Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Azért ennyire erős az iszlám,...

Azért ennyire erős az iszlám, mert az igazi vallás és Isten szava?

Figyelt kérdés

A keresztény vallás egy harmatgyenge semmi, amivel bármit meg lehet tenni.

Istent büntetlenül akárki káromolhatja, és a keresztények ezt hagyják.

Rájuk lett parancsolva hogy kötelező a melegeket imádni, még nekik is és ők úgy tesznek, pedig a bibliájuk teljesen mást mond.


Egy ilyen gyenge vallást én nem követek tovább.


Ezzel szemben a muszlimoknak van tartása, ők nem tűrik, hogy Allahot káromolják, nem tűrik hogy az iszlámot oly módon megalázzák mint ahogyan azt a keresztények teszik.



2023. márc. 25. 15:16
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/152 anonim ***** válasza:
0%
Neked semmi keresnivalód nincs Mekkában. Minek mennél oda keresztényként? Én sem akarok a Vatikánba menni. Nekem meg ott nincs keresnivalóm. Viszont a világon bármelyik mecsetbe szabadon bemehetsz.
2023. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/152 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


Azt kérdeztem hogy minek neveznéd ezt?

Mekkába csak muszlimok mehetnek be. Az utak mentén még ki is van írva és vallási rendőrség is van.

Vallási rendőrség!

Ezt hogy hívod?

2023. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/152 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hívom hogy semmi keresnivalód ott. Muszlimok is éveket várnak hogy elmehessenek Mekkába. És akkor majd a keresztény turista előbb elmehet Mekkába mint a muszlim zarándok? Ezt hogy képzeled? Én sem furakodok egy keresztény elé aki a Vatikánba akar menni bálványokat imádni.
2023. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/152 anonim ***** válasza:

"Neked semmi keresnivalód nincs Mekkában. Minek mennél oda keresztényként? Én sem akarok a Vatikánba menni. Nekem meg ott nincs keresnivalóm."

Bármikor mehetsz Vatikánba, neked senki se tiltotta meg, a kereszténység nem kirekesztő vallás. Mehetsz akár turistaként is.


Viszont a hasonlatod rossz, mert a kereszténység két fővárosa Róma és Bizánc, utóbbit istentelen hordák elfoglalták, fő templomát pedig meggyalázták. Vatikán az csak a pápai állam, még a Lateráni Bazilika is ezen kívül esik.

2023. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/152 anonim ***** válasza:
53%

"Bármikor mehetsz Vatikánba, neked senki se tiltotta meg, a kereszténység nem kirekesztő vallás. Mehetsz akár turistaként is."


És pont ez a baj. Túristalátványosságot csináltak a keresztények a Vatikánból is a pénz érdekében. Még a saját legszentebb városotokat is pénzé tettétek. A muszlimok ezt nem engedik Mekkával.



"Viszont a hasonlatod rossz, mert a kereszténység két fővárosa Róma és Bizánc,"


Mekka megfelelője a kereszténységben nem Róma hanem a Vatikán.



"utóbbit istentelen hordák elfoglalták, fő templomát pedig meggyalázták."


Pont hogy az igazi egyistenhívők foglalták el egy olyan háborúban amit a bizánci keresztények kezdtek. Van még bőven keresztény templom ahol bálványokat imádhatsz. Egyébként a Hagia Szophia mecsetet látogathatják keresztények is.

2023. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/152 anonim ***** válasza:
96
2023. ápr. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/152 anonim ***** válasza:
97
2023. ápr. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/152 anonim ***** válasza:
98
2023. ápr. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/152 anonim ***** válasza:
99
2023. ápr. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/152 anonim ***** válasza:

100

Dicsőség az Úrnak!

2023. ápr. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!