásolni.

2023. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!