Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Azért ennyire erős az iszlám,...

Azért ennyire erős az iszlám, mert az igazi vallás és Isten szava?

Figyelt kérdés

A keresztény vallás egy harmatgyenge semmi, amivel bármit meg lehet tenni.

Istent büntetlenül akárki káromolhatja, és a keresztények ezt hagyják.

Rájuk lett parancsolva hogy kötelező a melegeket imádni, még nekik is és ők úgy tesznek, pedig a bibliájuk teljesen mást mond.


Egy ilyen gyenge vallást én nem követek tovább.


Ezzel szemben a muszlimoknak van tartása, ők nem tűrik, hogy Allahot káromolják, nem tűrik hogy az iszlámot oly módon megalázzák mint ahogyan azt a keresztények teszik.



2023. márc. 25. 15:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/152 anonim ***** válasza:
0%

"Az iszlám az araboké és azoké, akik szeretik őket és az arab világot."


Ez egy hazugság. Az iszlám az egész emberiséghez szól. A Koránban szó nincs arabokról. Aki pedig muszlim lesz nem az arabokat szereti hanem Istent.



"Nekik Isten, akit ők Allahnak hívnak"


Allah ugyanaz az Isten akiről a Biblia is ír. A zsidó vallás például elismeri hogy ugyanaz az Isten és az arab keresztények is Allahnak szólítják Istent, csak egyes keresztények hazudják azt hogy más isten.



"kénytelen volt egy utolsó utáni prófétát támasztani, hogy ne nyírják ki egymást az arab törzsek."


Ahogy mondtam az iszlám nem az araboknak szól hanem mindenkinek.



"Akkora csoda az iszlám, hogy hála istennek, a környékünkön egy mecset nincsen."


Ennek oka hogy a magyar állam megtiltotta mecset építését Magyarországon ami a vallásszabadság korlátozása. A hozzád hasonló intoleráns agresszív keresztények persze megtapsolják ezt.



"Itt magyarországon keresztény konzervatizmus van és ide akarnak jönni az iszlám, mohamedán muszlim félék."


Ez hazugság. A kutya nem akar Magyarországra jönni. Alig vannak muszlimok Magyarországon.



"Nem azért olyan fasza itt minden, mert itt iszlám van, hanem azért, mert itt kereszténység. Erről ennyit."


Annyira fasza itt minden hogy a magyarok is menekülnek az országból. Évi 40 ezerrel csökken a népesség.



"Csak egy Isten létezik és ő, mielőtt a világot teremtette volna kereszthalált halt a golgotán."


Idéznéd hol mondja a Bibliában Jézus hogy "Isten vagyok" ? Ja hogy sehol. Ekkor te egy embert imádsz Istenként, ami bálványimádás.

2023. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/152 anonim ***** válasza:
22%

Én pedig azt mondom néktek:


Ember a muszlim is, csak máshogy tökéletes, mint ahogy néktek is tökéletes, amint mennyei Atyátok is tökéletes.


De ti azért ne kövessétek őket. Ti Krisztust kövessétek.

2023. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/152 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


"Ennek oka hogy a magyar állam megtiltotta mecset építését Magyarországon ami a vallásszabadság korlátozása. A hozzád hasonló intoleráns agresszív keresztények persze megtapsolják ezt."


Vannak olyan emberek akik muszlimnak adják ki magukat.

Én jelenleg egyről tudok.

Ő épülethez köti a hitét. De mivel nincs számára megfelelő épület így valójában nem is muszlim csak az akarna lenni de épület nélkül nem tud. Pedig már írtam neki hogy ha csak akkor tud muszlim lenni ha épület is van akkor az bálványimádás.


"A kutya nem akar Magyarországra jönni. Alig vannak muszlimok Magyarországon."


Nagyon jó lehet ez az iszlám, ha a muszlimok inkább olyan országokba menekültek ahol alig voltak muszlimok!

Ahol meg nem hogy az emberek de az egész ország az iszlám szerint él oda meg kevesebben mentek.

2023. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/152 anonim ***** válasza:
0%

"Vannak olyan emberek akik muszlimnak adják ki magukat.

Én jelenleg egyről tudok.

Ő épülethez köti a hitét. De mivel nincs számára megfelelő épület így valójában nem is muszlim csak az akarna lenni de épület nélkül nem tud. Pedig már írtam neki hogy ha csak akkor tud muszlim lenni ha épület is van akkor az bálványimádás."



"Nagyon jó lehet ez az iszlám, ha a muszlimok inkább olyan országokba menekültek ahol alig voltak muszlimok!

Ahol meg nem hogy az emberek de az egész ország az iszlám szerint él oda meg kevesebben mentek."


Ez is hazugság. A keresztények azt hazudják hogy a muszlimok nem muszlim országokba menekülnek hanem keresztények országokba. Például a 12 millió szír menekültből 6 millió országon belül maradt. 5 millió a környező muszlim országokba menekült és csak 1 millió az aki Európába ment. Ez a valóság aminek köze nincs az aljas keresztények hazugságához.


Na megjött a legaljasabb hazug keresztény.

2023. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/152 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


"Na megjött a legaljasabb hazug keresztény."


Szia ál-muszlim barátom, aki épület nélkül nem tud hinni!


"A keresztények azt hazudják hogy a muszlimok nem muszlim országokba menekülnek hanem keresztények országokba."


Én azt írtam hogy kevesebben menekültek muszlim országokba, mint olyan országba amely nem muszlim.


Valójában nincsenek keresztény országok, szekuláris országok vannak amikben a kereszténység hatása megvan.

2023. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/152 anonim ***** válasza:

Az alaptörvényünkben le van fektetve hogy keredztény ország vagyunk, nincs helye mecseteknek ez itt nem Köztársaság, hanem keresztény Magyarország. A muszlimok ebben az országban elrontották hírnevüket a török invázió miatt és lerombolták országunkat. Emiatt a muszlim közösség tetemes kárt okozott és hatalmas vagyonnal tartozik Magyarország felé.

Emiatt nincs jó híretek.

2023. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/152 anonim ***** válasza:
0%

"Az alaptörvényünkben le van fektetve hogy keredztény ország vagyunk, nincs helye mecseteknek ez itt nem Köztársaság, hanem keresztény Magyarország."


Na itt a következő agyhalott primitív keresztény :)

Magyarországon papíron szekuláris ország és papíron vallásszabadságot biztosít a többi vallásnak, így a mecsetépítési tilalom alkotmányellenes.



"A muszlimok ebben az országban elrontották hírnevüket a török invázió miatt és lerombolták országunkat."


A keresztény osztrákok, németek, oroszok, amerikaiak is lerombolták Magyarországot. Sokkal jobban mint a törökök. Akkor a keresztényeknek sincs helye Magyarországon? :)



"Emiatt a muszlim közösség tetemes kárt okozott és hatalmas vagyonnal tartozik Magyarország felé."


A muszlim közösség nem tartozik semmiféle vagyonnal Magyarország felé. Magyarország kétszer is kiirtotta a területén élő muszlimokat, szóval Magyarországnak kellene bíróság előtt felelnie a népirtásért.

2023. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/152 anonim ***** válasza:
Allah igazságos megbünteti a törököket.
2023. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/152 anonim ***** válasza:
Á szálámá lejkum á lejkum á szálá!
2023. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/152 anonim ***** válasza:
0%

"Allah igazságos megbünteti a törököket."


A magyarok kezdték a háborút a törökök ellen. Akkor a magyarokat is megbünteti szerinted?

2023. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!