Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miben hazudik az Axióma...

Miben hazudik az Axióma keresztény youtube csatorna? Miért hazudna?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


márc. 27. 20:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/118 UlfOrmson ***** válasza:
81%

"A Nasa is szokott téríteni."

Rég nem nevettem ilyet jót😃

Linkekkel támaszd már alá, hol térít a NASA (nagybetűkkel kell írni, mert mozaikszó)

márc. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/118 anonim ***** válasza:
0%

"Az első egyszerűen butaság. Azért nem lehet hazugságnak nevezni, mert olyan szinten gyenge, és annyira nincsenek még érvek se benne, hogy 80-as IQ fölött ezzel senkit nem lehet megtéveszteni.


De a második az igazi, ahol a szerzők valahogy még azt is elfelejtették, hogy Jézus NEM decemberben született. Ez már olyan szinten gyenge, hogy egy értelmesebb óvodás is átlát rajta.


Igazából kinek szólnak ezek a videók?"



Na hát ilyen kemény kritikát még életemben nem olvastam. xD


Az érvelés annyiból áll, hogy óvodásoknak való. Haver Arisztotelész és a filozófia nagyjai hozzád képest kismiskák. Hogy ez az érvelési rendszer eddig egyetlen szakembernek sem jutott még eszébe.......

De hát ez van ha valaki 0 IQ-val akar okoskodni.

márc. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/118 anonim ***** válasza:
0%

"A keresztény apologetika manapság előírja a hazugságot. Olyan meggyőzési módszereket talál kézhez állónak, mely teljesen idegen a kereszténységtől, így nem csak a valóságot, a logikát tagadják meg, hanem saját magukat. Mindez pusztán az egójuk hízlalására."



Ajjj ne fárassz már másokat. Megsem tudnád fogalmazni mi az, hogy filozófia, de ő már beszól. :D

márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/118 anonim ***** válasza:
84%

"Tudományos ismeretterjesztés"

Ez?


"mert Isten a végtelen szeretet forrás =)"

Ez meg milyen kapcsolatban áll a mondatod első felével?


...szerintem ez kamu kérdés. Mármint lehet, hogy téríteni akar, de a kérdező is tudja, hogy amit ír, az vicc.

Ha mégsem, akkor lehetséges, hogy az értelmi képességeivel van elég komoly gond. Meg annál is, aki helyesel neki, ha esetleg több emberről beszélünk.


Amúgy a reklámot valóban törölni kéne, de térítő írást itt nem törölnek, úgyhogy maradni fog. A térítés fontosabb, mint a reklám tilalma.

márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/118 anonim ***** válasza:
18%

Ez nem reklám, hanem ismeretterjesztés. Krisztus ismeretének terjesztése.


Isten pedig tudományt adott az embernek, hogy kedvére kifürkéssze az alkotásainak titkait. Krisztus ismeretének terjesztése pedig ismeret terjesztés, de nem az által ismerhető meg Krisztus. Hanem a tanításai által, melyben olyannyira hű volt, hogy hajlandóvá vált a keresztig is elmenni.


Senki sem megy keresztre egy kitalált mese miatt. Senki sem bizonygatja saját feltámadását, hacsak meg nem adatott neki a bizonyosság, hogy az bekövetkezik. Ha csak 12 ember állít valamit, az önmagában összeesküvés. De ha 500 másik tanú is van rá, akkor az lehetetlen, hogy összeesküvés legyen. Mindig vannak, akik meg tartanák a hatalmukat és a tényekről nem vesznek tudomást, sőt elferdítenék azt. De Isten igazságát nem lehet elferdíteni. Az 2000 éve szilárdan tartja az alapokat.


Reklám akkor lenne, ha el akarna adni valamit a kérdező. De eladni nem lehet azt, amihez ingyen is bárki hozzáfér. Ki venné meg pénzért, ha valamihez ingyen is hozzá férne. Így a kérdezőt sem lehetne reklámozással gyanúsítani. Haszna ebből nem lesz.


A kérdés pedig térítésmentesen került kiírásra, hiszen ezért senkinek sem kellett fizetnie. Ja , de egy valakinek: Jézusnak

márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/118 anonim ***** válasza:
78%

"Reklám akkor lenne, ha el akarna adni valamit a kérdező."

Pontosan erről beszélünk.


"ingyen is"

Amit a kérdező akar - az ingyen se kell, ezért kell reklámoznia. Tudod, a reklám erről szól.


Isten az más kérdés. Ha létezne, akkor szólna nekem (is), meg másnak is.

De nem szólt, pedig kérdeztem is.

Hát akkor ez van. Valahogy megoldjuk az életet nélküle is, ha már ő nem jelentkezik.

márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/118 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék, bizonyíték, hogy a nasa szokott téríteni.

márc. 28. 10:20
 28/118 anonim ***** válasza:
76%

Csak nem téged!

Amúgy viccnek nem rossz. Ebből is látszik, hogy minek szántad a kérdésed.

márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/118 A kérdező kommentje:

Megint félreértettél. Nem akarom én szántani a kérdés. Mi vagyok én? Farmer?

Ezek az ateisták...

márc. 28. 11:03
 30/118 anonim ***** válasza:
76%

Jaj kérdező olyan jót nevettem a volna a vicceden, hogy leestem volna a székről, ha vicces lett volna.


Neked egyébként van közöd a kereszténységhez? Azt tudod, hogy a hazugságot bűnnek tekintik?

márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!