Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Azért ennyire erős az iszlám,...

Azért ennyire erős az iszlám, mert az igazi vallás és Isten szava?

Figyelt kérdés

A keresztény vallás egy harmatgyenge semmi, amivel bármit meg lehet tenni.

Istent büntetlenül akárki káromolhatja, és a keresztények ezt hagyják.

Rájuk lett parancsolva hogy kötelező a melegeket imádni, még nekik is és ők úgy tesznek, pedig a bibliájuk teljesen mást mond.


Egy ilyen gyenge vallást én nem követek tovább.


Ezzel szemben a muszlimoknak van tartása, ők nem tűrik, hogy Allahot káromolják, nem tűrik hogy az iszlámot oly módon megalázzák mint ahogyan azt a keresztények teszik.



2023. márc. 25. 15:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/152 anonim ***** válasza:
Már mi megkaptuk.
2023. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/152 anonim ***** válasza:
Mi az az iszlám? Én nem hallottam róla.
2023. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/152 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


"Magyarországon papíron szekuláris ország és papíron vallásszabadságot biztosít a többi vallásnak, így a mecsetépítési tilalom alkotmányellenes."


A muszlimok szabadon tudják gyakorolni a hitüket. Neked kell a hitedhez egy épület. Nem is vagy te muszlim csak annak adod ki magadat!

2023. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/152 anonim ***** válasza:
0%

"A muszlimok szabadon tudják gyakorolni a hitüket. Neked kell a hitedhez egy épület. Nem is vagy te muszlim csak annak adod ki magadat!"


Majd egy ilyen hazug legalja keresztény fogja megmondani hogy ki muszlim és ki nem? Mit képzelsz te magadról? Az pedig hogy támogatod a mecsetépítési tilalmat Magyarországon azt bizonyítja, hogy a keresztények ellenségesek és intoleránsak a muszlimokkal.

2023. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/152 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


"...fogja megmondani hogy ki muszlim és ki nem? Mit képzelsz te magadról?"


Nem! Dehogy fogom én megmondani. Én csak rólad mondom hogy nem vagy muszlim, mert a hitedet egy épülethez kötöd, és azt tudom hogy muszlim nem tesz ilyet!

Ebből logikusan következik hogy te nem lehetsz muszlim! Mivel az ilyen dolog az bálványimádás. A mecsetekben nincsenek szobrok de még csak képek sem pontosan azért hogy ne bálvány imádás legyen. Neked meg egy egész épület kell. Szóval a tiéd nagyon durva eset!


"Az pedig hogy támogatod a mecsetépítési tilalmat Magyarországon azt bizonyítja, hogy a keresztények ellenségesek és intoleránsak a muszlimokkal."


Áll muszlimok ne is építsenek épületet. Szegény igazi muszlimoknak van bajuk elég, nincs szükségük arra hogy te muszlim-utánzatként kavarjad a dolgokat!

2023. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/152 anonim ***** válasza:
Én támogatom hogy ne legyen semmiféle mecset itt elég volt 250 év mecsetei Magyarországon, nem kell epitsetek máshol, kóltözz el Magyarországról.
2023. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/152 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mohók vagytok, nem elég nektek egy feleség nem elég nektek hogy a Hagia Sophia Múzeum maradhatott volna, ezt a keresztény épületet is iszlám templommá avattátok, hát nem !emiatt se egyetlen muszlim imahaz se legyen ez Szűz Mária országa, nem kellenek ilyen mohó emberek, nepcsoport ide.
2023. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/152 anonim ***** válasza:
0%

"Én támogatom hogy ne legyen semmiféle mecset itt elég volt 250 év mecsetei Magyarországon, nem kell epitsetek máshol, kóltözz el Magyarországról."


Mivel te is egy intoleráns, erőszakos keresztény vagy. Tipikus keresztény.



"Annyira mohók vagytok, nem elég nektek egy feleség"


A Biblia is engedi a több feleséget. Ez nincs meg? :) Sőt a Biblia a szexrabszolgaságot is engedi. Egyébként az iszlámban a többnejűség a nők védelme érdekében van.



"a Hagia Sophia Múzeum maradhatott volna,"


Szóval azt nem engeded hogy Magyarországon legyen mecset de azt meg akarid mondani hogy a muszlimok mit kezdjenek a Hagia Sophia mecsettel? Egyébként Törökországban többszáz történelmi keresztény templom van amiből sokat a keresztények használhatnak. Azért mert az iszlám toleráns vallás és vallásszabadságot biztosít, ellenben a kereszténység egy erőszakos intoleráns kegyetlen vallás.



"nem kellenek ilyen mohó emberek, nepcsoport ide."


Magyarországon a keresztények kiirották az összes muszlimot, és lerombolták az összes mecsetet vagy átalakították templommá és van pofád a muszlimokat rágalmazni mohósággal? Ja éz az iszlám nem népcsoport hanem vallás. Ebből is látszik mennyire buta vagy és primitív.

2023. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/152 anonim ***** válasza:
29%

Magyarországon a keresztények kiirották az összes muszlimot, és lerombolták az összes mecsetet.


Mert az agresszorokra a betolakodókra ez vár, jól tette a Habsburg hatalom, köszönjük osztrák keresztény testvérek.

2023. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/152 anonim ***** válasza:
Akkor lennék buta ha rád hallgatnék, "igen gyertek épitsetek mecsetet".
2023. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!