Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miben hazudik az Axióma...

Miben hazudik az Axióma keresztény youtube csatorna? Miért hazudna?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


márc. 27. 20:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 A kérdező kommentje:

„Meg vagyok róla győződve, hogy az emberek azért hiszik, hogy nincs Isten, mert azt kívánják, hogy bárcsak ne lenne. Nehezükre esik hinni Istenben, miközben bűnben élnek, ezért Isten létezésének tagadásával nyugtatgatják a lelkiismeretüket."

Charles H. Spurgeon (1834-1892), angol prédikátor.

márc. 28. 15:47
 42/118 anonim ***** válasza:
78%

Nem ő volt az első buta ember.

Tudod, egy ateista általában azért ateista, mert NEM hisz. Tehát nem kell tagadnia vagy kívánnia semmit. Egyszerűen nem hisz.

Tudom, hogy ez a magadfajta hívőnek megléphetetlen lépcső, de hát nem érthet mindenki mindent. Ezért kell neked inkább hinned.

márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/118 anonim ***** válasza:
76%

41

Én örülnék ha Isten létezne. De erre szinte semmi esélyt nem láttok, bizonyítékot pedig mégkevesebbet.

márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/118 A kérdező kommentje:

Van bizonyíték.

Nézz utána.

Kutatás egy Teremtő létezése felé youtube kereső.

márc. 28. 16:14
 45/118 anonim ***** válasza:
78%

Képzeld temérdek ember nem hisz Istenben és hiszed vagy sem nem azért mert nem nézet meg egy youtube videót/ mert kevesebbet tudna mint te.


Rengeteg bizonyítéknak nevezett következetlen, vágy vezérelt gondolatmenettel, alaptalan állításokkal, stb.-vel találkoztam már. Arról nem is beszélve, hogy ha lenne is bizonyíték akkor már rég röhögve írná minden kérdéshez minden hívő, hogy a bizonyítékot és linkelnék sorban.


Esélytelennek tartom, hogy lenne ott bizonyíték ezért nem is pazarlom az időmet. Ha gondolod akkor a legjobb bizonyítékokat belinkelheted akkor megnézem/elolvasom.

márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/118 anonim ***** válasza:
6%

" Arról nem is beszélve, hogy ha lenne is bizonyíték akkor már rég röhögve írná minden kérdéshez minden hívő, hogy a bizonyítékot és linkelnék sorban."



Vannak érvek melyek erősítik Isten létének valószínűségét. Itt a valláskritikában is sok elhangzott már. A baj az, hogy az ateisták nemképesek megérteni ezeket az érveket. (Low IQ)

márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/118 A kérdező kommentje:

Hát igen. Amikor a gondolkodó ateisták, nem gondolkodnak :D


[link]

márc. 28. 17:30
 48/118 Darkmoon80 ***** válasza:
78%

"Vannak érvek melyek erősítik Isten létének valószínűségét."


Nem érvek hanem bizonyítékok!!!


És nem a "valószínűsége" mellett, hanem a LÉTEZÉSÉRE!


Meg kell magyarázni a különbséget?


----

(-:


"A neved alapján te lehetsz a sötét :D"


Kérdező!


Látod, neked még egy nick neved felvállalására sem telik és a sok névtelen között bujkálsz, de azért van képed belekötni másba, aki meri vállalni a válaszait...


A nick név és az IQ közötti korrelációs összefüggés pedig nagyon érdekelne... sokat foglalkoztam statisztikával, de erre vonatkozó tudományos vizsgálatról még nem hallottam... mesélj...


(

Esetleg megoszthatnád a TE nick nevedet, ami bizonyára hűen tükrözi a te magas intelligenciádat... várj, tippelek: "ÉnVagyokAKirály" esetleg "ZseniVagyok" nem... nem... talán "IstenIQbajnoka"


bár a valóság valószínűleg sokkal szürkébb ugye "qwerty00"?

)


:-)

márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/118 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=IAqVRK76oc4


Papi " frankó"nak van igaza! Istent nem lehet bebizonyítani. Szívből kell Őt keresni! <3

márc. 28. 19:40
 50/118 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező 44

"Van bizonyíték."


Kérdező 49

" Istent nem lehet bebizonyítani. "


Nem kellenek ide ateisták, ellentmondasz te saját magadnak. De ide vezet a hazudozás. Pedig még a Bibliában is írják, hogy ne hazudj (mert lebuksz).



"Vannak érvek melyek erősítik Isten létének valószínűségét. Itt a valláskritikában is sok elhangzott már. A baj az, hogy az ateisták nemképesek megérteni ezeket az érveket. (Low IQ)"

Azért kicsit visszás, hogy te szólod le a másik IQ-ját amikor a bizonyíték és az érv közti különbséget nem sikerült megérteni.

márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!