Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miben hazudik az Axióma...

Miben hazudik az Axióma keresztény youtube csatorna? Miért hazudna?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


márc. 27. 20:41
 61/118 A kérdező kommentje:
Vannak jó érveink, csak vannak olyanok akiket ez sem győz meg. Az intelligens tervezettséget nem is akarom felesleges ide írni, mert az evolúcióval fogsz jönni -.-
márc. 28. 22:34
 62/118 Darkmoon80 ***** válasza:
76%

"Vannak jó érveink"


Csak valahogy egyet sem írtatok le, hogy meg lehessen vitatni!


Talán próbaképpen írhatnál te egyet, hogy legyen végre valami konkrét, amiről beszélhetünk.


"Az intelligens tervezettséget" valóban jobb elfelejteni, mert már ezerszer ki lett tárgyalva miért téves elképzelés.

márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/118 Darkmoon80 ***** válasza:
76%

+ megjegyzés:


Nem az az érv jó, amit te annak tartasz, hanem az amiről nem lehet bebizonyítani, hogy hibás!


(Persze ennek eldöntéséhez szükséges az, hogy az adott érv vitára legyen bocsájtva :-) . )

márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 A kérdező kommentje:
Hitetlenek: attól, hogy nem tudom megcáfolni az egyiket, még nem jelenti azt, hogy a te istened létezik! xD
márc. 29. 10:31
 65/118 anonim ***** válasza:
7%

"Nem az az érv jó, amit te annak tartasz, hanem az amiről nem lehet bebizonyítani, hogy hibás!"



Ha lenne vajnyi kevés közöd a filozófiához Dark, akkor tudhatnád, hogy a filozófiában mindenre lehet mondani valamit.

márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/118 anonim ***** válasza:
83%

Összefoglalva és lezárandó.


Bizonyíték nincs!


Érvek vannak (mint sok minden másra is) aminek a milyensége erősen vitatott.


Én részemről vissza térnék az elejére ami szerint én részemről örülnék ha létezne egy jó isten de erre nem sok esélyt láttok az érvek és a kritikák alapján, bizonyíték pedig nincs!


Ha valaki hinni akar, hát tegye és itt ezt a vonalat le is zárnám.

márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 Darkmoon80 ***** válasza:
76%

" a filozófiában mindenre lehet mondani valamit."


Persze, ékes példát mutatsz e téren... más kérdés, hogy VALAMIT mondani (mellébeszélni, hibásan érvelni, stb) és érdemben reagálni, az két nagyon eltérő dolog.


---


"Hitetlenek: attól, hogy nem tudom megcáfolni az egyiket, még nem jelenti azt, hogy a te istened létezik! "


Tessék???? Valami ma nagyon nincs helyén nálad... A "hitetlen" semmilyen isten létezését nem gondolja létezőnek.


---


"xD"


Ezt majd talán akkorra tartogasd, ha már előálltál valami épkézláb istenérvvel (melyekből állítólag tonnaszám van a tarsolyban).


Én annál inkább mulatok a vergődésen, ahogy próbálsz kicsúszni a válasz adás elől... :-))

márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/118 A kérdező kommentje:
márc. 29. 10:53
 69/118 Darkmoon80 ***** válasza:
83%

"Ha valaki hinni akar, hát tegye és itt ezt a vonalat le is zárnám."


Tökéletesen igazad van, mindaddig amíg a hitét megtartja magának.

Ha azonban feláll a hordóra és világgá kürtöli az eszméit, akkor mások már joggal nyilvánítanak róla véleményt!

márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/118 Darkmoon80 ***** válasza:
márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!