Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miben hazudik az Axióma...

Miben hazudik az Axióma keresztény youtube csatorna? Miért hazudna?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


márc. 27. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
61%

Hazudni nem hazudnak, legfeljebb csak tévednek.


De nekem az az érzésem kérdező, hogy ezzel te inkább csak reklámozni akarod a kereszténységet, mintsem valós kritikát várnál a videókban látottakra.

márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kíváncsi vagy rá, írd le röviden, mit mondanak.
márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem, hogy reklámmal fognak gyanúsítani...................
márc. 27. 20:56
 4/118 anonim ***** válasza:
Igen könnyű lenne cáfolni... vajon miért érzem úgy, hogy mégsem fogod?
márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 anonim ***** válasza:
100%
Egy csatornáról van szó aminek rengeteg különböző témájú videója van. Nem lehet megmondani így, hogy mi a hazugság, ferdítés, stb. a videóikban amikkel sok esetben átverik a nézőt. Ki kéne tárgyalni konkrét videókat ha a kérdésben megfogalmazottak érdekelnének és nem csak hirdetni akarnál.
márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 anonim ***** válasza:
50%

Ha reklám volt, bevált, mert 1-1 "tetszik" ment a videók alá.


Láttam már egy-két anyagukat. Nekem bejön ez a fajta ismeretterjesztés, különösen a logikai érvelések. Szerintem nem hazudnak.

Ateista szemlélettel nyilván mese az egész. Ezért ők szó szerint csak meséket láthatnak. De nekem hívő lelkemnek jót tesznek ezek a mesék.

márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 A kérdező kommentje:
Köszi hatos!
márc. 27. 21:11
 8/118 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk valláskritikában viszonylag ritkán látunk egyértelműen hittérítő "kérdést".

Gratulálok, kérődző!

márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
77%

Hát, tudod... kíváncsi voltam, megnéztem.

Az első egyszerűen butaság. Azért nem lehet hazugságnak nevezni, mert olyan szinten gyenge, és annyira nincsenek még érvek se benne, hogy 80-as IQ fölött ezzel senkit nem lehet megtéveszteni.

De a második az igazi, ahol a szerzők valahogy még azt is elfelejtették, hogy Jézus NEM decemberben született. Ez már olyan szinten gyenge, hogy egy értelmesebb óvodás is átlát rajta.

Igazából kinek szólnak ezek a videók?

Mert aki már arra képes, hogy a nyál nem folyik ki a szájából evés közben, annak már nem valók.

márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 anonim ***** válasza:
16%
9-es! Térítés nem létezik. Magvetés igen.
márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!