Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kit mi győzne meg Isten...

Kit mi győzne meg Isten létezéséről?

Figyelt kérdés

jan. 3. 13:13
 71/109 anonim ***** válasza:
8%
70. Az egyetlen tanítható mentális betegség az LMBTQ.. És azt ti nem csak egy gyereknek adjátok át, hanem mindenhol hirdetitek. Még jó, hogy én szépen eltiltottam minden ilyentől.
jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 anonim ***** válasza:
95%

70

Ennek az egy pipásnak ez a gyerekes dolog nagyon beragadt. Szinte minden kérdésnél ahol megjelenik ott kötelezően le kell írni a.


Meg ez is: "Még jó, hogy én szépen eltiltottam minden ilyentől."

Jót röhögtem rajta.


Eltiltotta a gyerekét ezektől. Hát persze. Hogyan bezárta a pincébe? Bár viccet félretéve kinézném belőle. De esélyesebb, hogy csak azt hiszi nagy büszkén, hogy ő eltiltotta.


Majd mikor kiderül az egyik gyerekéről, hogy homoszexuális vagy csak nem áll majd szóba vele a gyereke mert megelégelte azt, hogy ráerőltette a sok vallásos maszlagot akkor majd lesz nagy koppanás.

jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim ***** válasza:
0%
72. Szerintem meg a gyereknek nincs szüksége LMBTQ-ra 8 évesen.. Meg amúgy se
jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 anonim ***** válasza:
94%

Írtam én ilyet?

LMBTQ ra nincs szükség. Maximum arra, hogy tudják azt, hogy ha valaki más milyen az nem jelenti azt, hogy rossz. Nem mindenki olyan mint ők.

Ahogyan ha homoszexuális akkor nem árt tudnia, hogy ez természetes és nincs ezzel semmi baj.

Nem egy homoszexuális gyerek lett már öngyilkos ilyen keresztény családban.

jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 anonim ***** válasza:
0%

,,Nem egy homoszexuális gyerek lett már öngyilkos ilyen keresztény családban."


Keresztény családban nincs homoszexuális, mert azok normálisan nevelik a gyereket.


A liberális gyereknevelés miatt lesznek depressziósok, majd öngyilkosok a gyerekek. Beléjük nevelitek, hogy 12 évesen már normális a párkapcsolat, meg a többi szenny, aztán csodálkoztok, hogy a 13 éves gyerek már többet tud a szexről, mint ti, és összezavarodik.

jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 anonim ***** válasza:
94%
Egy pipás barátom, te egy nagyon káros alternatív valóságban élsz. Nem értem, hogy állhat valaki a valósággal ennyire távoli viszonyban.
jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 anonim ***** válasza:
95%

De keresztény családokban is vannak homoszexuálisok. Csak kevésbé merik beismerni mert van aki kitagadja emiatt a gyerekét.


Normális családban nem is érezné rosszúl magát amiatt mert homoszexuális mert ott nem tartják bűnnek.


De ha annyira nem hiszed utána is nézhetsz. Szerencsétlen szülők nyilatkozták, hogy keresztény értékrendben nevelték és mennyire meglepődtek.


Soha nem nevelném rá, hogy 12-13 évesen szexuális élete legyen már. Várjon vele, legyen felkészülve rá.

jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 anonim ***** válasza:
0%

77. ,,Soha nem nevelném rá, hogy 12-13 évesen szexuális élete legyen már. Várjon vele, legyen felkészülve rá."


Akkor mi a magyarázatod arra, hogy régen még az is tiltva volt, hogy a férfiak, meg a nők egy kollégiumban legyenek, most meg már a 12 éveseknél normalizálva van, hogy barátjuk/barátnőjük van?

jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük csak, miattatok meleg gyermekek halnak meg nap mint nap, és újabb agymosott gyűlöletteljes csürhét neveltek. Szóval dühítő, de ez csak rövidtávon lesz így. A történelem során minden konzervatív elbukott. Az egyetlen panaszom hogy nem létezik pokol, így nem kapjátok meg jussotokat a kegyetlenségetekért.
jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 anonim ***** válasza:
95%

Eleve attól még, hogy nem lehetnek egy kollégiumban egyáltalán nincs kizárva, hogy volt barátja vagy barátnője 12 évesen. Arról nem is beszélve, hogy az, hogy van barátja vagy barátnője magában nem egy rossz dolog. Az, hogy jársz valakivel nem jelenti, hogy le is kell feküdni.


Egyébként meg a nevelés nem minden. Rengeteg minden megtanul a gyerek az osztály társaitól is és ők is nagyon nagy hatással vannak rájuk. Ez nem olyan egyszerű, hogy rossz=libsi, jó = keresztény mint ahogyan te itt megpróbálod előadni ahogyan a világ sem libsikből és keresztényekből áll és még sorolhatnám.


"milyen érzés, hogy nem mehettek be az iskolákba LMBTQ-t hirdetni,"

Nem érdekel. Nem kell LMBTQ-t hirdetni. Normális értékrendet kell kommunikálni a gyerekeknek, nem pedig kirekesztő, zaklató értékrendet.

"míg mi, tisztességes keresztények még iskolákat is alapíhatunk? :)"

Ti? Tisztességes? Már mint, hogy te egy tisztességes kereszténynek tartod magadat?

Az pedig, hogy keresztényeknek van iskolája sok más vallással ellentétben nem kimondottan támogatja a szabad vallás gyakorlást. Fejtegethetném még de feltehetően ez sem férne bele a fantázia világodba.

jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!